STUDENT AGENCY Dovolená
Sdílejte hotel

LEGOLAND Hotel, Dubai

Spojené arabské emiráty, Dubaj

Recenze

Recenzi k hotelům mohou přidávat všichni zákazníci, kteří si u nás zakoupili zájezd. Po návratu z dovolené je jim zaslán odkaz na webovou stránku, kde mohou recenzi na hotel přidat.

Hodnocení hotelů probíhá formou 1 – 10, kdy 1 znamená nejmenší spokojenost a 10 naprostou spokojenost. Výsledné skóre je vypočítáno průměrem všech hodnocení. Recenze se zobrazují podle data přidání od nejnovější po nejstarší.

Hodnocení hotelů neověřujeme.

U textových recenzí upravujeme gramatické a pravopisné chyby, jejich sdělení a obsah ponecháváme beze změny.

V rámci zachování bezpečnosti na internetu nezobrazujeme recenze, které:

  • Obsahují osobní a citlivé údaje
  • Obsahují nadávky, sexuální, rasové, diskriminační a další amorální narážky
  • Obsahují nevhodný, propagační a podvodný obsah nebo spam
  • Obsahují informace, které nesouvisí s pobytem

Vzhledem k neustálé modernizaci hotelů a vylepšování služeb si vyhrazujeme právo nezobrazovat recenze starší 48 měsíců.

Pro tento hotel nejsou zatím k dispozici žádné recenze od klientů www.dovolena.cz.

O hotelu

LEGOLAND Hotel, Dubai

Neoficiální popis ubytování

Neoficiální právně nezávazný popis ubytování má pouze informativní charakter. Popis ubytování a rozsah služeb se může u jednotlivých cestovních kanceláří lišit.
Středisko
Dubaj - Jebel Ali
Poloha
Hotel je situován přímo u zábavního komplexu Dubai Parks and Resorts jihozápadně od centra Dubaje. Pro dopravu lze využít taxi nebo místní autobusovou dopravu (zastávka cca 700 m od hotelu). V blízkosti je rovněž outletové nákupní centrum se širokou nabídkou módy. Vzdálenost od mezinárodního letiště v Dubaji činí cca 65 km, od Downtown cca 45 km. Letiště Abu Dhabí je vzdáleno cca 75 km.
Pláž
Nejbližší veřejné pláže se nachází cca 20 km od hotelu.
Vybavení
Hotel byl uveden do provozu v roce 2021 a k dispozici je recepce (otevřena 24 hodin denně, check-in možný od 15:00), dále restaurace, bazénový bar, salonek, parkoviště. Za poplatek pokojový servis.
Hotel neakceptuje platební karty.
Ubytování
Tento čtyřpodlažní hotel má v nabídce celkem 250 pokojů, přičemž každý z nich je tematicky zařízen. Pokoje mohou ubytovat až 5 osob (max. 3 dospělí, pro děti palandy v samostatné části; přistýlka pro 5. osobu) a jsou vybaveny TV, telefonem, rychlovarnou konvicí, trezorem, minilednicí; vlastní příslušenství (WC, vana nebo sprchový kout, vysoušeč vlasů).
Pokoje Fully Theme mají více tematických doplňků a designu.
V případě zájmu lze na vyžádání prodloužit o pobyt v některém z hotelů při pobřeží. Výše příplatku dle zvoleného hotelu.
Stravování
Snídaně.
Polopenze.
Plná penze.
Přesný rozpis časů podávání jídel obdrží klienti při check-inu v hotelu.
Sport a zábava
Hotel podle počtu nocí poskytuje vstupenky do zábavního komplexu Dubai Parks and Resorts. Při pobytu na 1 noc pro každého cestujícího jednodenní vstupenka do 1 parku (LEGOLAND Dubai nebo LEGOLAND Water Park), při pobytu na 2 noci jednodenní vstupenky do 2 parků atd.
Hotel si vyhrazuje právo akci kdykoli bez předchozího upozornění a náhrady změnit či ukončit.
Cena zahrnuje
* Leteckou dopravu v turistické třídě včetně tax a poplatků
* Transfery v destinaci
* Počet nocí a stravování dle smlouvy o zájezdu
* 24/7 Služby česky hovořícího delegáta Čedoku na telefonu
* Pojištění dle zákona č. 159/1999 Sb.
Informace
Na místě se platí povinná turistická taxa cca 15 - 20 AED / pokoj / noc. Hradí se na hotelu při příjezdu a její výše se může měnit dle aktuálních nařízení místních autorit.
Využití některých zařízení a aktivit může být zpoplatněno navíc. Některé služby jsou závislé na ročním období a na místních klimatických podmínkách.
V průběhu místních svátků (například ramadán) může dojít k omezení služeb v hotelu / destinaci. Nárok na kompenzaci nevzniká.