STUDENT AGENCY Dovolená
Sdílejte hotel

Araliya Beach

Srí Lanka, Unawatuna

Recenze

Recenzi k hotelům mohou přidávat všichni zákazníci, kteří si u nás zakoupili zájezd. Po návratu z dovolené je jim zaslán odkaz na webovou stránku, kde mohou recenzi na hotel přidat.

Hodnocení hotelů probíhá formou 1 – 10, kdy 1 znamená nejmenší spokojenost a 10 naprostou spokojenost. Výsledné skóre je vypočítáno průměrem všech hodnocení. Recenze se zobrazují podle data přidání od nejnovější po nejstarší.

Hodnocení hotelů neověřujeme.

U textových recenzí upravujeme gramatické a pravopisné chyby, jejich sdělení a obsah ponecháváme beze změny.

V rámci zachování bezpečnosti na internetu nezobrazujeme recenze, které:

  • Obsahují osobní a citlivé údaje
  • Obsahují nadávky, sexuální, rasové, diskriminační a další amorální narážky
  • Obsahují nevhodný, propagační a podvodný obsah nebo spam
  • Obsahují informace, které nesouvisí s pobytem

Vzhledem k neustálé modernizaci hotelů a vylepšování služeb si vyhrazujeme právo nezobrazovat recenze starší 48 měsíců.

Pro tento hotel nejsou zatím k dispozici žádné recenze od klientů www.dovolena.cz.

O hotelu

Araliya Beach

Neoficiální popis ubytování

Neoficiální právně nezávazný popis ubytování má pouze informativní charakter. Popis ubytování a rozsah služeb se může u jednotlivých cestovních kanceláří lišit.
Popis hotelu
Luxusní 5hvězdičkový Araliya Beach Resort & Spa Unawatuna poskytuje širokou škálu exkluzivních ubytovacích prostorů, barů, restaurací, butiků a zábavních center, což z něj činí idylickou destinaci, kde můžete zažít čistou tropickou blaženost. Resort je snadno dostupný z Colomba a leží jen pár minut od Galle - hlavního města jižní provincie a světového dědictví. Město Unawatuna je od resortu vzdálené pouhých 500 metrů. V Resortu naleznete některé z nejlepších restaurací v Unawatuna, které hostům nabízejí řadu vynikajících kulinářských zážitků. Zkušení a vášniví kuchaři kladou důraz na přípravu autentických místních potravin a na novější a kreativní způsoby, jak si vychutnat regionální specialitu - mořské plody. Hosté si v restauracích mohou vychutnat mnoho oblíbených mezinárodních jídel. K dispozici jsou také bary, kde se mohou hosté osvěžit, a shisha lounge, který nabízí úchvatný výhled na okolí. Všechny pokoje byly navrženy s ohledem na pohodlí a snadné bydlení. K dispozici jsou různé typy pokojů, které se liší velikostí a vybavením. Naleznete zde pokoje od typu Deluxe až do pokojů typu Royal. Všechny pokoje zahrnují moderní zařízení, jako jsou klimatizace, minibar, vysoušeč vlasů, bezpečnostní schránka a připojení WiFi zdarma. Součástí resortu jsou také sportovní a rekreační zařízení, jako plně vybavená posilovna, prostorné bazény a pro nejmenší návštěvníky jsou k dispozici dětské bazény a dětské hřiště. Pro ty, kteří preferují aktivnější odpočinek, jsou k dispozici lekce jógy, a také možnost vyzkoušet různé vodní sporty. Pokud se chcete naopak uvolnit, můžete navštívit spa, kde jsou v nabídce různé druhy procedur a očistných rituálů. Resort se nachází na romantické a nádherné pláži, a nabízí řadu dokonalých míst pro svatbu. S nádherným výhledem na ikonickou pláž a prostředím, které lze snadno přizpůsobit, elegantním nábytkem a kvalitními cateringovými službami. Svatební prostory jsou do detailu promyšlené a největší z nich pojme pohodlně až 400 hostů.
Vybavení
Stravování typu all-inclusive zahrnuje stravování a nápoje během pobytu v hotelu. Zde je obvyklý popis toho, co můžete očekávat od stravování typu all-inclusive: Snídaně, obědy a večeře: Tento typ stravování zahrnuje všechny hlavní jídla během dne. Snídaně může být podávána jako bufet nebo à la carte, zatímco obědy a večeře mohou být buď bufetové, nebo servírované v restauracích s jídelním lístkem. Lehké občerstvení: Mezi hlavními jídly jsou často k dispozici lehké občerstvení, jako jsou sendviče, pizzy či dezerty. Nápoje: Nealkoholické nápoje, jako jsou sodovky, voda, čaj a káva, a také alkoholické nápoje, jako jsou piva, vína a koktejly. Výběr alkoholu může být omezen na místní značky s možností dokoupení prémiových mezinárodních značek. Restaurace a bary: All-inclusive resorty obvykle nabízejí více restaurací a barů. Některé mohou vyžadovat rezervace, zatímco jiné jsou volně přístupné. Room service: Služba není součástí all inclusive. Speciální události a večerní programy: Některé resorty mohou pořádat speciální tematické večery, galavečeře nebo show jako součást all-inclusive balíčku. Rozsah a kvalita stravování v rámci all-inclusive balíčků se řídí konkrétní nabídkou a podmínkami hotelu. Cestující na Srí Lanku za turistickým účelem před příjezdem na Srí Lanku musí zajistit elektronickou cestovní autorizaci, tzv. ETA (Electronic Travel Authorization), a to prostřednictvím webové stránky http://www.eta.gov.lk . Poplatek USD 50 / osoba.