STUDENT AGENCY Dovolená
Sdílejte hotel

Begonville Beach

Turecko, Egejská riviéra, Marmaris

Recenze

Pro tento hotel nejsou zatím k dispozici žádné recenze od klientů www.dovolena.cz.

O hotelu

Begonville Beach

Neoficiální popis ubytování

Popis
Hotel se pyšní skutečně skvělou polohou přímo u soukromé pláže a také u oblíbené pobřežní promenády.
Rychlý přehled
hotel ADULTS ONLY (pouze pro dospělé 16+) a´la carte restaurace wellness a fitness centrum
Stručná poloha
u písečné pláže 90 km odl letiště 1 km od centra Marmaris
Poloha
Moderní hotel Begonville Beach s konceptem ADULT ONLY (pouze pro dospělé 16+) leží přímo u soukromé písečné pláže s pozvolným vstupem do moře, od které je oddělen pouze pobřežní promenádou táhnoucí se podél pláže celým střediskem. Rušné centrum letoviska Marmaris je vzdáleno pouze 1 km, veškeré nákupní možnosti a služby přesto budete mít přímo v dosahu. Mezinárodní letiště je vzdáleno 90 km (doba transferu cca 1.5 h).
Vybavení hotelu
Hotel s celkovou kapacitou 60 pokojů Vás uvítá vstupní halou s recepcí a výtahy, lobby s vnitřním barem, dále Vám budou k dispozici hlavní bufetová restaurace, další a´la carte restaurace, k posezení poslouží coffee bistro nebo další bar na pláži. Wellness a fitness centrum lze využít v sesterském hotelu Begonville Hotel. Plážový servis (slunečníky a lehátka) jsou v rámci soukromé pláže pro hotelové hosty zdarma.
Vybavení pokoje
Moderně a elegantně zařízené pokoje se dělí do kategorie Standard (20 m2) s výhledem na okolí nebo bočním výhledem na moře a Premium (20 m2) s přímým výhledem na moře. Všechny pokoje mají sociální zařízení se sprchou, vysoušeč vlasů, individuálně řízenou klimatizaci, SAT-TV, minibar (poplatek), telefon, balkón.
Pojmenování zařízení 1
Dvoulůžkový standardní pokoj
Popis zařízení 1
Pokoje mají sociální zařízení se sprchou, vysoušeč vlasů, individuálně řízenou klimatizaci, SAT-TV, minibar (poplatek), telefon, balkón.
Stravování
All Inclusive
Náš názor
Hotel se pyšní skutečně skvělou polohou přímo u soukromé pláže a také u oblíbené pobřežní promenády. Výhodou je i malá vzdálenost od centra střediska s jeho turistickými lákadly. Oceňujeme i možnost využití wellness centra v sesterském hotelu. Hotel je vhodný pro všechny kategorie klientů.
Odkaz na WWW
http://hotel.begonvillebeach.com/
www odkaz popis 1
www.hotel.begonvillebeach.com/
Cena letecky/osoba zahrnuje
odpovídající počet noclehů dle zvoleného termínu a s uvedenou stravou, leteckou dopravu, letištní a bezpečnostní taxy, služby delegáta nebo asistenci místní CK, pobytovou taxu, transfery z letiště na ubytování a zpět. Lety jsou organizovány z Prahy, Vídně či Německa a jedná se o přímé lety nebo lety s přestupem v Istanbulu dle letového dne a periody v roce. Jde o celoroční destinaci a délka pobytu je dle přání klienta.
Cena letecky nezahrnuje
případné navýšení palivového příplatku.

Tato stránka je chráněna pomocí Google reCAPTCHA. Platí pravidla ochrany osobních údajů a podmínek společnosti Google.