STUDENT AGENCY Dovolená
Sdílejte hotel

Forest hotel Videc

Slovinsko, Pohorje

Recenze

Recenzi k hotelům mohou přidávat všichni zákazníci, kteří si u nás zakoupili zájezd. Po návratu z dovolené je jim zaslán odkaz na webovou stránku, kde mohou recenzi na hotel přidat.

Hodnocení hotelů probíhá formou 1 – 10, kdy 1 znamená nejmenší spokojenost a 10 naprostou spokojenost. Výsledné skóre je vypočítáno průměrem všech hodnocení. Recenze se zobrazují podle data přidání od nejnovější po nejstarší.

Hodnocení hotelů neověřujeme.

U textových recenzí upravujeme gramatické a pravopisné chyby, jejich sdělení a obsah ponecháváme beze změny.

V rámci zachování bezpečnosti na internetu nezobrazujeme recenze, které:

  • Obsahují osobní a citlivé údaje
  • Obsahují nadávky, sexuální, rasové, diskriminační a další amorální narážky
  • Obsahují nevhodný, propagační a podvodný obsah nebo spam
  • Obsahují informace, které nesouvisí s pobytem

Vzhledem k neustálé modernizaci hotelů a vylepšování služeb si vyhrazujeme právo nezobrazovat recenze starší 48 měsíců.

Pro tento hotel nejsou zatím k dispozici žádné recenze od klientů www.dovolena.cz.

O hotelu

Forest hotel Videc

Neoficiální popis ubytování

Neoficiální právně nezávazný popis ubytování má pouze informativní charakter. Popis ubytování a rozsah služeb se může u jednotlivých cestovních kanceláří lišit.
Forest hotel Videc - 4 noci v Pohorje

Balíček ubytování zahrnuje:

  • ubytování s polopenzí za osobu
  • volný vstup do vnitřního bazénu (z důvodu pravidelné čistoty bazénu si hotel vyhrazuje právo na jeho uzavření)
  • WiFi připojení
  • venkovní parkování zdarma (není garantováno)

Forest hotel Videc

Hotelový a apartmánový komplex Pohorje Village Wellbeing Resort, který se skládá ze čtyř budov, se nachází v nadmořské výšce 1050 m na Mariborském Pohorí, v srdci Mariborského lesa a je vzdálen pouhých 300 m od horní stanice lanovky největšího slovinského lyžařského střediska. Místo nabízí jedinečný zážitek z klidu, ticha a splynutí s nádhernou přírodou, která ho obklopuje.

Možností, jak strávit den, je zde mnoho, protože každé roční období nabízí jiné možnosti jak pro páry, které hledají odpočinek v přírodě, nebo pro ty s dobrodružným duchem, tak i pro rodiny, které chtějí strávit kvalitní společné chvíle.

Lokalita Pohorje Village Wellbeing Resort nabízí vše - s komfortními ubytovacími jednotkami, kvalitním wellness a spa centrem a místní tradiční kuchyní, k dispozici jsou 42 km dlouhé lyžařské tratě, lanovky do centra Mariboru, četné turistické a horolezecké trasy, energetická stezka a adrenalinový bike park Pohorje.

Mariborské Pohorje je oblíbenou lyžařskou destinací. Zářivě bílé lyžařské stopy, stejně jako upravené běžecké a trekové trasy, lákají mnoho nadšených skialpinistů a snowboardistů, ale také pěší turisty, horské cyklisty, parašutisty, jezdce a dobrodruhy. Sjezdovky propojuje 5 sedačkových lanovek, 16 lyžařských vleků a kabinková lanovka.

Hotel Videc se nachází v areálu Pohorje Village Wellbeing Resort.
Ubytování: Hotel má 28 dvoulůžkových pokojů a jsou vybaveny koupelnou se sprchou nebo vanou, jídelním koutem, kabelovou LCD TV a bezplatným WIFI internetem. Prostorné dvoulůžkové pokoje velikosti 25 m2 mají 2 přistýlky (2 x 90x200 cm)) a většina z nich má vlastní balkon s výhledem na les.

Stravování: polopenze (snídaně, večeře formou bufetu)

Wellness služby: Hoteloví hosté mohou za příplatek využívat služeb wellness domu "WellNest", který se rozkládá na dvou podlažích. V prvním patře se nachází vyhřívaný bazén s přírodní energetickou vodou a vířivka s masážním efektem (34 °C). Ve druhém patře se nachází Saunový svět s pěti saunami (finská sauna, chromoterapeutická sauna, turecká parní lázeň, aromatická parní lázeň a hammam sauna), ledová jeskyně, ochlazovací Kneippův a masážní bazén a nabídku doplňuje vynikající výběr prémiových masáží a kosmetických programů. Využití saunového světa je možné za příplatek a po předchozím nahlášení na recepci.

Hotel nabízí půjčovnu elektrických i běžných jízdních kol, sportovního vybavení, stolních her a různých cyklistických a turistických map.

V areálu hotelu Forest Videc se nachází obchod s místními produkty a suvenýry.

Aktivity v místě: vhodné místo pro pěší turistiku, cykloturistiku, lyžování, saunu, lázeňské a wellness procedury.

Domácí mazlíček: povolen za příplatek 15,00 €/den.

Destinace

Mariborsko Pohorje je část horského masivu Pohorje, rozkládající se západně od města Maribor. Nejvyšším vrcholem pohoří je Črni vrh, vysoký 1 543 m. Samotné pohoří Pohorje se dělí na místní části Mariborsko Pohorje, Zreško Pohorje, Ribniško Pohorje atd.). Samotné Pohorje je nejvýchodnější výběžek Alp. Pohoří je vhodné pro celoroční pobyty - turistika, cykloturistika, lyžování, běžky...