STUDENT AGENCY Dovolená
Sdílejte hotel

Katalánsko - autobusem

Španělsko, Pevnina

Recenze

Recenzi k hotelům mohou přidávat všichni zákazníci, kteří si u nás zakoupili zájezd. Po návratu z dovolené je jim zaslán odkaz na webovou stránku, kde mohou recenzi na hotel přidat.

Hodnocení hotelů probíhá formou 1 – 10, kdy 1 znamená nejmenší spokojenost a 10 naprostou spokojenost. Výsledné skóre je vypočítáno průměrem všech hodnocení. Recenze se zobrazují podle data přidání od nejnovější po nejstarší.

Hodnocení hotelů neověřujeme.

U textových recenzí upravujeme gramatické a pravopisné chyby, jejich sdělení a obsah ponecháváme beze změny.

V rámci zachování bezpečnosti na internetu nezobrazujeme recenze, které:

  • Obsahují osobní a citlivé údaje
  • Obsahují nadávky, sexuální, rasové, diskriminační a další amorální narážky
  • Obsahují nevhodný, propagační a podvodný obsah nebo spam
  • Obsahují informace, které nesouvisí s pobytem

Vzhledem k neustálé modernizaci hotelů a vylepšování služeb si vyhrazujeme právo nezobrazovat recenze starší 48 měsíců.

Pro tento hotel nejsou zatím k dispozici žádné recenze od klientů www.dovolena.cz.

O hotelu

Katalánsko - autobusem

Neoficiální popis ubytování

Neoficiální právně nezávazný popis ubytování má pouze informativní charakter. Popis ubytování a rozsah služeb se může u jednotlivých cestovních kanceláří lišit.
Popis
Pobytově-poznávací zájezd po zajímavostech Katalánska spojený s pobytem u moře na Costa Bravě.
Rychlý přehled
10denní pobytově-poznávací autobusový zájezd ubytování na pobřeží Costra Bravy s možností strávit část času u moře
Počet dní
10-denní pobytově-poznávací zájezd
strucna_trasa
Blanes;41.676690, 2.801715 Tossa de Mar;41.716642, 2.933015 Girona;41.979788, 2.821382 Besalu;42.198916, 2.699519 Barcelona;41.386652, 2.170201 Andora;42.506902, 1.521779 Figueres;42.268302, 2.959013 Cadaques;42.288367, 3.276680 klášter Montserrat;41.593066, 1.836736
1. den
Odjezd v dopoledních hodinách, noční přejezd Francií.
2. den
Ráno příjezd na pobřeží Costa Brava. Ubytování kolem poledne, volný den s možností koupání. Večeře, nocleh.
3. den
Snídaně. Dopoledne volno u moře. Odpoledne odjezd do Tossa de Mar,jednoho z nejkrásnějších letovisek na pobřeží Costa Brava (Villa Vieja - opevněná část Tossy - hradby z 12. a 13. století s obrannými věžemi, centrum s domy ze 14. až 17. století, kostel Sant Vincenc, Museo Municipal s díly moderního umění - Marc Chagall. Večeře. Nocleh.
4. den
Snídaně. Snídaně. Celodenní výlet s prohlídkou historického centra Gerony - prohlídka katedrály, starého města, domů na nábřeží Oňar, židovského města. Odjezd do Besalu, nádherného středověkého města se zachovalou románskou kulturou. Hlavní dominantou je opevněný kamenný most z 11. století. Večeře. Nocleh.
5. den
Snídaně. Celodenní prohlídka hlavního města Katalánska Barcelony - gotická čtvrť, katedrála, oblast přístavu, Sagrada Familia, volno s možností návštěv muzeí (FC Barcelona, Picassovo, atd.). Večeře. Nocleh.
6. den
Snídaně. Fakultativní výlet do horského státu Andorra, nezávislého knížectví ve východní části Pyrenejí mezi Španělskem a Francií. Nádherné jsou horské scenérie, divoká příroda a starobylé tradice tohoto státečku, jednoho z nejmenších v Evropě. Prohlídka hlavního města Andorra la Vella, zajímavá možnost nákupů v bezcelní zóně, volno. Večeře. Nocleh.
7. den
Snídaně. Po snídani odjezdu do Figueres, návštěva muzea Salvadora Daliho. Odpoledne navštívíme malebné středověké městečko Cadaqués. Dominantou městečka je kostel na vyvýšeném místě. Přechodný domov v tomto městečku našlo spousty umělců včele se Salvadorem Dalí a Pablem Picassem. Večeře. Nocleh.
8. den
Snídaně. Celodenní výlet na klášter Montserrat s bazilikou z 11. stol. uchovávající Černou Madonu, patronku Katalánska. Vznikla zde nejstarší doložená škola církevního zpěvu v Evropě, působící dodnes. Po prohlídce kláštera návštěva vinných sklepů Codorniu známých výrobou šampaňského tradiční metodou, kterému se ve Španělsku říká cava. Návrat v podvečer. Večeře, nocleh.
9. den
Snídaně. Individuální volno v letovisku u moře. večer odjezd, noční přejezd.
10. den
Návrat v odpoledních hodinách.
Pojmenování upoutávky 1
FAKULTATIVNÍ VÝLET DO ANDORRY
Popis upoutávky 1
Fakultativní výlet do horského státu Andorra, nezávislého knížectví ve východní části Pyrenejí mezi Španělskem a Francií. Nádherné jsou horské scenérie, divoká příroda a starobylé tradice tohoto státečku, jednoho z nejmenších v Evropě. Prohlídka hlavního města Andorra la Vella, zajímavá možnost nákupů v bezcelní zóně,
Cena zahrnuje
7 nocí s polopenzí v 3* hotelu na Costa Bravě (2-lůžkové pokoje s příslušenstvím), autobusovou dopravu, česky mluvícího delegáta v místě pobytu.
Cena nezahrnuje
komplexní pojištění, faktultativní výlet (možnost přiobjednání za 1900 Kč/osoba).
Minimální výměna na vstupy
90 EUR.