STUDENT AGENCY Dovolená
Sdílejte hotel

Španělsko - Andalusie, Gibraltar

Španělsko, Pevnina

Recenze

Pro tento hotel nejsou zatím k dispozici žádné recenze od klientů www.dovolena.cz.

O hotelu

Španělsko - Andalusie, Gibraltar

Neoficiální popis ubytování

Popis zájezdu

Hotelový komplex San Fermin se nachází v letovisku Benalmádena, na klidném místě v pěkné udržované zahradě. Pláž Torre Bermeja je vzdálená 350 metrů od hotelu. Vybavení hotelu - restaurace, Wi-fi, venkovní bazén, bar u bazénu. Ubytování: dvoulůžkové pokoje s možností dětské přistýlky a s kompl. soc. zařízením, fénem, klimatizací, telefonem, TV-SAT a balkonem. Stravování: polopenze, snídaně i večeře formou bufetu.

Program zájezdu:

1.den: K večeru odlet z Prahy do Malagy, transfer do hotelu, ubytování, večeře.

2.den: Dopoledne lanovkou na horu Calamorro (800 m.n.m.), odkud jsou nádherné výhledy nejen na pobřeží Costa del Sol, ale za slunných dní i na pohoří Sierra Nevada. Odpoledne prohlídka města Malagy, která je rodištěm slavného malíře Pabla Picassa. Možnost prohlídky jeho domu, katedrály, maurské pevnosti Alcazaba s pozůstatky římského divadla a hradu Gibralfaro.

3.den: Volno, procházky, koupání.

4.den: Po snídani odjezd do Sevilly - hlavního města Andalusie. Historické centrum města, možnost prohlídky třetí největší křesť. katedrály v Evropě s proslulou maurskou věží Giralda (v katedrále jsou uloženy ostatky Kryštofa Kolumba) a královského paláce Alcázar se zahradami. Procházka židovskou čtvrtí Barrio de Santa Cruz, prohlídka Španělského náměstí s parkem Marie Luisa, příp. věž Torre del Oro z maurského období.

5.den: Program v okolí (přístav Puerto, podmořský svět Sea Life, park Paloma, motýlí farma), koupání.

6.den: Po snídani odjezd do Gibraltaru - unikátní kolonie Velké Británie. Místní dominantou je obrovská skála, ve které je 76 km podzemních tunelů a chodeb, které se využívaly pro vojenské účely. Možnost výjezdu lanovkou na Upper Rock, kde jsou kromě volně žijících opic i krásné výhledy až do Afriky. Možnost návštěvy majáku Europa Point, příp. jeskyně sv. Michala. Procházka hlavní ulicí Starého města s obchůdky a restauracemi. Cestou zpět se stavíme v úžasném, malebném "bílém městě" Ronda, které založili Keltové, budovali Féničané, Řekové, Římané i Arabové, soutěska řeky Guadalevín, býčí aréna aj.

7.den: Volno, procházky, koupání.

8.den: Volno, nákupy suvenýrů a dárků, odjezd na letiště, odlet do Prahy.

V ceně zájezdu je: 7x uby-tování v hotelu San Fermin*** Benalmádena na pobřeží Costa del Sol (350 m od moře), 2lůžk. pokoje s kompl. soc. zařízením, polopenze (snídaně i večeře formou švéd. stolů), let z Prahy do Malagy a zpět, transfery z letiště v Malaze na hotel a zpět, veškerá doprava na výlety místním zájezd. autobusem, využívání venk. bazénu, český průvodce CK po celou dobu zájezdu, pojištění proti úpadku CK.

V ceně není: povinné komplexní cestovní pojištění vč. storna (viz tabulka v katalogu na straně 6), místní popl. 2 €/os/noc, obědy, vstupné do objektů (ceny z roku 2023): Gibraltar 25 € (lanovka na vrchol), minibus pod vrchol 35 €/os., Malaga: pevnost La Alcazaba a hrad Gibralfaro - 4 €, lanovka na Calamorro zpáteční - 20 €, Sevilla: katedrála cca 14 €, Alcázar 15 €.

Vstupné do královského paláce Alcázar je nutné objednat hned při podpisu smlouvy! Do Gibraltaru je nutný cestovní pas!

Skupinám nad 15 osob zorganizujeme samostatný zájezd na míru za sníženou cenu v termínu, který si sami určí (informujte se v CK).

Slevy: včasný nákup do 15.02. - 1 600 Kč/os. + stálý klient 5x a více na našich zájezdech 350 Kč/os. Aktuální ceny najdete na www.ckaztour.cz

Tato stránka je chráněna pomocí Google reCAPTCHA. Platí pravidla ochrany osobních údajů a podmínek společnosti Google.