STUDENT AGENCY Dovolená
Sdílejte hotel

Grayton Hotel

Spojené arabské emiráty, Dubaj

Recenze

Pro tento hotel nejsou zatím k dispozici žádné recenze od klientů www.dovolena.cz.

O hotelu

Grayton Hotel

Neoficiální popis ubytování

Vybavení

Do jednotivých poschodí je možné pohodlně vyjet výtahem. Je zde úschovna zavazadel a hotelový sejf. Ve společných prostorách je možnost internetového připojení přes WiFi (zdarma). Na rezervační přepážce vám rádi pomůžeme s výběrem a rezervací výletů Nachází se zde několik stravovacích zařízení, například restaurace a kavárna. Ti, kteří přijeli vlastním autem, mohou parkovat bez poplatku na parkovišti. Hotel nabízí vícejazyčný personál, transfer-servis, pokojovou službu a kadeřnictví. Hosté mohou využít zdarma shuttleservis. V jednom z 2 konferenčních sálů se mohou konat konference, přednášky a jednání.

Vybavení pokoje

V pokojích je koupelna. Zařízení pokoje doplňuje připojení k internetu, telefon a WiFi (za poplatek). Je možné rezervovat bezbariérové pokoje. Komfortně vybavené koupelny mají sprchový kout. Je možné rezervovat koupelnu s bezbariérovým přístupem.

Sport/zábava

Objekt má jeden venkovní a jeden dětský bazén. Odpočívat lze na lehátkách se slunečníky. U bazénu je bar s drobným občerstvením. Hosté si mohou vybrat z mnoha volnočasových aktivit, je zde například fitness studio, aerobik, spa a parní lázeň. Copyright GIATA 2004 - 2024. Multilingual, powered by www.giata.com for client no. 123391

Stravování

Je možné si objednat snídaně.

Tato stránka je chráněna pomocí Google reCAPTCHA. Platí pravidla ochrany osobních údajů a podmínek společnosti Google.