STUDENT AGENCY Dovolená
Sdílejte hotel

Boutique Hotel Dobrna

Recenze

Pro tento hotel nejsou zatím k dispozici žádné recenze od klientů www.dovolena.cz.

O hotelu

Boutique Hotel Dobrna

Neoficiální popis ubytování

Terme Dobrna - Boutique hotel Dobrna

Terme Dobrna je moderní a dynamické lázeňské a turistické centrum. Lázně v sobě spojují jak přírodní vlastnosti, tak moderní lékařskou vědu, což je řadí na samý vrchol slovinského cestovního ruchu.

Budova postavená v roce 1862 po desetiletí hostila významné pány, kteří do dobrnských lázní přijížděli z daleka. Své brány znovu otevřel v roce 2020, zrenovován jako Boutique hotel Dobrna, který nabízí komfortní pobyt v exkluzivních pokojích Superior, Deluxe a Premium.
Pro hosty Boutique Hotelu Dobrna je k dispozici snídaňová místnost, Boutique bar s širokou nabídkou jídel a bezplatné parkoviště v blízkosti hotelu. Hosté mají možnost podávání snídaní na pokoj.
V klidném a příjemném prostředí Boutique baru lze po výborné snídani pořádat menší obchodní jednání a semináře.

Hotelová recepce, restaurace Kamin, kavárna Vita, wellness s bazény a saunami a lékařské centrum se nachází v nedalekém hotelu Vita (vzdáleném 150 m), kde je i masážní a kosmetické centrum La Vita s širokým výběrem masáží a kosmetických procedur. Před hotelem Vita jsou k dispozici stojany pro elektromobily ECO.
V přízemí blízké Villy Higiea je nová restaurace Steak & Burger Dobrna, kde se podávají lahodné 100% hovězí nebo kuřecí burgery, šťavnaté vyzrálé rump steaky a filety mignon, křupavá BBQ drůbeží a vepřová žebírka. Je vhodná i pro oslavy uzavřených společností do 45 osob (vzdálenost 70 m).
Obědy/večeře formou bufetu se podávají v restauraci Park v hotelu Park a v restauraci Vita v hotelu Vita.

Pokoje:
pokoj Premium: 36-38 m2; rozměr postele: manželská postel 200 x 210 cm
pokoj Deluxe: 27-30 m2; rozměr postele: manželská postel 160 x 200 cm nebo 200 x 210 cm
pokoj Premium: 17-23 m2; rozměr postele: manželská postel 180 x 200 cm nebo 160 x 200 cm
Vybavení: Smart LED TV 65", telefon, trezor, minibar, klimatizace/topení, psací stůl, rychlovarná konvice, Wi-Fi, vysoušeč vlasů, koupelna se sprchou, toaletní potřeby (mýdlo a šampon na vlasy a tělo); některé mají balkon

Terme Dobrna je díky své poloze výborným výchozím bodem pro výlety a toulky po okolí: knížecí město Celje, Velenje, Žalec a fontána se zeleným zlatem, Nordung Space Technology Centre, Rogla a Stezka korunami stromů atd. Okolí Terme Dobrna nabízí mnoho příležitostí pro trávení času v přírodě. K dispozici je lesní stezka a tenisový kurt, stejně jako četné turistické a cyklistické stezky, zatímco nejmladší hosté se mohou těšit na dobře vybavené hřiště v parku

Destinace

Dobrna je nejstarším lázeňským střediskem ve Slovinsku, jehož historie trvá více než 610 let. Za tu dobu hostilo mnoho význačných osobností, například Karla Maye. Lázně jsou s centrem obce spojeny nádhernou kaštanovu alejí - už jen procházka tímto místem je lékem na duši. Potěšit ji můžete také v energetickém parku, využitím tras vedoucích nádhernou přírodou včetně naučných stezek, prohlídkami okolních památek nebo třeba cyklistikou. K dispozici jsou wellness centra, termální bazény, léčivá voda, která má vliv na neurologická onemocnění, kožní onemocnění, cukrovku, problémy s tlakem a srdcem.

Tato stránka je chráněna pomocí Google reCAPTCHA. Platí pravidla ochrany osobních údajů a podmínek společnosti Google.