STUDENT AGENCY Dovolená
Sdílejte hotel

Vila Bor

Recenze

Pro tento hotel nejsou zatím k dispozici žádné recenze od klientů www.dovolena.cz.

O hotelu

Vila Bor

Neoficiální popis ubytování

Cena zahrnuje
  • ubytování
  • strava dle programu: snídaně/polopenze
  • vstup do bazénů a fitness
  • 10% sleva na služby wellness
  • vstup na pláž (v letním období)
  • animační programy (v červenci a srpnu)
Cena nezahrnuje
  • registrační poplatek cca 2 EUR/os./pobyt
  • pobytová taxa cca 2,5 EUR/os./den
Tipy
- blízko pláže - oblíbené přímořské letovisko Ankaran - slevy pro děti
- renovováno v roce 2020
Obecný popis
Resort Adria Ankaran představuje oázu klidu ve stínu borovic a olivovníků přímo na břehu moře. Nabízí mnoho příležitostí pro aktivní dovolenou a odpočinek od každodenního shonu. Ubytování je vhodné pro rodiny s dětmi a klienty, kteří chtějí svou dovolenou strávit v překrásném přírodním prostředí. Hotelový komplex se skládá z vil Cedra, Bor, Adriatic, mobilních domečků a hotelu Covent, ležící ve stínu pinií, nabízí komfortní ubytování pouze jen pár kroků od pláže.
Poloha
Ankaran je nejsevernější letovisko na slovinském pobřeží. Díky příznivému klimatu se zde už v 19. století začal rozvíjet turizmus. V současnosti je místo oblíbenou destinací nejen na letní dovolenou, ale i mimo hlavní sezóny, kdy mohou turisté využít bohatých wellness služeb. Vzdálenost od města Koper je 5 km (cca 10 minut autem).
Vybavení
klienti využívají některých služeb hotelu Convent: restaurace Convent v bývalé kapli v hotelu Convent (středomořská kuchyně), zahradní restaurace v hotelu Convent (speciality z masa a ryb, pizza, těstoviny, saláty, dezerty), taverna u moře s výhledem na Koperský záliv (národní speciality z masa a ryb, grilované pokrmy), u bazénového komplexu u pláže je samoobslužní restaurace a bar Adria, lobby bar & café, bowling bar (bowling, stolní fotbal), wellnes bar s terasou s výhledem na moře (ve wellness centru), parkoviště a další.
Ubytovaní
DBL(+1) - 2+1, cca 20 - 22 m2 - 2lůžkový pokoj s možností přistýlky. SGL - 1+0, cca 20 - 22 m2 - 1lůžkový pokoj. Pokoje jsou vybaveny: TV, telefon, Wi-Fi (bez garance rychlosti připojení), klimatizace.
Stravování
snídaně (7:00-10:00) nebo polopenze (18:30-21:00).
Doplňující informace
- dětská postýlka: na zpětné potvrzení, za poplatek 10 EUR/den
- domácí zvíře: na zpětné potvrzení, plemena do 35 kg za poplatek 25 EUR/den (zákaz vstupu s mazlíčky do restaurace a na pláž)
- parkování: v blízkosti objektu, za poplatek 10 EUR/auto/den

Po příjezdu do resortu si u parkovací závory vyzvednete vstupenku (stiskněte tlačítko) a při registraci ji předložíte na recepci spolu s SPZ vozu.
Sport a zábava
v resortu bazénový komplex: venkovní i vnitřní plavecký bazén, wellness centrum, bowling, tenisové kurty, hřiště na fotbal, volejbal, multifunkční hřiště, půjčovna kol( za poplatek), cyklistické stezky v okolí, turistické stezky, terény pro nordic walking, vodní sporty dle místní nabídky.
Pláž
travnatá pláž s oblázkovými a betonovými částmi, která nabízí stín borovic a perfektní přístup pro ty nejmenší. Resort nabízí venkovní bazénový komplex s mořskou vodou: plavecký bazén, dětský bazén se skluzavkou (otevřen dle podnebních podmínek od června do září). Lehátka a slunečníky na pláži a u bazénu za poplatek (v omezeném množství).
Povinné poplatky na místě
pobytová taxa cca 2,5 EUR/os./den (děti do 7 let zdarma, dítě od 7 do 18 let sleva 50%).
Registrační poplatek cca 2 EUR/os./pobyt.

Tato stránka je chráněna pomocí Google reCAPTCHA. Platí pravidla ochrany osobních údajů a podmínek společnosti Google.