STUDENT AGENCY Dovolená
Sdílejte hotel

Best Oasis Park

Španělsko, Pevnina, Costa Dorada, Salou

Recenze

Pro tento hotel nejsou zatím k dispozici žádné recenze od klientů www.dovolena.cz.

O hotelu

Best Oasis Park

Neoficiální popis ubytování

Umístění

Hotel se nachází v centru města Salou, v blízkosti obchodů, barů a restaurací. Asi 2 km od hotelu se nachází vlakové nádraží (spojení do Barcelony a Tarragony). Asi 100 m od hotelu se nachází zastávka místní dopravy. Na letiště Reus je to přibližně 13 km.

.
Pláž

Hotel se nachází asi 500 m od malé písečné pláže v zátoce Capellana. Přibližně 700 m od hlavní pláže Salou - Levante). Lehátka a slunečníky na pláži za poplatek (cca 7 Eur/osoba).

.
K dispozici pro hosty

Recepce, lobby, výtahy, restaurace, bar, sluneční terasa s lehátky a slunečníky, 2 bazény (včetně jednoho s vířivkami), 2 dětská brouzdaliště (včetně 1 se skluzavkami), dětské hřiště, miniklub, konferenční místnost, úschovna zavazadel. Hotel poskytuje osušky k bazénu (zdarma, nutná záloha cca 10 €).

.
Internet

V celém hotelu je zdarma dostupné Wi-Fi.

.
Catering

Snídaně a večeře formou bufetu. Možnost příplatku za all inclusive: snídaně, obědy a večeře formou bufetu, občerstvení mezi jídly, zmrzlina, místní alkoholické a nealkoholické nápoje v barech v areálu hotelu (10:00-23:30).

Bezlepková dieta na vyžádání.

.
Sportovní a animační program

V hotelu probíhá denní a večerní animační program pro děti i dospělé. Zdarma: ping pong. Placené: wellness centrum (cca 8 €/vstup: krytý bazén, sauna, turecké lázně, vířivka), kulečník.

.
Webové stránky

http://www.besthotels.es/

Místní kategorie

****

Podle našeho názoru

Hotel byl zrekonstruován v letech 2013 až 2016 a nachází se v centru turistického života letoviska. Rozvinutá vodní plocha (celkem 4 bazény) a dětské hřiště potěší ty nejmenší, zatímco těm o něco starším doporučujeme relaxaci na sluneční terase nebo ve wellness. Přijeďte si to užít!

Tato stránka je chráněna pomocí Google reCAPTCHA. Platí pravidla ochrany osobních údajů a podmínek společnosti Google.