STUDENT AGENCY Dovolená
Sdílejte hotel

Gran Canaria Princess

9/10
9/10

Španělsko, Kanárské ostrovy, Gran Canaria, Playa del Ingles

Recenze

Recenzi k hotelům mohou přidávat všichni zákazníci, kteří si u nás zakoupili zájezd. Po návratu z dovolené je jim zaslán odkaz na webovou stránku, kde mohou recenzi na hotel přidat.

Hodnocení hotelů probíhá formou 1 – 10, kdy 1 znamená nejmenší spokojenost a 10 naprostou spokojenost. Výsledné skóre je vypočítáno průměrem všech hodnocení. Recenze se zobrazují podle data přidání od nejnovější po nejstarší.

Hodnocení hotelů neověřujeme.

U textových recenzí upravujeme gramatické a pravopisné chyby, jejich sdělení a obsah ponecháváme beze změny.

V rámci zachování bezpečnosti na internetu nezobrazujeme recenze, které:

  • Obsahují osobní a citlivé údaje
  • Obsahují nadávky, sexuální, rasové, diskriminační a další amorální narážky
  • Obsahují nevhodný, propagační a podvodný obsah nebo spam
  • Obsahují informace, které nesouvisí s pobytem

Vzhledem k neustálé modernizaci hotelů a vylepšování služeb si vyhrazujeme právo nezobrazovat recenze starší 48 měsíců.

Ivana, pobyt s partnerem/kouprosinec 2021

Trošku jiný advent jsme si moc užili, i díky úžasným službám hotelu. GC je krásný ostrov se spoustou možností na výlety jak autem, tak pěšky. Slunečné počasí v prosinci dobije energii na další šedé týdny v Česku. Hotel je pouze pro dospělé, což bylo příjemné. Odlet z Vídně s Austrií byl skvělý, velmi příjemně nás překvapilo občerstvení na palubě letadla - jídlo a neomezené nápoje všeho druhu.

9,4/10

O hotelu

Gran Canaria Princess

Neoficiální popis ubytování

Neoficiální právně nezávazný popis ubytování má pouze informativní charakter. Popis ubytování a rozsah služeb se může u jednotlivých cestovních kanceláří lišit.

Vybavení

Hotel má 119 pokojů. Do všech poschodí lze vyjít po schodech nebo pohodlně vyjet výtahem. V objektu je úschovna zavazadel a hotelový sejf. Ve společných prostorách se mohou hosté přes WiFi připojit k internetu (zdarma). V objektu se nachází restaurace a kavárna. Hosté mohou bez poplatku zaparkovat na parkovišti hotelu (záleží na aktuální obsazenosti parkoviště). Objekt nabízí transfer-servis, pokojovou službu, prádelnu a kadeřnictví.

Vybavení pokoje

V pokojích je klimatizace, kuchyň a koupelna. Je možné rezervovat oddělené ložnice. Také je zde sejf, minibar a pracovní stůl. Hosté mohou použít ledničku, vařič, mikrovlnnou troubu a varnou konvici/kávovar. Hosté mají k dispozici sadu na žehlení. Zařízení pokoje doplňuje připojení k internetu, telefon, televize, DVD přehrávač a WiFi (zdarma). Pro hosty je na pokoji připravena domácí obuv. Některé pokoje jsou bezbariérové. Koupelny mají sprchový kout a vanu. Také je tu vysoušeč vlasů. Ke komfortímu vybavení koupelen patří kosmetické potřeby.

Sport/zábava

Objekt má bazén a venkovní bazén. Z velké nabídky různých aktivit si zde hosté mohou vybrat například fitness studio, aerobik, spa a saunu a za poplatek masáže. Copyright GIATA 2004 - 2023. Multilingual, powered by www.giata.com for client no. 123391

Stravování

Hosté si mohou vybrat snídaně a obědy.

Platba

Je možné zaplatit platebními kartami American Express a Visa.