STUDENT AGENCY Dovolená
Sdílejte hotel

Labranda Ephesus Princess

6/10
6/10

Recenze

Recenzi k hotelům mohou přidávat všichni zákazníci, kteří si u nás zakoupili zájezd. Po návratu z dovolené je jim zaslán odkaz na webovou stránku, kde mohou recenzi na hotel přidat.

Hodnocení hotelů probíhá formou 1 – 10, kdy 1 znamená nejmenší spokojenost a 10 naprostou spokojenost. Výsledné skóre je vypočítáno průměrem všech hodnocení. Recenze se zobrazují podle data přidání od nejnovější po nejstarší.

Hodnocení hotelů neověřujeme.

U textových recenzí upravujeme gramatické a pravopisné chyby, jejich sdělení a obsah ponecháváme beze změny.

V rámci zachování bezpečnosti na internetu nezobrazujeme recenze, které:

  • Obsahují osobní a citlivé údaje
  • Obsahují nadávky, sexuální, rasové, diskriminační a další amorální narážky
  • Obsahují nevhodný, propagační a podvodný obsah nebo spam
  • Obsahují informace, které nesouvisí s pobytem

Vzhledem k neustálé modernizaci hotelů a vylepšování služeb si vyhrazujeme právo nezobrazovat recenze starší 48 měsíců.

Jana, pobyt s přátelizáří 2019

6,3/10

O hotelu

Labranda Ephesus Princess

Neoficiální popis ubytování

Neoficiální právně nezávazný popis ubytování má pouze informativní charakter. Popis ubytování a rozsah služeb se může u jednotlivých cestovních kanceláří lišit.
Středisko
Kusadasi - Pamucak
Poloha
Hotel se nachází na svahu, cca 9 km od centra Kusadasi a cca 75 km od letiště v Izmiru.
Pláž
Soukromá hotelová pláž přímo u hotelu, pláž s navezeným pískem + plata na opalování. Vstup do vody po schůdcích. Slunečníky, lehátka a matrace zdarma, ručníky na kauci. Bar v rámci All inclusive. Ze vzdálenějších bungalovů jezdí na pláš zdarma shuttle bus.
Vybavení
Pětihvězdičkový stylový hotel s cca 352 pokoji. Hlavní budova (8 pater), 3 výtahy, a 21 bungalovů (2 patra), prostorná a elegantní vstupní hala s recepcí. Hlavní restaurace Efes, 2 à la carte restaurace (nutná předchozí rezervace, turecká a italská kuchyně), 5 barů včetně lobby baru, baru u bazénu a na pláži. 
2 bazény, brouzdaliště pro děti, slunečníky, lehátka a matrace k dispozici u bazénů zdarma, osušky na kauci. 3 skluzavky pro dospělé a starší děti, aquapark pro menší děti. Konferenční místnost, WiFi.
Akceptované kreditní karty: Visa, MasterCard, American Express.
Ubytování
Standardní pokoje s možností až 2 přistýlek, jsou umístěny v bungalovu, klimatizace, koupelna (sprcha, WC, vysoušeč vlasů), SAT/TV, telefon, trezor, minibar, set na přípravu kávy nebo čaje, balkon nebo terasa.
Za příplatek Superior pokoje s výhledem na moře v hlavní budově, možnost 1 přistýlky, standardní vybavení pokoje, taktéž balkon nebo terasa. Za příplatek a na vyžádání možnost rodinného pokoje v bungalovu se dvěma pokoji.
Stravování
All inclusive zahrnuje snídaně (7:00-10:00), pozdní snídaně (10:00-10:45), obědy (12:30-14:30), večeře (19:00-21:00) formou bufetu v hlavní restauraci. Občerstvení ve vyhrazených barech (10:00-17:00), noční občerstvení v hlavní restauraci (24:00-1:00). Místní nealkoholické a alkoholické nápoje v uvedených barech (10:00-24:00). Večeře v jedné z à la carte restaurací jednou za pobyt zdarma (nutná dřívější rezervace).

Sport a zábava
Fitness, stolní tenis, minigolf, hřiště a herna pro děti, mini klub (4-12 let), amfiteátr, animace pro dospělé a děti, živá hudba, sauna, turecké lázně.
Za příplatek: kulečník, vodní sporty na pláži, masáže, kosmetické procedury.
Cena zahrnuje
* leteckou dopravu v turistické třídě včetně tax a příplatků
* transfery v cíli zájezdu
* 7/14 noclehů
* stravování v rozsahu uvedeném u ubytovacího objektu
* služby delegáta
* pojištění dle zák. 159/99 Sb.