STUDENT AGENCY Dovolená
Sdílejte hotel

Ng Phaselis Bay

Turecko, Turecká riviéra, Kemer

Recenze

Pro tento hotel nejsou zatím k dispozici žádné recenze od klientů www.dovolena.cz.

O hotelu

Ng Phaselis Bay

Neoficiální popis ubytování

Popis
Jedinečný hotel svou polohou, otevřený po totální rekonstrukci v roce 2021 uspokojí i ty nejnáročnější hosty. Jde o ikonické místo opředené tisíciletou historií, kde se potkává moderní hotelový komplex s jedinečnými přírodními krásami, obklopený skrytými plážemi a zátokami se zlatým pískem a skutečnou středomořskou atmosférou.
Rychlý přehled
nově otevřený hotel v dubnu 2021 nezapomenutelné Aliva Spa a Wellness v areálu hotelu vše obklopeno vzrostlou zelení s pohořím Taurus v pozadí hotel vhodný nejen pro rodiny s dětmi i romantické páry
Stručná poloha
přímo u písečné pláže a několika jakoby zkrytých zálivů 52 km od letištei Antalya 18 km os starověkého města Phaselis 5 km od centra města Kemer
Poloha
Nový luxusní 5* hotel vystavěný uprostřed divoké přírody na pozemku o rozloze 70.755 m2 leží na úbočí svahu a se skalnatým výběžkem vybíhajícím do moře je obklopen vzrostlou zelení, pohořím Taurus v pozadí a leží přímo u 555 m dlouhé soukromé písečné pláže s několika moly vybíhajícími do moře a u dvou skrytých zálivů s plážemi 100 a 120 m. Pláž byla oceněna modrou vlajkou čistoty Blue Flag. Nejbližší letiště v Antalyi je vzdálené 52 km, centrum města Antalya pak 45 km. Letovisko Kemer se nachází 5 km od hotelu, v blízkosti je možné navštívit také starověké antické město Phasalis vzdálené 18 km a Goynuk kaňon 8 km. Nedaleko hotelu je zastávka veřejné dopravy, odkud jezdí autobusy každých cca 20 minut oběma směry a odkud můžete pohodlně podnikat výlety po okolí.
Pojmenování upoutávky 1
Wellness
Popis upoutávky 1
Aliva Spa a Wellness centrum s 2 vnitřními vyhřívaným bazény pro dospělé (200 m2) a menším pro děti, fitness, saunou, párou, s tureckými lázněmi, vířivkou a relaxační zónou.
Vybavení hotelu
Na místě původního hotelu Club Phaselis z roku 1998 byl v dubnu 2021 otevřený nový jedinečný komplex, patřící do společenství hotelů NG. Skládá se z 3 hlavních částí (hlavní budova, Hillside A - B) a několika vil. Nabízí svým hostům nepřeberné množství služeb, různých typů pokojů, jedinečných přírodních krás a gastro lahůdek. Najdete zde 480 pokojů a to především Superior (30-35m2), Superior i Deluxe rodinných (60m2) a Deluxe pokojů (42 m2). Nechybí ani mnoho různých suite s 1 až 3 ložnicemi (95-210m2) a King vila (250 m2). Při vjezdu do hotelu v horní části najdete moderní recepci s loby. Rovněž i hlavní restauraci, plážovou restauraci, 6(7) a la carte restaurací (Fine dining, steak, rybí, středomořská, turecká, asijská, vila restaurant či patisserie..),10 barů, kavárnu, pojízdný jídelní vůz, 24/7 občerstvení, restauraci pro děti, cukrárnu atd. K relaxaci slouží 9 bazénů o celkové rozloze více jak 2.200 m2 s jedním venkovním vyhřívaným bazénem (v zimě), Aquapark se 7-mi tobogány (4 pro děti, 3 pouze pro dospělé), dobře vybavený dětský klub (až pro děti do 17 let) organizující celodenní programy a turnaje pro děti všech věkových kategorií (mini disco, kino, trampolíny, game