STUDENT AGENCY Dovolená
Sdílejte hotel

Aluasoul Palma

Španělsko, Baleárské ostrovy, Mallorca

Recenze

Recenzi k hotelům mohou přidávat všichni zákazníci, kteří si u nás zakoupili zájezd. Po návratu z dovolené je jim zaslán odkaz na webovou stránku, kde mohou recenzi na hotel přidat.

Hodnocení hotelů probíhá formou 1 – 10, kdy 1 znamená nejmenší spokojenost a 10 naprostou spokojenost. Výsledné skóre je vypočítáno průměrem všech hodnocení. Recenze se zobrazují podle data přidání od nejnovější po nejstarší.

Hodnocení hotelů neověřujeme.

U textových recenzí upravujeme gramatické a pravopisné chyby, jejich sdělení a obsah ponecháváme beze změny.

V rámci zachování bezpečnosti na internetu nezobrazujeme recenze, které:

  • Obsahují osobní a citlivé údaje
  • Obsahují nadávky, sexuální, rasové, diskriminační a další amorální narážky
  • Obsahují nevhodný, propagační a podvodný obsah nebo spam
  • Obsahují informace, které nesouvisí s pobytem

Vzhledem k neustálé modernizaci hotelů a vylepšování služeb si vyhrazujeme právo nezobrazovat recenze starší 48 měsíců.

Pro tento hotel nejsou zatím k dispozici žádné recenze od klientů www.dovolena.cz.

O hotelu

Aluasoul Palma

Neoficiální popis ubytování

Neoficiální právně nezávazný popis ubytování má pouze informativní charakter. Popis ubytování a rozsah služeb se může u jednotlivých cestovních kanceláří lišit.
Středisko
Can Pastilla
Poloha
Hotel se nachází v jižní části ostrova známého střediska Can Pastilla kousek od hlavního města Palma (8 km), přibližně 2 km od letiště. V blízkosti hotelu nákupní možnosti, restaurace, bary, pláže. Autobusová zastávka v blízkosti.
Pláž
Skalnatá pláž se vstupem do vody přímo před hotelem bez plážového servisu; veřejná písečná pláž Cala Estancia cca 300 m, písečná pláž Can Pastilla cca 500 m, dlouhá písečná pláž s plážovým servisem Palma Beach cca 1 km. Lehátka a slunečníky za poplatek cca 16 EUR/ za set.
Vybavení
Hotel nabídne vstupní halu s 24 hod. recepcí, konferenční místnost a projektor; hlavní restauraci, bar u bazénu, sluneční terasa, lehátka u bazénu zdarma, osušky na vratný deposit; v celém hotelu bezdrátové připojení zdarma, recepce zajištuje pronájem aut. Objekt má celou řadu zařízení pro handicapované.
Ubytování
Standardní pokoje pro 2 osoby jsou vybaveny klimatizací, vlastní koupelnou ( fén, sprchový kout nebo vana se sprchou), TV/SAT, telefonem, za poplatek trezor, minibar- doplnění (lze využít jako ledničku); s balkonem s výhledem do okolí. Za příplatek pokoje s bočním výhledem na moře nebo přímým výhledem na moře. 

Za příplatek pokoje Superior s výhledem na moře jsou vybaveny stejně jako pokoje standard, vyšší patra, koupelna (navíc župan, pantofle), s balkonem.

Nabídka bezbariérových pokojů, nutno vyžádat  předem.
Stravování
Snídaně formou bufetu, za příplatek polopenze (snídaně a vačeře, nápoje pouze ke snídani). Na přání je možné připravit vegetariánská jídla. Hotelová restaurace nabízí dle svého Menu za poplatek drobné občerstvení. K dostání jsou nealkoholické nápoje a alkoholické nápoje.
Sport a zábava
Golfové hřiště se nachází 12 km od hotelu. Nabídka wellness: sauna, solárium a masáže za poplatek, zdarma fitness ( menší vybavená posilovna).
Cena zahrnuje
* leteckou dopravu v turistické třídě včetně tax a příplatků
* transfery v cíli zájezdů
* 7/10/11/14 noclehů
* stravování v rozsahu uvedeném u ubytovacího objektu
* služby česky mluvícího delegáta
* pojištění dle zák. č. 159/99 Sb.
Informace
Cena nezahrnuje povinný turistický poplatek na Baleárských ostrovech (platba na místě po příjezdu do ubytovacího zařízení, orientační cena cca 2,2 €/osoba/den pro hotely a apartmány 1*, 2*, 3*; cca 3,30 €/osoba/den pro hotely 3*+, 4* a apartmány 3*+; cca 4,40 €/osoba/den pro hotely 4*+, 5* a apartmány 4*, 4*+ dle oficiální kategorie ubytovacího zařízení). Děti do 16 let tuto taxu neplatí.