STUDENT AGENCY Dovolená
Sdílejte hotel

Swissotel Resort Bodrum Beach

Turecko, Egejská riviéra, Bodrum a okolí, Turgutreis

Recenze

Recenzi k hotelům mohou přidávat všichni zákazníci, kteří si u nás zakoupili zájezd. Po návratu z dovolené je jim zaslán odkaz na webovou stránku, kde mohou recenzi na hotel přidat.

Hodnocení hotelů probíhá formou 1 – 10, kdy 1 znamená nejmenší spokojenost a 10 naprostou spokojenost. Výsledné skóre je vypočítáno průměrem všech hodnocení. Recenze se zobrazují podle data přidání od nejnovější po nejstarší.

Hodnocení hotelů neověřujeme.

U textových recenzí upravujeme gramatické a pravopisné chyby, jejich sdělení a obsah ponecháváme beze změny.

V rámci zachování bezpečnosti na internetu nezobrazujeme recenze, které:

  • Obsahují osobní a citlivé údaje
  • Obsahují nadávky, sexuální, rasové, diskriminační a další amorální narážky
  • Obsahují nevhodný, propagační a podvodný obsah nebo spam
  • Obsahují informace, které nesouvisí s pobytem

Vzhledem k neustálé modernizaci hotelů a vylepšování služeb si vyhrazujeme právo nezobrazovat recenze starší 48 měsíců.

Pro tento hotel nejsou zatím k dispozici žádné recenze od klientů www.dovolena.cz.

O hotelu

Swissotel Resort Bodrum Beach

Neoficiální popis ubytování

Neoficiální právně nezávazný popis ubytování má pouze informativní charakter. Popis ubytování a rozsah služeb se může u jednotlivých cestovních kanceláří lišit.
Popis
Hotelový řetězec Swissotel již tradičně nabízí výbornou kvalitu s adekvátním poměrem ceny a tak je tomu i v tomto případě. Oceňujeme vybavenost, variaci typů ubytování, skvělou polohu přímo u moře s nádherným výhledem a také dostupnost okolních turistických zajímavostí.
Rychlý přehled
z hotelového řetězce Swissotel 3 tématické restaurace 4 vnitřní a venkovní bary fitness centrum
Stručná poloha
31 km od letiště 20 km od hlavního města Bodrum u písečné pláže
Poloha
Hotelový komplex Swissotel Resort Bodrum Beach, členící se do hotelového řetězce Swissotel, leží přímo u písečné pláže s přímým vstupem do moře anebo přes hotelové molo se schůdky, v klidné části oblíbeného letoviska Turgutreis. Do samotného centra s nespočtem obchůdků, restaurací a dalších turistických atrakcí se lze snadno dopravit místní dopravou nebo hotelovým taxi. Hlavní město oblasti-Bodrum je vzdáleno 20 km, mezinárodní letiště pak 31 km (doba transferu cca 30 min).
Vybavení hotelu
Areál se skládá z hlavní budovy vsazené do mírného svahu a několika menších budov. Celková kapacita hotelu je 66 moderních pokojů. Vstupní hala má recepci a lobby bar. Stravování je obstaráno v celkem 3 tématických restauracích (asijská, středomořská a plážová nabízející plody moře), dále ve vnitřním snack/baru. Příjemné posezení u nápoje nabízí celkem 4 vnitřní i venkovní bary. Ve vnitřních prostorách dále najdete směnárnu, společenskou místnost, turecké lázně s možností masáží a dalších procedur, moderně vybavené fitness centrum. Venkovní část nabízí velký bazén a terasu s lehátky a slunečníky (v ceně i na hotelových molech). K zábavě poslouží herna, stolní tenis, knihovna, lze sjednat pronájem vozidla či atrakce ve střediscích vodních sportů.
Vybavení pokoje
Hotel hostům nabízí ubytování v celkem 66 pokojích a suitách. Pokoje s dvojlůžkem nebo 2 samostatnými lůžky (cca 40 m2) se liší výhledem-na zahradu nebo na moře (nutno sjednat předem). Všechny mají sociální zařízení se sprchou nebo vanou, vysoušeč vlasů, klimatizaci, TV, trezor a minibar (poplatek), pracovní stůl, balkón nebo terasu (výhled dle typu pokoje). Suity mají stejné vybavení, jsou prostornější (80 m2+) a mají vlastní jacuzzi. Výhled opět dle typu suity. Na vyžádání lze objednat i rodinný či bezbariérový pokoj.
Pojmenování zařízení 1
Dvoulůžkový pokoj s možností přistýlky
Popis zařízení 1
Všechny pokoje mají sociální zařízení se sprchou nebo vanou, vysoušeč vlasů, klimatizaci, TV, trezor a minibar (poplatek), pracovní stl, balkón nebo terasu (výhled dle typu pokoje).
Stravování
Snídaně
Náš názor
Hotelový řetězec Swissotel již tradičně nabízí výbornou kvalitu s adekvátním poměrem ceny a tak je tomu i v tomto případě. Oceňujeme vybavenost, variaci typů ubytování, skvělou polohu přímo u moře s nádherným výhledem a také dostupnost okolních turistických zajímavostí.
Odkaz na WWW
https://www.swissotel.com/hotels/bodrum-beach
www odkaz popis 1
www.swissotel.com/hotels/bodrum-beach
Cena letecky/osoba zahrnuje
odpovídající počet noclehů dle zvoleného termínu a s uvedenou stravou, leteckou dopravu, letištní a bezpečnostní taxy, služby delegáta nebo asistenci místní CK, pobytovou taxu, transfery z letiště na ubytování a zpět. Lety jsou organizovány z Prahy, Vídně či Německa a jedná se o přímé lety nebo lety s přestupem v Istanbulu dle letového dne a periody v roce. Jde o celoroční destinaci a délka pobytu je dle přání klienta.
Cena letecky nezahrnuje
případné navýšení palivového příplatku.