STUDENT AGENCY Dovolená
Sdílejte hotel

TRENDY LARA

Turecko, Turecká riviéra, Antalya

Recenze

Recenzi k hotelům mohou přidávat všichni zákazníci, kteří si u nás zakoupili zájezd. Po návratu z dovolené je jim zaslán odkaz na webovou stránku, kde mohou recenzi na hotel přidat.

Hodnocení hotelů probíhá formou 1 – 10, kdy 1 znamená nejmenší spokojenost a 10 naprostou spokojenost. Výsledné skóre je vypočítáno průměrem všech hodnocení. Recenze se zobrazují podle data přidání od nejnovější po nejstarší.

Hodnocení hotelů neověřujeme.

U textových recenzí upravujeme gramatické a pravopisné chyby, jejich sdělení a obsah ponecháváme beze změny.

V rámci zachování bezpečnosti na internetu nezobrazujeme recenze, které:

  • Obsahují osobní a citlivé údaje
  • Obsahují nadávky, sexuální, rasové, diskriminační a další amorální narážky
  • Obsahují nevhodný, propagační a podvodný obsah nebo spam
  • Obsahují informace, které nesouvisí s pobytem

Vzhledem k neustálé modernizaci hotelů a vylepšování služeb si vyhrazujeme právo nezobrazovat recenze starší 48 měsíců.

Pro tento hotel nejsou zatím k dispozici žádné recenze od klientů www.dovolena.cz.

O hotelu

TRENDY LARA

Neoficiální popis ubytování

Neoficiální právně nezávazný popis ubytování má pouze informativní charakter. Popis ubytování a rozsah služeb se může u jednotlivých cestovních kanceláří lišit.
Středisko
Lara - Kundu
Poloha
Elegantní a moderní hotel se nachází v rozlehlé vzrostlé zahradě v blízkosti soukromé pláže (doprava hotelovým katamaránem), cca 15 km od letiště. Nejbližší obchody a bary cca 4 km od hotelu.
Pláž
Hotelová písčitá pláž s pozvolným vstupem do moře se nachází cca 500 m od hotelu, přístupná příjemnou krátkou plavbou (2 min.) katamaránem se vstřícnou obsluhou přes místní řeku. Slunečníky, lehátka a osušky zdarma. Na pláži bar v rámci Ultra all inclusive (nápoje, občerstvení, zmrzlina).
Vybavení
Vstupní hala, recepce, hlavní restaurace, 5 restaurací à la carte - světová, italská, řecká, východní a steak (za poplatek a s předchozí rezervací), 7 barů včetně plážového baru, u bazénu, cukrárna, minimarket, butik, konferenční centrum, WiFi zdarma, 5 bazénů, dětský bazén, aquapark - 6 tobogánů pro dospělé a 4 skluzavky pro děti. Lehátka, slunečníky a osušky zdarma. Za poplatek kadeřnictví, hlídání dětí, půjčovna aut.
Ubytování
Dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky jsou vybaveny vlastním příslušenstvím (koupelna/WC, fén, župan), centrální klimatizací, SAT/TV, telefonem, WiFi, minibarem (denně doplňován nealko nápoji a pivem), setem na přípravu kávy/čaje, trezorem (zdarma) a balkonem.
Za příplatek a na vyžádání rodinné pokoje.
Stravování
Ultra all inclusive zahrnuje snídaně (7:00-10:00), obědy (12:30-14:30), večeře (18:30-21:00) formou bufetu, pozdní snídaně, občerstvení během dne, nealkoholické a alkoholické nápoje místní výroby v časech a místech určených hotelem.
Sport a zábava
Fitness, aerobik, animace pro dospělé i děti, sportovní aktivity, aqua aerobik, miniklub, klub pro teenagery, dětské hřiště a herna pro děti, diskotéka, lázně a wellness - krytý bazén, sauna, hammam. Za poplatek masáže, peeling.
Cena zahrnuje
* leteckou dopravu v turistické třídě včetně tax a příplatků
* transfery v cíli zájezdu
* 7/10/11/14 noclehů
* stravování v rozsahu uvedeném u ubytovacího objektu
* služby delegáta
* pojištění dle zák. 159/99 Sb.
Informace
Delegátské služby v místě pobytu až cca od 19.05.23