STUDENT AGENCY Dovolená
Sdílejte hotel

Simena Comfort Kemer

Turecko, Turecká riviéra, Kemer

Recenze

Pro tento hotel nejsou zatím k dispozici žádné recenze od klientů www.dovolena.cz.

O hotelu

Simena Comfort Kemer

Neoficiální popis ubytování

Středisko
Camyuva
Poloha
Hotelový komplex se nachází cca 7 km od centra Kemeru, cca 65 km od letiště a cca 50 km od centra Antalye.
Pláž
Hotelová, písčito-oblázková pláž, se nachází cca 250 m od hlavní budovy hotelu a cca 500 m od ubytování ve vilkách. Autobusová hotelová doprava zdarma od 09:00-19:00. Slunečníky, lehátka a osušky zdarma. Bar na pláži v rámci Ultra all inclusive (11:00-16:00, nápoje i občerstvení).
Vybavení
Vstupní hala, recepce 24 hod., hlavní restaurace, à la carte restaurace (za poplatek a s předchozí rezervací). Úterý - italská kuchyně (10 Euro/os.), čtvrtek - mořské plody (15 Euro/os.), sobota - steaky (20 Euro/os.). Několik barů včetně plážového baru, baru u bazénu, Agora bar (11:00-07:00), cukrárna, minimarket, WiFi zdarma, hlavní venkovní bazén s oddělenou částí pro děti, krytý bazén s oddělenou částí pro děti, 2 skluzavky pro děti, další venkovní bazén se nachází v části s vilkami. Lehátka, slunečníky a osušky zdarma. Za poplatek kadeřnictví, hlídání dětí, prádelna, lékař, herna pro děti, půjčovna aut.
Ubytování
Standardní dvoulůžkové pokoje v hlavní budově s možností až 2 přistýlek pro děti jsou vybaveny vlastním příslušenstvím (koupelna/WC, fén), klimatizací, SAT/TV, telefonem, WiFi, minibarem (po příjezdu naplněn nealko nápoji a pivem, následně doplňován vodou), setem na přípravu kávy/čaje, trezorem (zdarma) a balkonem nebo terasou. Za příplatek pokoje Lake House s možností přistýlky pro dítě, které jsou umístěny ve vilkách. Za příplatek a na vyžádání, lze rodinné pokoje lake house ve vilkách s možností až 2 přistýlek (maximální obsazennost 3 dospělé osoby, dítě do 13 let a dítě do 2 let) - 2 ložnice, dále rodinné club pokoje s maximální možnou obsazenností 3 dospělé osoby, 2 děti do 13 let) - 2 pokoje (vilky, dál od bazénu).
Stravování
Ultra all inclusive zahrnuje snídaně (7:00-10:00), pozdní snídaně (10:00-10:30), obědy (12:30-14:30), večeře (19:00-21:30) formou bufetu v hlavní restauraci. Občerstvení během dne, gozleme, pide, pizza, hot dog, ovoce, hamburger, káva, čaj a zákusky, zmrzlina, wafle. Nealkoholické a alkoholické nápoje místní výroby i vybrané importované alkoholické nápoje, jsou podávány v časech a místech určených hotelem.
Sport a zábava
Denní i večerní animace, volejbal, basketbal, živá hudba, fitness, stolní tenis, tenis (7 tenisových kurtů - osvětlení a vybavení za poplatek), miniklub (4-12 let), vstup do tureckých lázní, sauna. Za poplatek masáže, různé tělové procedury, vodní sporty na pláži.
Cena zahrnuje
* leteckou dopravu v turistické třídě včetně tax a příplatků
* transfery v cíli zájezdu
* 7/10/11/14 noclehů
* stravování v rozsahu uvedeném u ubytovacího objektu
* služby delegáta
* pojištění dle zák. 159/99 Sb.
Informace
Delegátské služby v místě pobytu až cca od 19.05.24.

Tato stránka je chráněna pomocí Google reCAPTCHA. Platí pravidla ochrany osobních údajů a podmínek společnosti Google.