STUDENT AGENCY Dovolená
Sdílejte hotel

Radisson Blu Resort

Srí Lanka, Galle

Recenze

Pro tento hotel nejsou zatím k dispozici žádné recenze od klientů www.dovolena.cz.

O hotelu

Radisson Blu Resort

Neoficiální popis ubytování

Umístění

Velmi elegantní hotel se nachází na pěkném upraveném pozemku, jen asi 5 km od historického města Galle s širokou nabídkou restaurací, barů a obchodů. Hotel se nachází přibližně 160 km od letiště.

Pláž

Budova se nachází přímo u široké písečné pláže. Plážový servis není k dispozici.

.

K dispozici pro hosty

24hodinová recepce, výtah, směnárna, hlavní restaurace se srílanskou a mezinárodní kuchyní, 2 bary: bar u bazénu s nabídkou nápojů a občerstvení a bar na terase s krásným výhledem na oceán (otevřený večer). Velký bazén nepravidelného tvaru, brouzdaliště pro děti, plážové osušky, lehátka a slunečníky u bazénu zdarma, dobře vybavená posilovna.

.

Internet

Internetové připojení Wi-Fi je k dispozici zdarma.

Catering

Snídaně a večeře se podávají v hlavní restauraci formou bohatého bufetu. Nápoje u večeře se platí zvlášť. Možnost All Inclusive za příplatek: snídaně, obědy, večeře formou bufetu, občerstvení během dne, místní alkoholické a nealkoholické nápoje (10:00-23:00).

Sportovní a animační program

Hotel neposkytuje animace. Sportovní zařízení: hry v plážovém klubu, posilovna, běžecká dráha. Za poplatek: masáže a procedury ve velmi elegantním lázeňském centru.

Webové stránky

amari.gallehotelspage.com

Místní kategorie

Na Srí Lance neexistuje žádná oficiální kategorizace hotelů.

Podle našeho názoru

Luxusní, nově zrekonstruovaný hotel (červenec 2017) pro velmi náročné klienty. Největšími přednostmi hotelu jsou krásně zařízené, elegantní pokoje a vynikající strava. Hotel uspokojí hosty, kteří si chtějí odpočinout v klidu a tichu, daleko od hlučných animací. Další výhodou je blízkost hotelu ke krásnému městu Galle.

Tato stránka je chráněna pomocí Google reCAPTCHA. Platí pravidla ochrany osobních údajů a podmínek společnosti Google.