STUDENT AGENCY Dovolená
Sdílejte hotel

Adalya Ocean Resort & Spa

9/10
9/10

Turecko, Turecká riviéra, Side, Colakli

Recenze

Recenzi k hotelům mohou přidávat všichni zákazníci, kteří si u nás zakoupili zájezd. Po návratu z dovolené je jim zaslán odkaz na webovou stránku, kde mohou recenzi na hotel přidat.

Hodnocení hotelů probíhá formou 1 – 10, kdy 1 znamená nejmenší spokojenost a 10 naprostou spokojenost. Výsledné skóre je vypočítáno průměrem všech hodnocení. Recenze se zobrazují podle data přidání od nejnovější po nejstarší.

Hodnocení hotelů neověřujeme.

U textových recenzí upravujeme gramatické a pravopisné chyby, jejich sdělení a obsah ponecháváme beze změny.

V rámci zachování bezpečnosti na internetu nezobrazujeme recenze, které:

  • Obsahují osobní a citlivé údaje
  • Obsahují nadávky, sexuální, rasové, diskriminační a další amorální narážky
  • Obsahují nevhodný, propagační a podvodný obsah nebo spam
  • Obsahují informace, které nesouvisí s pobytem

Vzhledem k neustálé modernizaci hotelů a vylepšování služeb si vyhrazujeme právo nezobrazovat recenze starší 48 měsíců.

IP, pobyt s partnerem/kousrpen 2014

9,4/10
jana, pobyt s rodinousrpen 2013

Výborná dovolená, vhodná spíše pro rodiny s dětmi nebo starší lidi. Domluvíte se pouze německy.Personál skvělý. Není co vytknout.Doporučuji.

8,9/10
Andrea, pobyt s partnerem/koučervenec 2013

Po zaplacení zájezdu s odletem z Brna jsme se dozvěděli,že budeme mít mezipřistání v Ostravě...Jelikož bydlíme u Ostravy,žádali jsme CK o změnu nástupního místa.Bohužel nám nebylo vyhověno,což považujeme za velké zklamání.Jako důvod bylo uvedeno vyvážení letadla a další nesmyslné výmluvy.Jinak bylo vše v naprostém pořádku a byli jsme s Tureckem naprosto spokojeni.

