STUDENT AGENCY Dovolená
Sdílejte hotel

Alua Calas de Mallorca Resort

8/10
8/10

Španělsko, Baleárské ostrovy, Mallorca, Calas de Mallorca

Recenze

Dagmar, pobyt s přátelizáří 2022

8,2/10

O hotelu

Alua Calas de Mallorca Resort

Neoficiální popis ubytování

Vybavení

Hosté mají na výběr 26 jednolůžkových pokojů, 411 dvoulůžkových pokojů a 41 junior suite. Resort je hezky zařízen a nabízí mnoho různých služeb, které hostům zpříjemní pobyt. Je tady například restaurace, bar, dětská herna, autopůjčovna, lékařská služba a prádelna. Díky WiFi ve společných prostorách (zdarma) se mohou hosté připojit k internetu. Děti si mohou hrát na dětském hřišti.

Vybavení pokoje

V pokojích je klimatizace a koupelna. Mnoho pokojů má výhled na moře, který vytváří příjemnou atmosféru. Pokoje jsou vybavené dvoulůžkovou postelí. Za příplatek je zde sejf. Pokoje mají ledničku. Na pokoji je telefon, televize a WiFi (zdarma). Je možné rezervovat bezbariérové pokoje. V koupelnách je pro hosty vysoušeč vlasů. V koupelnách najdou hosté kosmetické potřeby. V prázdninovém areálu jsou pokoje pro rodiny a nekuřácké pokoje.

Sport/zábava

V horkých dnech se mohou hosté zchladit a zaplavat si v krytém nebo venkovním bazénu. Hosté mohou odpočívat na slunné terase, kde jsou lehátka a slunečníky. V baru u bazénu lze koupit osvěžující nápoje. Díky bohaté nabídce různých volnočasových aktivit se zde nikdo nebude nudit. Je tady například aqua aerobik, fitness studio, stolní tenis, kulečník, šipky, jógu a aerobik. Objekt má pro své hosty připraveny zábavní programy, během kterých se děti ani dospělí nebudou nudit. Copyright GIATA 2004 - 2024. Multilingual, powered by www.giata.com for client no. 123391

Stravování

V komplexu jsou na výběr tyto typy stravování - polopenze a stravování all inclusive. Hosté si mohou vybrat, zda budou chtít snídaně, obědy nebo večeře. Resort nabízí také drobné občerstvení. Během cooking show připravují špičkoví kuchaři přímo před hosty nejrůznější speciality. K dostání jsou nealkoholické nápoje a alkoholické nápoje.

Platba

Je možné zaplatit platebními kartami Visa a MasterCard.

Tato stránka je chráněna pomocí Google reCAPTCHA. Platí pravidla ochrany osobních údajů a podmínek společnosti Google.