STUDENT AGENCY Dovolená
Sdílejte hotel

Hotel Lalila Blue Suites

Turecko, Egejská riviéra, Marmaris

Recenze

Recenzi k hotelům mohou přidávat všichni zákazníci, kteří si u nás zakoupili zájezd. Po návratu z dovolené je jim zaslán odkaz na webovou stránku, kde mohou recenzi na hotel přidat.

Hodnocení hotelů probíhá formou 1 – 10, kdy 1 znamená nejmenší spokojenost a 10 naprostou spokojenost. Výsledné skóre je vypočítáno průměrem všech hodnocení. Recenze se zobrazují podle data přidání od nejnovější po nejstarší.

Hodnocení hotelů neověřujeme.

U textových recenzí upravujeme gramatické a pravopisné chyby, jejich sdělení a obsah ponecháváme beze změny.

V rámci zachování bezpečnosti na internetu nezobrazujeme recenze, které:

  • Obsahují osobní a citlivé údaje
  • Obsahují nadávky, sexuální, rasové, diskriminační a další amorální narážky
  • Obsahují nevhodný, propagační a podvodný obsah nebo spam
  • Obsahují informace, které nesouvisí s pobytem

Vzhledem k neustálé modernizaci hotelů a vylepšování služeb si vyhrazujeme právo nezobrazovat recenze starší 48 měsíců.

Pro tento hotel nejsou zatím k dispozici žádné recenze od klientů www.dovolena.cz.

O hotelu

Hotel Lalila Blue Suites

Neoficiální popis ubytování

Neoficiální právně nezávazný popis ubytování má pouze informativní charakter. Popis ubytování a rozsah služeb se může u jednotlivých cestovních kanceláří lišit.
Středisko
Marmaris - Mugla
Poloha
Moderní, kvalitní hotel se nachází nedaleko promenády, která vede až k přístavu v Marmarisu (cca 2,5 km). Před hotelem je autobusová zastávka, kterou klienti mohou také využít pro cestu do Marmarisu. Letiště v Dalamánu je vzdáleno od hotelu cca 90 km. Nejblížší nákupní možnosti jsou cca 280 m od hotelu a nákupní centrum je přibližně 500 m od hotelu.
Pláž
Hotelová písčito-oblázková pláž se nachází cca 280 m od hotelu. Slunečníky, lehátka a osušky zdarma.
Vybavení
Vstupní hala, recepce (24 hod.), hlavní restaurace, restaurace à la carte (za poplatek a s předchozí rezervací), bary - včetně lobby baru, baru u bazénu, Alice Wonderland cafe and bar - kavárna (15:00.17:00), WiFi (zdarma ve veřejných prostorách), venkovní bazén, dětský bazén, vnitřní bazén. Lehátka, slunečníky a osušky zdarma. Za poplatek směnárna, prádelna.
Ubytování
Dvoulůžkové standardní pokoje s možností přistýlky pro dítě či dospělého jsou vybaveny vlastním příslušenstvím (koupelna/WC, fén), klimatizací, SAT/TV, telefonem, WiFi (za poplatek), minibarem (po příjedu doplněn vodou), setem na přípravu kávy/čaje, trezorem (za poplatek) a balkonem.
Stravování
All inclusive (do 23:30) zahrnuje snídaně (7:00-10:30), obědy (12:30-14:00), večeře (19:00-21:30) formou bufetu, občerstvení během dne, nealkoholické a alkoholické nápoje místní výroby v časech a místech určených hotelem.
Sport a zábava
Fitness centrum, denní i večerní animace, lázně a wellness - krytý bazén, sauna, hammam. Za poplatek masáže, peeling a jiné procedury.
Cena zahrnuje
* leteckou dopravu v turistické třídě včetně tax a příplatků
* transfery v cíli zájezdu
* 7/14 noclehů
* stravování v rozsahu uvedeném u ubytovacího objektu
* služby delegáta
* pojištění dle zák. 159/99 Sb.