centre, venkovní hry, vaření, keramika,..), Aliva Spa a Wellness centrum s 2 vnitřními vyhřívaným bazény pro dospělé (200 m2) a menším pro děti, fitness, saunou, párou, s tureckými lázněmi, vířivkou a relaxační zónou. Pro milovníky sportu je v resortu připraveno hřiště na plážový volejbal, tenis, stolní tenis, basketbal, hodiny tance, Hip hopu, zumby, meditace, šipky, aerobic, aqua gymnastika, fotbal, pilates, jóga, kajaky nebo plně vybavené fitness centrum. Hotel pořádá každodenní bohaté animační programy, denní turnaje, různé tématické party, kurzy (pečení, míchání koktejlů, malování, potápění,..), akrobatické show, taneční lekce i večery s živou hudbou. Slunečníky, lehátka i ručníky jsou zdarma v celém komplexu i na pláži, kde najdete také bohatě vybavené středisko vodních sportů i potápěčské centrum, privátní pavilóny k pronajmutí a dvě mola pro lepší vstup do vody a netradiční odpočinek. V komplexu je také kongresový sál o rozloze 370 m2, 2 konferenční místnosti, prádelna se sušárnou, kadeřnictví, několik menších obchodů, boutique, mini market, fotoslužba, game room, půjčovna aut i kol. Wi-fi internet je v celém areálu ZDARMA. Pro děti hotel nabízí pronájem kočárků, Baby phone na hlídání, různých ohřívačů, nočníků, sterilizátorů apod. Nechybí ani pilow servis s 5 různými druhy polštářů pro Váš klidný spánek. Rovněž nabízí hlídání dětí od 12 měsíců včetně bohaté dětské stravy nejen v dětské restauraci.
Vybavení pokoje
Superior pokoje s výhledem do zahrady (30m2) je určen maximálně pro 2 dospělé osoby a nachází se v části Hill side ve svahu. Pokoj je vybaven moderní koupelnou se sprchou a toaletou, vysoušečem vlasů, župany a bačkorami, manželskou postělí, IP-TV, minibarem, telefonem, individuální klimatizací, elektronickým trezorem, varnou konvicí na přípravu kávy/čaje i balkonem. Podlaha je po většině krytá keramickou dlažbou. Možné jsou také Superior pokoje s výhledem do krajiny s možností přistýlky (35m2), Superior pokoje s výhledem na moře, nebo větší Superior rodinné pokoje až pro 5 osob (60 m2). Deluxe pokoj s výhledem do krajiny nebo na moře (42 m2) je určen až pro 2 dospělé osoby + 2 děti a nachází se v hlavní budově. Pokoj je vybaven opět postelí, pohovkou, koupelnou se sprchou a toaletou, vysoušečem vlasů, župany s bačkorami, IP-TV, minibarem, telefonem, individuálně ovládanou klimatizací, elektronickým trezorem, varnou konvicí na přípravu kávy/čaje i balkónem. Podlaha je po většině krytá keramickou dlažbou. Možné jsou také Deluxe rodinné pokoje (4+1,60 m2) a Tématické Deluxe rodinné pokoje (4+1,60 m2). Dále jsou také v nabídce suity a vily jak ve svahu, tak v hlavní budově, některé až pro 7 dospělých osob + 2 děti.
Pojmenování zařízení 1
Superior pokoj s výhledem do zahrady
Popis zařízení 1
Superior pokoje s výhledem do zahrady (30m2) je určen maximálně pro 2 dospělé osoby a nachází se v části Hill side ve svahu. Pokoj je vybaven moderní koupelnou se sprchou a toaletou, vysoušečem vlasů, župany a bačkorami, manželskou postělí, IP-TV, minibarem, telefonem, individuální klimatizací, elektronickým trezorem, varnou konvicí na přípravu kávy/čaje i balkonem. Podlaha je po většině krytá keramickou dlažbou.
