STUDENT AGENCY Dovolená
Sdílejte hotel

Toulky Katalánskem S Pobytem U Moře

Španělsko

Recenze

Pro tento hotel nejsou zatím k dispozici žádné recenze od klientů www.dovolena.cz.

O hotelu

Toulky Katalánskem S Pobytem U Moře

Neoficiální popis ubytování

Program zájezdu
1. DEN 
Odlet do Girony. Transfer do hotelu, ubytování. Volný čas (v závislosti na čase příjezdu). Večeře a nocleh.

2. DEN 
Snídaně. Informační schůzka. Volný čas u moře v turistické oblasti Costa Brava. Večeře a nocleh

3. DEN BARCELONA
Snídaně. Přejezd do Barcelony, úžasného hlavního města Katalánska. Navštěva do Chrámu sv. Rodiny - Sagrada Familia/ pouze zvenku/. Návštěva symbolu Barcelony – nejslavnějšího a dosud stále nedokončeného díla katalánského architekta Antoniho Gaudího. Prohlídka města: Passeig de Gràcia s jím navrženými domy, zapsané na seznamu UNESCO: Casa Mila, Casa Batlló, kopec Montjuïc. Procházka středověkým centrem města/ve volném čase/- Gotická čtvrť s kamennými domy a dlážděnými uličkami, slavný bulvár Las Ramblas, pojmenovaný Victorem Hugem nejbarevnější a nejzajímavější ulicí Evropy. Volný čas. Návrat do hotelu, večeře a nocleh.

4. DEN VOLNÝ DEN 
Snídaně. Volno nebo fakultativně (za příplatek na místě): Návštěva Tossa del Mar - lodní výlet

5. DEN MONSERRAT - VINAŘSTVÍ PENEDÉS
Snídaně. Přejezd na MONTSERRAT, horu se strmými stěnami a tyčícími se vrcholy, kde ve výšce 1000 m nad mořem stojí obrovský benediktinský klášter, duchovní centrum Katalánska. Návštěva baziliky ze 17. století se zázračnou postavou Černé Madony (La Moreneta), kterou zde podle legendy ukryl sv. Petr. Hora proslulá svými zázraky je po Santiagu de Compostela druhým poutním místem ve Španělsku, je také symbolem národní jednoty Katalánců. Z kopce je také skvělý výhled na malebnou krajinu, která ho obklopuje. Aura tajemna a duchovní jednoty, která návštěvníky tohoto místa provází, přitahuje turisty z celého světa již několik staletí. Na zpáteční cestě dojedete do Vinařství regionu PENEDÉS, které je známé výrobou vín a „katalánského šampaňského“ – cava. Návštěva muzea a možnost seznámit se s výrobním procesem místních vín. Návštěva sklepů se sbírkami vín z různých období výroby a degustace. Návrat do hotelu, večeře a nocleh.

6. DEN GIRONA - FIGUERES
Snídaně. Přejezd do GIRONY, zvané Florencie Katalánska. Procházka po starém městě obklopeném středověkými obrannými zdmi: největší jednolodní gotická katedrála na světě, přístupná po nádherných barokních schodech ze 17. století, kostel Sant Felix ze 14. století – nejznámější budova ve městě, postavená na místě ze starých katakomb, nejzachovalejších lázní v celém Španělsku, kombinující arabskou a románskou architekturu, židovská čtvrť. Přejezd do FIGUERES, kde se narodil Salvador Dalí. Návštěva unikátního a nádherného divadla-muzea španělského surrealisty s největší sbírkou jeho děl -  procházka labyrintem umění. Návrat do hotelu, večeře a nocleh.

7. DEN ANDORRA
Snídaně. Volný čas na koupání - také možnost  fakultativně  (za příplatek na místě)
výlet do ANDORRY - úžasné země v srdci Pyrenejí. Jedinečná možnost obdivovat krásné panorama hor. Volný čas na procházku, odpočinek. Přejezd do hlavního města - Andorra la Vella, procházka po starém městě s možností nákupů v bezcelní zóně. Návrat do hotelu. Večeře, nocleh.večerní show s flamengo hudbou. Večeře, nocleh.

8. DEN 
Odlet do Prahy. Klienti,jež mají zakoupený navazující pobyt u moře, budou mít zajištěný transfér na letiště a poté do hotelu.

Fakultativní služby
Fakultativní výlety:

flamengo večer : cca 40 EUR     /minimum 20 lidí/
výlet do Andorry: cca 75 EUR    /minimum 20 lidí/ 
návštěva Tossa de Mar - lodní výlet: cca 55 EUR

Informace
Povinné poplatky na místě: vstupenky a místní průvodci: cca 130 EUR, pobytová taxa: cca 4,4 EUR/den
Návštěva náboženských budov vyžaduje správné oblečení: zakrytá kolena a ramena.
Na cestu do Andorry si musíte vzít občanský průkaz nebo pas.
Z organizačních důvodů se může změnit pořadí dnů v programu.
Cena zahrnuje
7 nocí v hotelu**/*** 
2-lůžkové pokoje se sociálním zařízením
stravování: 7 snídaní, 7 večeří
česky mluvícího průvodce 
transfery letiště - hotel - letiště
leteckou přepravu v turistické třídě včetně tax a příplatků
pojištění dle zák. č. 159/99 Sb.
Tipy pro správnou volbu
* Exkluzivně u Čedoku:  Prodlužte si dovolenou ve Španělsku a zarezervujte si navazující pobyt u moře v hotelu dle Vašeho výběru.

Tato stránka je chráněna pomocí Google reCAPTCHA. Platí pravidla ochrany osobních údajů a podmínek společnosti Google.