STUDENT AGENCY Dovolená
Sdílejte hotel

City Point Beach and Spa

Turecko, Egejská riviéra, Didim

Recenze

Pro tento hotel nejsou zatím k dispozici žádné recenze od klientů www.dovolena.cz.

O hotelu

City Point Beach and Spa

Neoficiální popis ubytování

Vybavení

Resort je moderní, pochází z roku 2020. Objekt hostům nabízí celkem 194 pokojů. Po příjezdu jsou hosté uvítáni ve vstupní hale s recepcí. V komplexu je úschovna zavazadel a hotelový sejf. Přes WiFi se mohou hosté připojit k internetu. Na rezervační přepážce vám rádi pomůžeme s výběrem a rezervací výletů Nachází se zde několik stravovacích zařízení, například restaurace, kavárna a plážový bar. Je tady supermarket a obchod se suvenýry a další obchody. Hosté mohou zaparkovat v garáži nebo na parkovišti. Prázdninový areál nabízí službu hlídání dětí, autopůjčovnu, lékařskou službu, pokojovou službu, prádelnu a kadeřnictví.

Vybavení pokoje

Pokoje mají klimatizaci a koupelnu. Také je zde sejf a minibar. Na pokoji je připojení k internetu, telefon, televize a WiFi (za poplatek). Některé pokoje jsou bezbariérové. Rodiny s dětmi si mohou rezervovat speciální rodinné pokoje.

Sport/zábava

Hosté si mohou vybrat z několika bazénů. Je zde krytý bazén, venkovní bazén a bazén vyhrazený dětem. Na slunné terase jsou lehátka a slunečníky. U bazénu je vířivá vana, ve které se lze příjemně uvolnit a osvěžit. Díky bohaté nabídce různých volnočasových aktivit se zde nikdo nebude nudit. Je tady například fitness studio, aerobik, spa, saunu, hammam, kosmetický salon a masáže. Je tady také miniklub. Copyright GIATA 2004 - 2024. Multilingual, powered by www.giata.com for client no. 123391

Stravování

Lze objednat all inclusive speciál. Podávají se snídaně, obědy a večeře. Resort nabízí také drobné občerstvení.

Tato stránka je chráněna pomocí Google reCAPTCHA. Platí pravidla ochrany osobních údajů a podmínek společnosti Google.