STUDENT AGENCY Dovolená
Sdílejte hotel

Nozha Beach

Tunisko, Pevnina, Hammamet

Recenze

Recenzi k hotelům mohou přidávat všichni zákazníci, kteří si u nás zakoupili zájezd. Po návratu z dovolené je jim zaslán odkaz na webovou stránku, kde mohou recenzi na hotel přidat.

Hodnocení hotelů probíhá formou 1 – 10, kdy 1 znamená nejmenší spokojenost a 10 naprostou spokojenost. Výsledné skóre je vypočítáno průměrem všech hodnocení. Recenze se zobrazují podle data přidání od nejnovější po nejstarší.

Hodnocení hotelů neověřujeme.

U textových recenzí upravujeme gramatické a pravopisné chyby, jejich sdělení a obsah ponecháváme beze změny.

V rámci zachování bezpečnosti na internetu nezobrazujeme recenze, které:

  • Obsahují osobní a citlivé údaje
  • Obsahují nadávky, sexuální, rasové, diskriminační a další amorální narážky
  • Obsahují nevhodný, propagační a podvodný obsah nebo spam
  • Obsahují informace, které nesouvisí s pobytem

Vzhledem k neustálé modernizaci hotelů a vylepšování služeb si vyhrazujeme právo nezobrazovat recenze starší 48 měsíců.

Pro tento hotel nejsou zatím k dispozici žádné recenze od klientů www.dovolena.cz.

O hotelu

Nozha Beach

Neoficiální popis ubytování

Neoficiální právně nezávazný popis ubytování má pouze informativní charakter. Popis ubytování a rozsah služeb se může u jednotlivých cestovních kanceláří lišit.
Středisko
Hammamet
Poloha
Hotel se nachází v severní části Hammametu, jen cca 6 km od centra města. Nejbližší nákupní možnosti, bary a restaurace jsou v těsné blízkosti hotelu. Cca 1 km od hotelu se nachází vlaková zastávka se spojením do Hammametu či hlavního města Tunisu. Letiště Enfidha je vzdálené cca 60 km.
Pláž
Písčitá pláž s pozvolným vstupem do moře se nachází přímo u hotelu. Lehátka a slunečníky zdarma, osušky za depozit.
Vybavení
Vstupní hala s recepcí, hlavní restaurace, restaurace a la carte El Maro - italská kuchyně, restaurace a la carte Dar Nozha - tuniská kuchyně, restaurace a la carte Kalamata (středomořská kuchyně), BBQ, lobby bar, bar u bazénu, bar na pláži, maurská kavárna (za poplatek), Wi-Fi na recepci (zdarma), bazén nepravidelného tvaru (lehátka a slunečníky zdarma), bazén se skluzavkami, dětský bazén, dětský klub (4-12 let), obchod se suvenýry
Ubytování
Pokoj Standard s výhledem do zahrady poskytuje klimatizaci (od 15.6. do 15.9.), SAT/TV, telefon, Wi-Fi (zdarma), trezor (zdarma), miniledničku (naplnění na vyžádání, za poplatek), vlastní sociální zařízení (koupelna, WC, vysoušeč vlasů), balkon nebo terasu. 

Za příplatek:
Pokoj s výhledem na moře (stejné vybavení)
Rodinný pokoj s výhledem do zahrady nebo na moře (prostornější)
Stravování
All inclusive: snídaně (7:00-10:00), obědy (12:30-14:30) a večeře (18:30-21:00) formou bufetu v hlavní restauraci. K obědu a večeři vybrané nealkoholické nápoje a místní pivo a víno. Pozdní snídaně (10:00-11:00) a odpolední svačina ve vybraném baru a čase. V časech 10:00-24:00 ve vybraných barech neomezené množství vybraných místních nealkoholických a alkoholických nápojů. 

V baru na pláži je v čase 10:00-18:00 k dispozici neomezené množství vybrané množství nealkoholických a alkoholických nápojů, kávy. 

1x týdně je možné využít večeři v restauraci a la carte El Maro nebo Dar Nozha (nutná rezervace)
Sport a zábava
zdarma: animační a večerní program, plážový volejbal, fotbal, stolní tenis, šipky, minigolf; za poplatek: SPA centrum (masáže, hammam, balneoterapie, sauna, kosmetické úpravy), fitness (nutná rezervace den předem), tenis (nutná rezervace den předem), kulečník, vodní sporty na pláži
Cena zahrnuje
* leteckou dopravu v turistické třídě včetně tax a příplatků * transfery v cíli zájezdu * 7/14 noclehů * stravování v rozsahu uvedeném u ubytovacího zařízení * služby delegáta * pojištění dle zák. č. 159/99 Sb.
Informace
* Dle vyhlášky místních úřadů se platí případná pobytová taxa, která je splatná na místě v hotovosti v EUR. Upozorňujeme, že zavedení taxy a její výše může být úpravou místní vyhlášky i v průběhu sezóny kdykoliv změněna. Aktuální informace budou k dispozici vždy po příjezdu do hotelu. Pro vycestování do Tuniska je nutný cestovní pas, který musí mít minimální platnost ještě 3 měsíce po návratu z Tuniska.