STUDENT AGENCY Dovolená
Sdílejte hotel

Grand Yazici Club Turban

Turecko, Egejská riviéra, Marmaris

Recenze

Recenzi k hotelům mohou přidávat všichni zákazníci, kteří si u nás zakoupili zájezd. Po návratu z dovolené je jim zaslán odkaz na webovou stránku, kde mohou recenzi na hotel přidat.

Hodnocení hotelů probíhá formou 1 – 10, kdy 1 znamená nejmenší spokojenost a 10 naprostou spokojenost. Výsledné skóre je vypočítáno průměrem všech hodnocení. Recenze se zobrazují podle data přidání od nejnovější po nejstarší.

Hodnocení hotelů neověřujeme.

U textových recenzí upravujeme gramatické a pravopisné chyby, jejich sdělení a obsah ponecháváme beze změny.

V rámci zachování bezpečnosti na internetu nezobrazujeme recenze, které:

  • Obsahují osobní a citlivé údaje
  • Obsahují nadávky, sexuální, rasové, diskriminační a další amorální narážky
  • Obsahují nevhodný, propagační a podvodný obsah nebo spam
  • Obsahují informace, které nesouvisí s pobytem

Vzhledem k neustálé modernizaci hotelů a vylepšování služeb si vyhrazujeme právo nezobrazovat recenze starší 48 měsíců.

Pro tento hotel nejsou zatím k dispozici žádné recenze od klientů www.dovolena.cz.

O hotelu

Grand Yazici Club Turban

Neoficiální popis ubytování

Neoficiální právně nezávazný popis ubytování má pouze informativní charakter. Popis ubytování a rozsah služeb se může u jednotlivých cestovních kanceláří lišit.
Popis
Nádherný stylový hotel vsazen do příjemné zeleně skýtající velký prostor, dostatek soukromí, pyšnící se skvělou polohou u pláže, nabízející vysokou kvalitu služeb, styl a eleganci, vybrané stravovací služby, zvláštní péči o nejmenší hotelové hosty.
Rychlý přehled
vysoká kvalita služeb 4 a´la carte restaurace 5 barů Spa a wellness centrum
Stručná poloha
u nádherné písečně-oblázkové pláže 100 km od letiště 4 km od letoviska Marmaris
Poloha
Rozlehlý stylový hotelový komplex vsazen do nádherné přírodní scenérie překypující zelení se rozléhá na velké ploše v klidné oblasti mezi letovisky Icmeler (2 km) a Marmaris (4 km). Leží přímo u nádherné písečně-oblázkové pláže s pozvolným vstupem do moře a moly s možností přímého vstupu do vody. Letiště je vzdáleno cca 100 km.
Vybavení hotelu
Skutečně rozlehlý komplex, s celkovou kapacitou 459 pokojů v různých kategoriích, Vás nadchne všudypřítomnou vzrostlou zelení a udržovanými zahradami, tvoří jej hlavní budova a několik menších budov bungalovů a vilek. Po příjezdu Vás uvítá stylově provedena vstupní hala s recepcí a lobby s barem. O stravování se postará hlavní samoobslužná restaurace a další 4 tematické a´la carte restaurace (čínská, italská, steak a rybí). Většina z nich má jak vnitřní, tak venkovní část s terasou. Dobrý nápoj si můžete dopřát v celkem 5 barech (lobby, 2 x pool bar, 1x terasový bar, 1 x plážový). Ve vnitřních prostorách je dále k dispozici velké konferenční centrum, obchodní arkáda, kadeřnictví a směnárna, společenské místnosti, internetový koutek, dětský kout, nechybí elegantní Spa and wellness centrum s vnitřním bazénem, saunou, parní lázní, masážemi, aromaterapií, beauty centrem aj. Venkovní prostory nabízí hlavní bazény, samostatný dětský bazén, bazén se skluzavkami a relaxační bazén. Sluneční terasy jsou v areálech bazénů i prostorné travnaté zahradě (lehátka a slunečníky zdarma, i na hotelové pláži). Ze sportovních možností lze využít tenisový kurt, fitness centrum, biliár, šipky, multihřiště, plážový volejbal, minigolfové hřiště, lanové centrum, hotel rovněž pořádá sportovní animační programy (aerobic, polo, jóga atd). Pro nejmenší hosty je k dispozici dětské hřiště a dětský miniklub vedený animátory. Hotel zprostředkovává pronájem vozidel, jízdních kol a dalších služeb.
Vybavení pokoje
V nabídce hotelu jsou moderně a velmi elegantně zařízené a prostorné pokoje typu Standard a Superior (dvoulůžkové s možností přistýlky), rodinné pokoje (kapacita 4 osoby) a suity (suity se liší umístěním v rámci areálu a kapacitou-na vyžádání). Všechny pokoje mají sociální zařízení se sprchou nebo vanou, vysoušeč vlasů, klimatizaci, SAT-TV, minibar a trezor (poplatek), pracovní desk, coffee/tea set, balkón nebo terasu (výhled na moře nutno sjednat předem).
Pojmenování zařízení 1
Standardní dvoulůžkové pokoje s možností 1 přistýlky
Popis zařízení 1
Všechny pokoje mají sociální zařízení se sprchou nebo vanou, vysoušeč vlasů, klimatizaci, SAT-TV, minibar a trezor (poplatek), pracovní desk, coffee/tea set, balkón nebo terasu.
Stravování
Ultra All Inclusive
Náš názor
Nádherný stylový hotel vsazen do příjemné zeleně skýtající velký prostor, dostatek soukromí, pyšnící se skvělou polohou u pláže, nabízející vysokou kvalitu služeb, styl a eleganci, vybrané stravovací služby, zvláštní péči o nejmenší hotelové hosty. Doslova lze říct, že vše si zde najde každý a hotel je skutečně vhodný pro všechny kategorie klinetů.
Odkaz na WWW
http://www.grandyazicihotels.com
www odkaz popis 1
www.grandyazicihotels.com
Cena letecky/osoba zahrnuje
odpovídající počet noclehů dle zvoleného termínu a s uvedenou stravou, leteckou dopravu, letištní a bezpečnostní taxy, služby delegáta nebo asistenci místní CK, pobytovou taxu, transfery z letiště na ubytování a zpět. Lety jsou organizovány z Prahy, Vídně či Německa a jedná se o přímé lety nebo lety s přestupem v Istanbulu dle letového dne a periody v roce. Jde o celoroční destinaci a délka pobytu je dle přání klienta.
Cena letecky nezahrnuje
případné navýšení palivového příplatku.