STUDENT AGENCY Dovolená
Sdílejte hotel

Madrid a okolí

Španělsko, Pevnina

Recenze

Recenzi k hotelům mohou přidávat všichni zákazníci, kteří si u nás zakoupili zájezd. Po návratu z dovolené je jim zaslán odkaz na webovou stránku, kde mohou recenzi na hotel přidat.

Hodnocení hotelů probíhá formou 1 – 10, kdy 1 znamená nejmenší spokojenost a 10 naprostou spokojenost. Výsledné skóre je vypočítáno průměrem všech hodnocení. Recenze se zobrazují podle data přidání od nejnovější po nejstarší.

Hodnocení hotelů neověřujeme.

U textových recenzí upravujeme gramatické a pravopisné chyby, jejich sdělení a obsah ponecháváme beze změny.

V rámci zachování bezpečnosti na internetu nezobrazujeme recenze, které:

  • Obsahují osobní a citlivé údaje
  • Obsahují nadávky, sexuální, rasové, diskriminační a další amorální narážky
  • Obsahují nevhodný, propagační a podvodný obsah nebo spam
  • Obsahují informace, které nesouvisí s pobytem

Vzhledem k neustálé modernizaci hotelů a vylepšování služeb si vyhrazujeme právo nezobrazovat recenze starší 48 měsíců.

Pro tento hotel nejsou zatím k dispozici žádné recenze od klientů www.dovolena.cz.

O hotelu

Madrid a okolí

Neoficiální popis ubytování

Neoficiální právně nezávazný popis ubytování má pouze informativní charakter. Popis ubytování a rozsah služeb se může u jednotlivých cestovních kanceláří lišit.
Ubytovaní
Ubytování je zajištěno v oblasti Comunidad Madrid v hotelu ***, ve dvoulůžkových pokojích s vlastním příslušenstvím. Možno zajistit ubytování 3.osoby na přistýlce bez slevy.
Cena zahrnuje
leteckou přepravu - Praha/Madrid/Praha, 4x ubytování, 4x polopenzi, letištní taxy a poplatky, kabinové zavazadlo dle podmínek letecké společnosti, dopravu autokarem v rámci programu, transfer do/z hotelu, služby českého průvodce, pojištění CK.
Příplatky
odbavené zavazadlo do 20 kg 1 700Kč, 1lůžkový pokoj - 3 600 Kč, cestovní pojištění Uniqa
Poznámka
Zájezd je pořádán ve spolupráci s partnerskou ck.
Trasa
MADRID • EL ESCORIAL • SEGOVIA • TOLEDO • ARANJUEZ • MADRIDSKÁ MUZEA
1. den
Přílet do Madridu, transfer do hotelu, ubytování, individuální volno, večeře.
2. den
Snídaně odjezd do San Lorenzo de El Escorial (UNESCO), prohlídka jedinečného díla španělské architektury - monumentálního královského paláce El Escorial s bazilikou a panteonem španělských králů. Přejezd do Segovie (UNESCO), prohlídka historického centra - římský akvadukt, který je jedním z nejzachovalejších v Evropě, exteriér katedrály, exteriér pevnosti Alcázar, pohled na románský kostel Veracruz, městské opevnění z 12. století. Návrat do hotelu, večeře.
3. den
Snídaně,odjezd do Toleda, prohlídka města (UNESCO) - Katedrála, kostel Sv. Tomáše s jedinečnou mudéjarskou věží, Sinagoga del Tránsito - Museo Sefardí, bývalá synagoga dnes kostel Santa María la Blanca, mešita z 10 st. dnes kostel Cristo de la Luz, muzeum El Greca. Přejezd do Aranjuezu. Jedinečnou dominantou města je královský palác. Stavba byla započata ve druhé polovině 16. století na popud krále Filipa II. Projektanty paláce byli slavní architekti El Escorialu Juan Herrera a Juan Bautista de Toledo. Stavba byla dokončena v polovině 18. století za vlády Ferdinanda VI. Za vlády Karla III. byla přistavěna další dvě křídla. Jedná se o mimořádné a úchvatné dílo s nádherným parkem. Návrat do hotelu, večeře.
4. den
Snídaně, Madrid - prohlídka města. Přes Španělské náměstí ke Královskému paláci a jeho přilehlým zahradám. Palác je oficiálním sídlem španělského královského rodu a je považován za nejrozsáhlejší v západní Evropě. Pohled na majestátní katedrálu Santa Maria Almudena a baziliku San Francisco el Grande, která je jedním z děl italského architekta Sabatiniho. Přesun na náměstí Plaza Mayor, které bylo v minulosti centrem města, a tržnici Mercado San Miguel - gastronomický ráj plný toho nejlepšího jídla a pití. Individuální volno možno využít například k návštěvě muzeí Museo del Prado se sbírkami mistrovských děl španělských malířů jako Francisco de Goya, El Greco, Diego Velázguez, ale i světových autorů Tiziano, Rafaelo, Botticelli či Rubens, nebo Museo nacional centro de arte Reina Sofía, muzeum se věnuje především španělskému umění. Hlavní atrakcí muzea je kolekce děl dvou největších španělských malířů 20. století, Pabla Picassa a Salvadora Dalího. Bezpochyby nejznámějším exponátem muzea je Picassova malba Guernica. Návrat do hotelu, večeře.
5. den
Dle letového řádu transfer na letiště a odlet do Prahy.
Cena nezahrnuje
vstupy, místní dopravu ve městech, pobytovou taxu