STUDENT AGENCY Dovolená
Sdílejte hotel

Mojacar Playa Aquapark

Španělsko

Recenze

Pro tento hotel nejsou zatím k dispozici žádné recenze od klientů www.dovolena.cz.

O hotelu

Mojacar Playa Aquapark

Neoficiální popis ubytování

Popis

Poloha
Hotel Mojacar Playa Aquapark se nachází na okraji letoviska Mojacar, cca 800 m od nejbližších restaurací/barů a obchodů. Cca 50 m od hotelu je zastávka místní autobusové dopravy. Letiště Almeria je vzdáleno cca 80 km.

Pláž
Playa de la Mena - cca 600 m od hotelu Mojacar Playa Aquapark, písčito-štěrková pláž. Lehátka a slunečníky na pláži - za poplatek.

Vybavení
Recepce, lobby, výtahy, restaurace, bar u bazénu (červenec - srpen), kavárna, pizzerie, sluneční terasa s lehátky a slunečníky, bazén, bazén se skluzavkou, vířivka, brouzdaliště s vodním hřištěm (bazény se sladkou vodou), dětské kluby (3-17 let rozdělené podle věkových kategorií, otevřeny o víkendech mimo sezónu a v červenci a srpnu), dětské hřiště, hlídání dětí (za poplatek), prádelna (za poplatek), obchod se suvenýry, půjčovna aut, parkoviště (za poplatek). Hotel poskytuje plážové osušky (záloha 10 EUR a cca 1 EUR/výměna).

Pokoje
Hotel Mojacar Playa Aquapark má 190 pokojů (zrenovovaných v roce 2019), které se nachází v 7patrové budově. Všechny pohodlné, klimatizované, s koupelnou (vysoušeč vlasů), telefonem, trezorem (za poplatek), satelitní TV a balkonem nebo terasou (balkonový nábytek). Dětská postýlka pro dítě do 2 let - zdarma (omezený počet).

Strava
Snídaně a večeře formou bohatého bufetu. Za příplatek Premium All Inclusive. Premium All Inclusive: snídaně, obědy a večeře formou bufetu, místní alkoholické a nealkoholické nápoje (otevření baru v červenci a srpnu - do 1:00, v ostatních měsících do 24:00), občerstvení mezi jídly v hodinách určených hotelem.

Sport a zábava
Zdarma: posilovna. Hotel Mojacar Playa Aquapark organizuje bohatý animační program pro děti (např. hry, zábavu, klubové aktivity, řemesla, tématické večírky) i dospělé (např. aerobik, jógu, workshopy, večerní představení).

Internet
Ve veřejných prostorách hotelu Wi-Fi připojení k internetu - zdarma.

Místní kategorie
****

Webové stránky
https://www.playasenator.com/en/hotels/mojacar-playa-aquapark-hotel/

Náš názor
Hotel Mojacar Playa Aquapark patří ke známému španělskému hotelovému řetězci Playa, jehož předností je především stravování a animace. Za pozornost stojí především interiéry zrekonstruované v roce 2019, stejně jako restaurace a také 10,5 m vysoké skluzavky. V samotném letovisku jsou nádherné pláže, které dohromady tvoří přes 8 km dlouhý pás, a téměř 2,5 km dlouhá pobřežní promenáda láká k procházkám. Doporučujeme!

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je závazný a je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu nebo změny obsahu vyhrazeny.

Tato stránka je chráněna pomocí Google reCAPTCHA. Platí pravidla ochrany osobních údajů a podmínek společnosti Google.