pojmenovani_zarizeni_2
Superior pokoj s výhledem do krajiny s možností 1 přistýlky
popis_zarizeni_2
Superior pokoje s výhledem do krajiny s možností přistýlky (35m2). Pokoj je vybaven moderní koupelnou se sprchou a toaletou, vysoušečem vlasů, župany a bačkorami, manželskou postělí, IP-TV, minibarem, telefonem, individuální klimatizací, elektronickým trezorem, varnou konvicí na přípravu kávy/čaje i balkonem. Podlaha je po většině krytá keramickou dlažbou.
pojmenovani_zarizeni_3
Superior pokoj s výhledem na moře s možností 1 přistýlky
popis_zarizeni_3
Pokoj Superior s výhledem na moře je vybaven moderní koupelnou se sprchou a toaletou, vysoušečem vlasů, župany a bačkorami, manželskou postělí, IP-TV, minibarem, telefonem, individuální klimatizací, elektronickým trezorem, varnou konvicí na přípravu kávy/čaje i balkonem. Podlaha je po většině krytá keramickou dlažbou.
Stravování
V ceně je zahrnuto stravování kvalitní, bohatou a nikdy nekončící formou Ultra All inclusive včetně velkého výběru mezinárodních brandovaných nápojů. V hlavní restauraci probíhají standardně snídaně, obědy a večeře formou bufetu. Další možnosti stravování jsou v 6(7) a la carte restauracích, plážové restauraci, pojízdném voze (Food Truck) nebo ve speciální dětské restauraci, která podává pokrmy pro děti formou bufetu během obědů a večeří. V rámci Ultra All inclusive mají hosté také na výběr místní a dovážené alkoholické nápoje nejvyšší úrovně, domácí i zahraniční vína ve všech restauracích a barech, kávu, čaj, čerstvé sezónní ovocné a zeleninové šťávy a zmrzlinu během dne. Během dne je také servírováno čerstvé ovoce u bazénu a na pláži. Jen druhů whisky je nabízeno cca 27, vodky 24, ginu 14, rumů 13, piv 16 atd. Po většině se jedná o světově známé značky bez limitu.
Náš názor
Doporučujeme všem kategoriím klientů, kteří upřednostňují malebné ubytování stranou rušných letovisek na jedinečném přírodním místě plným zábavy a rozptýlení. Jde o Top hotel dosahující velmi vysoké kvality služeb, pyšnící se nevšední pohostiností a skvělou gastronomií na unikátním přirodním místě, oblopeném vzrostlými borovicovými háji a s majestátním pohořím Taurus v pozadí. Se službami atakuje hotely nejvyšší kategorie jako Maxx Royal či Regnum a silně se jim přibližuje. Vždyť se sami představují motem " Enjoy the Taste of Life" nebo " Make Every Moment Unique" či "See Feel Love", což není ani třeba překládat. Neváhejte a i Vy ochutnejte jak chutná život a pohostinost v podobě tohoto netypického hotelu.
Poznámka
Zde doporučujeme shlédnout virtuální prohlídku hotelu a jeho zahrad, pláží a okolí http://dreamreality.com.tr/360tur/ngphaselisbay/
Odkaz na WWW
http://www.ngphaselisbay.com
www odkaz popis 1
www.ngphaselisbay.com
Cena letecky/osoba zahrnuje
odpovídající počet noclehů dle zvoleného termínu a s uvedenou stravou, leteckou dopravu, letištní a bezpečnostní taxy, služby delegáta, pobytovou taxu, transfery z letiště na ubytování a zpět.
Cena letecky nezahrnuje
případné navýšení palivového příplatku.

Tato stránka je chráněna pomocí Google reCAPTCHA. Platí pravidla ochrany osobních údajů a podmínek společnosti Google.