STUDENT AGENCY Dovolená
Sdílejte hotel

Radisson Blu Resort

Recenze

Recenzi k hotelům mohou přidávat všichni zákazníci, kteří si u nás zakoupili zájezd. Po návratu z dovolené je jim zaslán odkaz na webovou stránku, kde mohou recenzi na hotel přidat.

Hodnocení hotelů probíhá formou 1 – 10, kdy 1 znamená nejmenší spokojenost a 10 naprostou spokojenost. Výsledné skóre je vypočítáno průměrem všech hodnocení. Recenze se zobrazují podle data přidání od nejnovější po nejstarší.

Hodnocení hotelů neověřujeme.

U textových recenzí upravujeme gramatické a pravopisné chyby, jejich sdělení a obsah ponecháváme beze změny.

V rámci zachování bezpečnosti na internetu nezobrazujeme recenze, které:

  • Obsahují osobní a citlivé údaje
  • Obsahují nadávky, sexuální, rasové, diskriminační a další amorální narážky
  • Obsahují nevhodný, propagační a podvodný obsah nebo spam
  • Obsahují informace, které nesouvisí s pobytem

Vzhledem k neustálé modernizaci hotelů a vylepšování služeb si vyhrazujeme právo nezobrazovat recenze starší 48 měsíců.

Pro tento hotel nejsou zatím k dispozici žádné recenze od klientů www.dovolena.cz.

O hotelu

Radisson Blu Resort

Neoficiální popis ubytování

Neoficiální právně nezávazný popis ubytování má pouze informativní charakter. Popis ubytování a rozsah služeb se může u jednotlivých cestovních kanceláří lišit.
Středisko
Galle
Poloha
Hotel se náchází v jihozápadní části Srí Lanky, cca 150 m od nejbližších obchodů, cca 4,7 km od Galle, cca 140 km města Colombo a cca 147 km od Mezinárodního letiště Bandaranaike, autobusová zastávka cca 160 m od hotelu.

Adresa hotelu:
Radisson Blu Resort, Galle 523C, Colombo Road, Ginthota, Galle, Sri Lanka
Pláž
Pláž Dadalla, veřejná, písečná, s pozvolným vstupem do moře, přímo u hotelu, bez plážového servisu.
Vybavení
Pětihvězdičkový hotel, 3 budovy, výtahy, prostorná a elegantní vstupní hala, 24h recepce, hlavní restaurace Fusion - jídla formou bufetu, místní a mezinárodní kuchyně, dětské židličky a jídelní lístek k dispozici, vegetariánská jídla, show cooking, ORU Seafood Restaurant & Bar - à la carte, mořské plody, místní a mezinárodní kuchyně, Sforno Bay - Poolside à la carte, italská kuchyně, saladà carte, italská kuchyně polévky, střecha občerstvení; klenotnictví, parkoviště; 4 konferenční místnosti pro cca 250 osob, WiFi zdarma; příplatky: služby concierge, prádelna; akceptované kreditní karty: Visa, MasterCard, American Express.
Ubytování
Dvoulůžkové pokoje Deluxe s možností 1 přistýlky jsou vybavené vlastní koupelnou (sprcha, WC)  klimatizací, setem na přípravu kávy/čaje, trezor; za poplatek minibar, balkon s výhledem na oceán.

Za příplatek Premium pokoje, nadstandardní vybavení pokoje, navíc: žehlící souprava, nachází se ve vyšším patře, balkon s výhledem na oceán.

Prostornější Junior Suite nebo Junior Suite s výhledem na oceán, nadstandardní vybavení pokoje, navíc: kávovar, s balkonem v nejvyšších patrech, také za příplatek.

1.dítě do 6-ti let bez nároku na přistýlku (sdílené lůžko s dospělými), 1. dítě 6-9 let na přistýlce.
Stravování
All inclusive zahrnuje snídaně (6.30-10.00, o víkendech do 11.00), obědy (12.30-14.30), večeře (19.00-21.00) formoou bufetu v hlavní restauraci; káva a cappuccino podávané ke snídani, místní víno a pivo podávané k obědu; občerstvení (15.30-17.30) v hlavní restauraci; místní a vybrané značkové alkoholické a nealkoholické nápoje podávané ve sklenicích v uvedených barech (11.00-23.00); je vyžadováno nošení pásku all inclusive.

Během svátku POYA (1 den v měsíci při úplňku) - hotely nepodávají ani neprodávají žádný alkohol.
Sport a zábava
Bazén, brouzdaliště, slunečníky, lehátka a matrace u bazénu zdarma; tělocvična, plážový volejbal, animace pro dospělé a děti; herna, miniklub pro děti (4-12 let); za příplatek: lekce jógy (cca 10 USD, na vyžádání), SPA centrum: masáže, péče o obličej a tělo.
Cena zahrnuje
LETECKY:
* leteckou dopravu v turistické třídě včetně tax a poplatků
* transfery v destinaci
* 7/14 noclehů - dle smlouvy o zájezdu
* stravování v rozsahu uvedeném u ubytovacího objektu
* služby delegáta
*pojiištění dle zák. č. 159/99 Sb.
Informace
CESTOVNÍ DOKLAD
Platnost cestovního pasu musí být minimálně 180 dní v den návratu.

VÍZUM
Všichni občané ČR si před cestou na Srí Lanku musí obstarat tzv. elektronickou cestovní autorizaci ETA na portálu http://www.eta.gov.lk/slvisa/. ETA je doručena cestujícímu e-mailem ještě před cestou na Srí Lanku. Srílanskými úřady je doporučeno obstarat si vízum prostřednictvím ETA, protože držitel ETA již nemusí mít další souhlas srílanské turistické agentury ani ministerstva zahraničních věcí Srí Lanky. Vízum prostřednictvím ETA je možné vyřídit nejpozději 48 hodin před odletem. Pokud cestující není držitelem ETA je možné získat vízum po příletu na přepážce "On Arrival" v ceně 60 USD.

VSTUPNÍ FORMULÁŘ
Cestující na Srí Lanku si mohou tři dny před plánovanou cestou vyplnit příjezdovou kartu „Arrival card“. Formulář je možné vyplnit na https://eservices.immigration.gov.lk/emb/eEmbarkation/'#/home-page . Pokud cestující nevyplní formulář v elektronické podobě je možné vyplnit formulář na letišti po příletu na Srí Lanku.