9,9/10

O hotelu

Adalya Ocean Resort & Spa

Neoficiální popis ubytování

Neoficiální právně nezávazný popis ubytování má pouze informativní charakter. Popis ubytování a rozsah služeb se může u jednotlivých cestovních kanceláří lišit.
STRUČNÉ INFORMACE
Vzdálenost od letiště: 65 km Nejbližší město: Side (10 km) Typ pláže: písčitě - oblázková Vzdálenost od pláže: u hotelu
Popis
Hotel nabízí vstupní halu s 24 hodinovou recepcí, hlavní restauraci, 4 a'la carte restaurace (turecká, italská, mexická, rybí), několik barů, venkovní bazén, vnitřní bazén, dětský bazén, aquapark, spa centrum, turecké lázně, sauna, parní lázně, masáže, salón krásy, kadeřnictví, fitness centrum, step, aerobik, vodní gymnastika, stolní tenis, kulečník, bowling, plážový volejbal, vodní sporty, animační program, služby lékaře, prádelna, pokojová služba, fotograf, nákupní centrum, půjčovna kol a motorových vozidel, konferenční prostory a wifi internetové připojení. *v zimní sezóně k dispozici pouze 3 a'la carte restaurace (turecká, italská, mexická) a 3 bary, vnitřní bazén vyhřívaný, venkovní aktivity v provozu dle aktuálních povětrnostních podmínek.
Poloha
10 km od centra města Side, 12 km od centra města Manavgat, 65 km od mezinárodního letiště Antalya
Pláž
Soukromá písčitě - oblázková pláž leží přímo u hotelu, slunečníky, matrace a osušky zdarma na pláži i u bazénu
UBYTOVÁNÍ (standardní pokoj)*
Balkon, LCD TV/SAT, telefon, trezor, minibar, souprava pro přípravu horkých nápojů, koupelna se sociálním zařízením * CK upozorňuje, že každý hotel nabízí ubytování v několika kategoriích pokojů, které se vzájemně liší vybavením, polohou, standardem, cenou atd. Popisky pokojů se týkají pokojů typu standard, pokud tomu není uvedeno jinak. Pro detailní popisek a cenovou kalkulaci jednotlivých typů pokojů, se obraťte přímo na naši CK nebo Vašeho prodejce.
STRAVA
Ultra all inclusive: snídaně, pozdní snídaně, obědy a večeře formou bufetu, občerstvení v průběhu dne, večera a noci, místní a vybrané importované alkoholické a nealkoholické nápoje zdarma, za poplatek: ostatní importované nápoje, nápoje v lahvích
SPORT A ZÁBAVA
Spa centrum, turecké lázně, sauna, parní lázně, masáže, peeling, salón krásy, kadeřnictví, fitness centrum, step, aerobik, gymnastika, vodní gymnastika, plážový volejbal, stolní tenis, šipky, pétanque, herní místnost (kulečník, bowling, videohry, šachy, stolní fotbal), vodní sporty, animační program, mini knihovna, gala večery, diskotéka
SLUŽBY ZA POPLATEK
Spa centrum, masáže, peeling, salón krásy, kadeřnictví, herní místnost (kulečník, bowling, videohry), vodní sporty, služby lékaře, prádelna, pokojová služba, fotograf, tel/fax, nákupní centrum, půjčovna kol a motorových vozidel
PRO DĚTI
Mini klub (4-12 let), dětský bazén, mini diskotéka, dětské menu v restauraci, hlídání dětí a zapůjčení dětského kočárku za poplatek
URL
www.adalyahotels.com
ZIMNÍ KONCEPT (platné pro odlety od 11/2023 do 03/2024)
V zimní sezóně k dispozici hlavní restaurace, 3 a'la carte restaurace (turecká, italská, mexická), 3 bary a vyhřívaný vnitřní bazén. Venkovní služby a aktivity v provozu dle aktuálních povětrnostních podmínek. STRAVA Ultra all inclusive: snídaně, pozdní snídaně, obědy a večeře formou otevřeného bufetu, občerstvení v průběhu dne a noci, místní a vybrané importované alkoholické a nealkoholické nápoje zdarma, za poplatek: ostatní importované nápoje, nápoje v láhvích SPORT A ZÁBAVA Spa centrum, turecké lázně, sauna, parní lázně, masáže, peeling, salón krásy, kadeřnictví, fitness centrum, step, aerobik, gymnastika, vodní gymnastika, plážový volejbal, stolní tenis, šipky, pétanque, herní místnost (kulečník, bowling, videohry, šachy, stolní fotbal), animační program, mini knihovna, gala večery, diskotéka SLUŽBA ZA POPLATEK Spa centrum, masáže, peeling, salón krásy, kadeřnictví, herní místnost (kulečník, bowling, videohry), služby lékaře, prádelna, pokojová služba, fotograf, tel/fax, nákupní centrum, půjčovna motorových vozidel PRO DĚTI Mini klub (4-12 let), mini diskotéka, dětské menu v restauraci, hlídání dětí a zapůjčení dětského kočárku za poplatek
DODATEČNÉ INFORMACE
Upozornění : Storno podmínky se liší na základě objednané letecké přepravy. Doprava se SUNEXPRESS/ MGA AVIATION: přímé lety Praha - Antalya - Praha v letní sezóně 2023 *Lety se společností SunExpress jsou součástí dynamického balíčku. GALA VEČEŘE: SILVESTR Příplatek za gala večeři v průběhu Silvestra je v tomto hotelu povinný. Poplatek za gala večeři není zahrnutý v ceně zájezdu a bude hrazen při úhradě zájezdu. Ohledně ceny za gala večeři nás, prosím, kontaktujte.