STUDENT AGENCY Dovolená
Sdílejte hotel

Andalusie v čase adventu

Španělsko

Recenze

Recenzi k hotelům mohou přidávat všichni zákazníci, kteří si u nás zakoupili zájezd. Po návratu z dovolené je jim zaslán odkaz na webovou stránku, kde mohou recenzi na hotel přidat.

Hodnocení hotelů probíhá formou 1 – 10, kdy 1 znamená nejmenší spokojenost a 10 naprostou spokojenost. Výsledné skóre je vypočítáno průměrem všech hodnocení. Recenze se zobrazují podle data přidání od nejnovější po nejstarší.

Hodnocení hotelů neověřujeme.

U textových recenzí upravujeme gramatické a pravopisné chyby, jejich sdělení a obsah ponecháváme beze změny.

V rámci zachování bezpečnosti na internetu nezobrazujeme recenze, které:

  • Obsahují osobní a citlivé údaje
  • Obsahují nadávky, sexuální, rasové, diskriminační a další amorální narážky
  • Obsahují nevhodný, propagační a podvodný obsah nebo spam
  • Obsahují informace, které nesouvisí s pobytem

Vzhledem k neustálé modernizaci hotelů a vylepšování služeb si vyhrazujeme právo nezobrazovat recenze starší 48 měsíců.

Pro tento hotel nejsou zatím k dispozici žádné recenze od klientů www.dovolena.cz.

O hotelu

Andalusie v čase adventu

Neoficiální popis ubytování

Neoficiální právně nezávazný popis ubytování má pouze informativní charakter. Popis ubytování a rozsah služeb se může u jednotlivých cestovních kanceláří lišit.
Program zájezdu
1. den:  Odlet z Prahy do Malagy, krátký transfer do střediska Torremolinos na pobřeží Costa del Sol, ubytování. Večeře v hotelu. Nocleh. 2.den: Odjezd autokarem do hlavního města provincie Malaga – krásného historického a moderního města, kde si mj. můžete prohlédnout středověkou pevnost Gibralfaro, hradby Alcazaba, zbytky římského divadla, katedrálu, náměstí Plaza de Merced. Po prohlídce města volno k vlastnímu poznávání či návštěvě adventních trhů. Návrat do hotelu. Večeře v hotelu. Nocleh. 3. den: Celodenní výlet na prohlídku jednoho z nejkrásnějších měst Andalusie – Granady (mj. katedrála, Královská kaple, uličky Albaicínu), fakultativně možnost návštěvy arabského sídelního paláce Alhambra se zahradami Generalife, poté volno s možností procházky městem, návrat zpět do hotelu. Večeře v hotelu. Nocleh. 4.den Celodenní výlet na Gibraltar – prohlídka britské kolonie, nejjižnějšího místa evropského kontinentu. Na programu je mj. krátká prohlídka města, následuje projížďka místními minibusy (není v ceně) na skály Gibraltaru, při které si můžete prohlédnout celé město i jeho okolí z vyhlídkové terasy a dále navštívit jeskyni San Miguel a obdivovat přírodní rezervaci opiček. Po skončení projížďky je volno s možností procházky městem, posezení v některé z mnoha restaurací nebo výhodné nákupy na obchodní třídě. Večeře v hotelu. Nocleh.   5.den: Individuální volno. Možnost procházek po plážových promenádách v Torremolinos či individuálního výletu do nedalekého hlavního města provincie Malaga. Pozdě odpoledne odjezd na letiště. Ve večerních hodinách odlet do Prahy. 6. den: Po půlnoci přílet do Prahy.
Fakultativní služby
příplatek za jednolůžkový pokoj 5 990 Kč, prohlídka a vstupné do Alhambry a zahrad Generalife 1390 Kč (nutné objednat nejpozději 1 měsíc před odletem, později či na místě nelze). Prohlídka Gibraltar 990 Kč. Sleva 2000 Kč za osobu na přistýlce.
Informace
Minimální počet účastníků pro realizaci zájezdu je 15 osob. Vstupy do objektů a památek při prohlídkách nejsou součástí ceny. Doporučujeme počítat s částkou cca 70 EUR na vstupy. Pro vstup na Gibraltar je nutný platný cestovní pas. Změna programu dle aktuální situace vyhrazena. Důležité upozornění: Žádáme, aby klienti při zakoupení dodali potřebné pasové údaje, které jsou třeba ke vstupu do Alhambry.
Cena zahrnuje
4 ubytování v hotelu **** s polopenzí • leteckou přepravu Praha-Malaga-Praha včetně tax a příplatků • transfery do/z hotelu na letiště • dopravu autokarem během výletů • služby průvodce • pojištění dle zák. č. 159/99 Sb.

Cena nezahrnuje: případné další vstupy, jízdné místní dopravou