STUDENT AGENCY Dovolená
Sdílejte hotel

Caprici

Španělsko, Pevnina, Costa Brava a okolní letoviska, Costa Brava

Recenze

Pro tento hotel nejsou zatím k dispozici žádné recenze od klientů www.dovolena.cz.

O hotelu

Caprici

Neoficiální popis ubytování

Středisko
Santa Susanna
Poloha
Hotel s vysokým standardem a skvělou polohou, přímo u krásné pláže v klidnější části střediska, na konci krásné pobřežní promenády s restauracemi a obchůdky, cca 15 min pěší chůze od centra. K hotelu je nutno dojít podchodem pod tratí, autobus k hotelu nezajíždí. Cca 35 km od letiště v Gironě.
Pláž
Více než 5 km dlouhá pláž s hrubozrnným pískem a stupňovitým vstupem do moře se nachází přímo před hotelem, lehátka a slunečníky za poplatek (cca 12 EUR/den).
Vybavení
Vstupní hala, recepce, směnárna, výtahy, restaurace, bar v lobby, bar u bazénu, WiFi zdarma ve veřejných prostorech. Sluneční terasa s lehátky a slunečníky zdarma, osušky na kauci cca 10 EUR (každá výměna ručníku za 1 EUR), bazén, brouzdaliště pro děti.
Ubytování
Standardní dvoulůžkové pokoje až pro 4 osoby jsou vybaveny vlastním příslušenstvím (koupelna, WC), klimatizací, telefonem, WiFi připojením, SAT/TV, miniledničkou (zdarma) a balkonem; trezor (za poplatek cca 25 EUR/týden a depozit cca 10 EUR). Na pokoji jsou umístěna dvě široká lůžka pro 2-4 osoby.
Za příplatek pokoje Privilege, stejné vybavení jako standardní pokoje, s výhledem na moře.
Stravování
Polopenze bufetovým způsobem, nápoje pouze ke snídani.
Sport a zábava
Posilovna, malé dětské hřiště, miniclub, animační programy, večerní zábavní programy s hudbou a tancem; za poplatek kulečník. SPA centrum (cca 5 EUR/osoba/2 hodiny, vstup od 17 let). Krytý bazén, hydromasáž, sauna, turecká lázeň.
Cena zahrnuje
* leteckou přepravu v turistické třídě včetně tax a příplatků
* transfery v cíli zájezdů
* 7/14 noclehů - dle smlouvy o zájezdu
* stravování v rozsahu uvedeném u ubytovacího objektu
* služby česky mluvícího delegáta
* pojištění dle zák. č. 159/99 Sb.

V OBDOBÍ OD 01.04. DO 01.06.2023 JSOU LETY OPEROVÁNY NA PRAVIDELNÝCH LINKÁCH DO/Z BARCELONY A ČESKY MLUVÍCÍ DELEGÁT JE K DISPOZICI POUZE NA TELEFONU!!
Informace
Cena nezahrnuje povinný turistický poplatek v Katalánsku (platba na místě po příjezdu do ubytovacího zařízení, orientační cena cca 4,4 EUR/pokoj/den v závislosti na kategorii hotelu; děti do 16 let tuto taxu neplatí. 
Upozorňujeme, že výše taxy může být úpravou místní vyhlášky i v průběhu sezóny kdykoliv změněna, aktuální informace budou k dispozici vždy po příjezdu do ubytovacího zařízení.

Tato stránka je chráněna pomocí Google reCAPTCHA. Platí pravidla ochrany osobních údajů a podmínek společnosti Google.