STUDENT AGENCY Dovolená
Sdílejte hotel

Cook's Club Adakoy Marmaris

Turecko, Egejská riviéra, Marmaris

Recenze

Pro tento hotel nejsou zatím k dispozici žádné recenze od klientů www.dovolena.cz.

O hotelu

Cook's Club Adakoy Marmaris

Neoficiální popis ubytování

Středisko
Marmaris - Adakoy
Poloha
Moderní resort umístěný na okraji městečka Adakoy s veškerými nákupními a zábavními možnostmi, cca 13 km od centra Marmarisu, cca 115 km od letiště.

Od hotelu jezdí minibus do centra městečka (za poplatek) a lodička do Marmarisu (za poplatek).
Pláž
3 soukromé pláže přímo u hotelu. Na 2 plážích hraje hudba, 1 je určena těm, kteří vyhledávají ticho a klid. Lehátka, slunečníky a osušky zdarma.
Vybavení
Hotel pouze pro dospělé (16+) disponuje recepcí s lobby, 151 pokoji, hlavní restaurace a bar s vnitřním i venkovním posezením, bar, plážový bar, venkovní bazén, bazén s vířivkou, fitness, wellness, konferenční místnost, minimarket, butik, WiFi zdarma.

V hotelu se nedá platit hotovostí. Všechny platby se evidují na náramek a jsou uhrazeny platební kartou na konci pobytu.
Ubytování
Stylově zařízené Standardní dvoulůžkové pokoje (25-30 m2) s možností přistýlky a výhledem do okolí mají vlastní příslušenství (sprcha, WC, vysoušeč vlasů), klimatizaci, TV, ledničku (1 balení vody po příjezdu zdarma), telefon, trezor, balkon nebo terasu, WiFi zdarma.
Za příplatek pokoje s bočním výhledem na moře nebo pokoje Club (35-40 m2, 2 oddělené místnosti) s výhledem do okolí nebo bočním výhledem na moře.
Stravování
Snídaně, polopenze za příplatek nebo All inclusive za příplatek (zahrnuje snídaně, obědy a večeře a noční občerstvení formou bufetu - jídlo je připravováno přímo před hosty, neomezené množství místních alkoholických a nealkoholických nápojů v časech a místech určených hotelem).
Sport a zábava
Fitness, jóga, trekking, aerobik, plžový volejbal, tenis, šipky, stolní tenis, celodenní DJ vystoupení, disco, večerní kino na pláži (ve vybrané dny), turecké lázně, sauna, 
Za poplatek: masáže, relaxační a kosmetické procedury, vodní sporty na pláži.
Cena zahrnuje
* leteckou dopravu v turistické třídě včetně tax a příplatků
* transfery v cíli zájezdu
* 7/14 noclehů
* stravování v rozsahu uvedeném u ubytovacího objektu
* služby delegáta
* pojištění dle zák. 159/99 Sb.
Informace
Delegátské služby v místě pobytu až cca od 04.06.24. V těchto případech je možné využít delegáta na telefonu.

Tato stránka je chráněna pomocí Google reCAPTCHA. Platí pravidla ochrany osobních údajů a podmínek společnosti Google.