STUDENT AGENCY Dovolená
Sdílejte hotel

Clubhotel Belpinar

Turecko, Turecká riviéra, Kemer

Recenze

Pro tento hotel nejsou zatím k dispozici žádné recenze od klientů www.dovolena.cz.

O hotelu

Clubhotel Belpinar

Neoficiální popis ubytování

Středisko
Kemer - Beldibi
Poloha
Hotel se nachází přibližně 15 km od centra Kemeru, v letovisku Beldibi, letiště v Antalyi je vzdáleno cca 40 km, samotná Antalye leží 20 km daleko.
Pláž
Hotel se nachází v těsné blízkosti pláže, na kterou vede přímo z hotelu podchod. Pláž je hotelová, široká, písčito-oblázková. Slunečníky, lehátka a osušky zdarma. Na pláži je široké zázemí pro klienty bazén se skluzavkami, amfiteátr, snackbar, a ´ĺa carte restaurace a další.

Vybavení
Vstupní hala, recepce (24h), 3 výtahy, hlavní restaurace, 3 à la carte restaurace ( zdarma: italská a rybí. Turecká snídaně za poplatek. Ve všech nutná předchozí restaurace), 2 bary včetně baru u bazénu, WiFi zdarma v lobby, u bazénu a na pláži, 2 venkovní bazény s oddělenou částí pro děti, skluzavky. Lehátka, slunečníky a osušky zdarma. Za poplatek kadeřnictví, hlídání dětí, prádelna, lékař. Vhodné i pro méně pohyblivé klienty.
Ubytování
Dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky pro dítě či dospělého jsou vybaveny vlastním příslušenstvím (koupelna/WC, fén), klimatizací, SAT/TV, telefonem, minibarem (denně doplňován vodou), trezorem (za poplatek 3Eura/den) a balkonem. Ve stejně vybavených pokojích Superior, možnost 2 přistýlek pro děti.
Stravování
Ultra all inclusive zahrnuje snídaně (7:00-10:00), obědy (12:30-14:00), večeře (19:00-21:00) formou bufetu, pozdní snídaně, občerstvení během dne, nealkoholické a alkoholické nápoje místní výroby (10:00-24:00) v časech a místech určených hotelem.
Sport a zábava
Denní a noční animace, pro děti i dospělé, tématické večery. Miniklub (4-12 let), basketbal, stolní tenis, tenis (osvětlení za poplatek), plážový volejbal. Za polatek různé tělové procedury, masáže, kadeřník, turecké lázně.
Cena zahrnuje
* leteckou dopravu v turistické třídě včetně tax a příplatků
* transfery v cíli zájezdu
* 7/10/11/14 noclehů
* stravování v rozsahu uvedeném u ubytovacího objektu
* služby delegáta
* pojištění dle zák. 159/99 Sb.

Tato stránka je chráněna pomocí Google reCAPTCHA. Platí pravidla ochrany osobních údajů a podmínek společnosti Google.