STUDENT AGENCY Dovolená
Sdílejte hotel

Slovinsko, Jaderské moře

Recenze

Pro tento hotel nejsou zatím k dispozici žádné recenze od klientů www.dovolena.cz.

O hotelu

Slovinsko, Jaderské moře

Neoficiální popis ubytování

Popis zájezdu

Program zájezdu:

1.den: Ráno odjezd z nástupních míst přímo na místo ubytování, večeře, procházka po okolí.

2.den: Volno, koupání, procházky po okolí.

3.den: Po snídani odjezd ke světoznámému hřebčínu Lipica, kde jsou chováni ušlechtilí lipicáni - symbol habsburského císařského dvora. Poté navštívíme unikátní jeskynní systém Škocjanska jama (UNESCO) - podzemní labyrint s propastmi, soutěskami, přírodními mosty, vodopády a jezírky. Přesun do malé vesničky Hrastovlje na prohlídku kostela Nejsv. Trojice s unikátními freskami (UNESCO), cestou zpět navštívíme místního vinaře na ochutnávku skvělých vín.

4. a 5.den: Návštěva starobylého městečka Piran s typickými uličkami a hradbami (točil se zde film Účastníci zájezdu), prohlédneme si Tartiniho náměstí s Benátským domem, radnice, katedrály sv. Jiří s klášterem, kostela sv. Klementa. Muzeum solných polí v Sečovlje. Prohlídka pobřežních městeček Izoly, možn. lodního výletu do Izoly - kostel sv. Maura a Koperu - Prétorský palác, katedrála Nanebevzetí P. Marie a rotunda sv. Jana Křtitele. Možn. ochutnávky vín.

6.den: Volno, koupání, Procházka po nábřeží, nákupy, večer odjezd do ČR.

7.den: Ráno příjezd na Ostravsko.

V ceně zájezdu je: 5x ubytování 2lůžkové pokoje s kompletním soc. zařízením, klimatizací, TV- SAT, telefonem, fénem, a volným vstupem do bazénů, doprava luxusním zájezdovým autobusem s klimatizací,polopenze - snídaně i večeře formou bufetu, průvodce CK, pojištění CK.

V ceně zájezdu není: vše, co není v ceně, dále povinné komplexní cest. pojištění (viz tabulka na straně 6), místní poplatek 2,5 €/os/den, obědy, ochutnávka vín cca 14 €, vstupné - celkem asi 70 €.

Skupiny nad 10 osob mají různé výhody, mají možnost určit si vlastní nástupní místo (po trase) a pod. Informujte se v CK na slevy pro skupiny.

Slevy: včasný nákup do 15.02. - 400 Kč/os. + stálý klient 5x a více na našich zájezdech 200 Kč/os. Aktuální ceny najdete na www.ckaztour.cz

Klientům vlastní dopravou (min. 3 noci) a skupinám (min. 2 noci) zajišťujeme ubytování na vyžádání (mimo termíny našich autobusových zájezdů).

Tato stránka je chráněna pomocí Google reCAPTCHA. Platí pravidla ochrany osobních údajů a podmínek společnosti Google.