STUDENT AGENCY Dovolená
Sdílejte hotel

RIU Playa Park

Španělsko, Baleárské ostrovy, Mallorca, Playa de Palma

Recenze

Pro tento hotel nejsou zatím k dispozici žádné recenze od klientů www.dovolena.cz.

O hotelu

RIU Playa Park

Neoficiální popis ubytování

Poloha
Hotel má centrální polohu, jen 350 metrů od pláže Playa de Palma s dlouhou promenádou. Historické centrum Palmy je pouhých 12 km, zastávka autobusu je 300 metrů od hotelu. Letiště je vzdáleno 5 km.
Vybavení hotelu
Hotel 4* kategorie s kvalitním zázemím nabízí 24 hodinovou recepci se vstupní halou, 2 restaurace (hlavní bufetová, á la carte restaurace), 3 bary, v zahradě 3 bazény (z toho jeden s barem s přístupem přímo z bazénu), lehátka a slunečníky kolem bazénu na terase zdarma, fitness, WiFi v celém hotelu zdarma. V blízkém okolí možnost tenisu, pronájem kol a golfové hřiště. Pravidelná živá muzika.
Vybavení pokoje
Standardní pokoje pro 2-3 osoby (přistýlka formou rozkládacího gauče), plně vybavená koupelna s WC a fénem, WiFi, klimatizace, SAT-TV, minibar, trezor za poplatek, balkon. Superior pokoje pro 2-4 osoby (přistýlky formou rozkládacího gauče), oddělená spací místnost a odpočinková část s gaučem, velikost 40 m2, plně vybavená koupelna s WC a fénem, WiFi, klimatizace, SAT-TV, minibar, trezor za poplatek, balkon. Pro nejnáročnější nabízí hotel speciální pokoje se vstupem do privátního bazénu přímo z balkonu.
Stravování
all inclusive 24 hodin (jen 3 alkoholické nápoje - víno nebo pivo - během oběda a večeře, ostatní alkoholické nápoje za poplatek.)
Pláž
Hotel se nachází cca 400m od pláže, plážový servis za poplatek.

Tato stránka je chráněna pomocí Google reCAPTCHA. Platí pravidla ochrany osobních údajů a podmínek společnosti Google.