STUDENT AGENCY Dovolená
Sdílejte hotel

Vivanta Colombo

Srí Lanka, Negombo

Recenze

Recenzi k hotelům mohou přidávat všichni zákazníci, kteří si u nás zakoupili zájezd. Po návratu z dovolené je jim zaslán odkaz na webovou stránku, kde mohou recenzi na hotel přidat.

Hodnocení hotelů probíhá formou 1 – 10, kdy 1 znamená nejmenší spokojenost a 10 naprostou spokojenost. Výsledné skóre je vypočítáno průměrem všech hodnocení. Recenze se zobrazují podle data přidání od nejnovější po nejstarší.

Hodnocení hotelů neověřujeme.

U textových recenzí upravujeme gramatické a pravopisné chyby, jejich sdělení a obsah ponecháváme beze změny.

V rámci zachování bezpečnosti na internetu nezobrazujeme recenze, které:

  • Obsahují osobní a citlivé údaje
  • Obsahují nadávky, sexuální, rasové, diskriminační a další amorální narážky
  • Obsahují nevhodný, propagační a podvodný obsah nebo spam
  • Obsahují informace, které nesouvisí s pobytem

Vzhledem k neustálé modernizaci hotelů a vylepšování služeb si vyhrazujeme právo nezobrazovat recenze starší 48 měsíců.

Pro tento hotel nejsou zatím k dispozici žádné recenze od klientů www.dovolena.cz.

O hotelu

Vivanta Colombo

Neoficiální popis ubytování

Neoficiální právně nezávazný popis ubytování má pouze informativní charakter. Popis ubytování a rozsah služeb se může u jednotlivých cestovních kanceláří lišit.
Popis zájezdu

Jedná se o pobytový zájezd. Vydejte se s námi na tento tropický ostrov v Indickém oceánu do hlavního města Colomba, CITY TOUR DO COLOMBA V CENĚ ZÁJEZDU - V ANGLICKÉM JAZYCE!!!


PROŽIJTE VAŠÍ EXOTICKOU DOVOLENOU V COLOMBU
THE GATEWAY 4**** !!!

Popis Lokace
COLOMBO:

Největší město, nacházející se na západním pobřeží Sri Lanky, je známé především jedním z největších a nejdůležitějších přístavů v Indickém oceánu a je také středem obchodního dění s množstvím administrativních budov. Najdete zde také budovy a ruiny z koloniální doby, které Vám přiblíží historii tohoto multikulturního města. Za návštěvu jistě stojí hinduistický klášter či buddhistický chrám.

Popis ubytování
VIVANTA COLOMBO HOTEL 4****:

Hotel Vivanta Colombo je situován uprostřes kokosové plantáže v Negombo Lagoon. Gateway Hotel Airport Garden se nachází 5 minut jízdy od mezinárodního letiště Colombo a 45 minut jízdy od hlavního města Colombo. Hotel disponuje několik typy pokojů - "Standart Room", "Superior Room", "Executive Room", "Executive Suite", "Deluxe Suite", "Gateway Suite Room". Všechny pokoje disponují wifi připojením, TV s plochou obrazovkou, elektronickým trezorem, podložkou na jogu, minibarem, příslušenstvím na přípravu kávy a čaje, telefonem, 24 hodinovou pokojovou službou a vlastním sociálním zařízením. Hotel dále disponuje restaurací "Buzz" servírující pokrmy indické, srílanské, čínské a mezinárodní kuchyně. Tato restaurace je otevřen nepřetržitě. Dále hotel disponuje salonkem "Lobby Lounge", který disponuje nabídkou malého občerstvení. Hotel také disponuje "Lobby Barem" s nabídkou alkoholických a nealkoholických nápojů a malého občerstvení. Hotel disponuje dále restaurací "Golden Dragon" disponující 58 místy k sezení a servírující na oběd pokrmy čínské kuchyně a na večeři pokrmy všeho druhu. Hotel také disponuje relaxačním vyžitím v hotelovém Spa, kde hosté mohou využít masáží. Hotel nabízí svým hostům také fitness centrum a haly pro pořádání různých akcí, jedna z hala má kapacitu až 300 osob. Hotel také disponuje bazénem, konferenčí místností a tenisovým kurtem. Některé služby v tomto hotelu mohou být zpoplatněny.

Strava

Kuchyně na Sri Lance nabízí plno gurmánských specialit a lahůdek. Skládá se z ovoce a zeleniny, kokosových ořechů, mořských plodů. Tamní speciality ovlivnily národy, které měly se Srí Lankou co do činění. Byli to Arabové, Indové, Holanďani či Angličané. Vliv jednotlivých kuchyní se dodnes promítá v pokrmech domorodců a tvoří zajímavé směsi chutí. Hlavní vliv má pochopitelně kuchyně indická, v mnoha ohledech jsou obě kuchyně totožné.

Program
1. DEN
Odlet z České republiky (dle potvrzeného letového řádu)

2. DEN (LETIŠTĚ/COLOMBO)
Po příletu se setkáte s anglicky hovořícím průvodcem, následuje transfer do hotelu THE GATEWAY HOTEL 5*****
Ubytování
Volný program

3. DEN - předposlední DEN
Volný program
Možnost fakultativních výletů

POSLEDNÍ DEN
Snídaně v hotelu
Odjezd na letiště

Přílet do České republiky (dle potvrzeného letového řádu)

Uvedená cena zájezdu obsahuje letenky za cenu v optimální knihovací třídě. Tento zájezd si můžete objednat v jakémkoliv termínu na libovolnou délku pobytu, může se zde lišit konečná cena. Rádi Vám cenu zkalkulujeme na základě Vaší nezávazné objednávky.