STUDENT AGENCY Dovolená
Sdílejte hotel

Předvánoční New York

Recenze

Recenzi k hotelům mohou přidávat všichni zákazníci, kteří si u nás zakoupili zájezd. Po návratu z dovolené je jim zaslán odkaz na webovou stránku, kde mohou recenzi na hotel přidat.

Hodnocení hotelů probíhá formou 1 – 10, kdy 1 znamená nejmenší spokojenost a 10 naprostou spokojenost. Výsledné skóre je vypočítáno průměrem všech hodnocení. Recenze se zobrazují podle data přidání od nejnovější po nejstarší.

Hodnocení hotelů neověřujeme.

U textových recenzí upravujeme gramatické a pravopisné chyby, jejich sdělení a obsah ponecháváme beze změny.

V rámci zachování bezpečnosti na internetu nezobrazujeme recenze, které:

  • Obsahují osobní a citlivé údaje
  • Obsahují nadávky, sexuální, rasové, diskriminační a další amorální narážky
  • Obsahují nevhodný, propagační a podvodný obsah nebo spam
  • Obsahují informace, které nesouvisí s pobytem

Vzhledem k neustálé modernizaci hotelů a vylepšování služeb si vyhrazujeme právo nezobrazovat recenze starší 48 měsíců.

Pro tento hotel nejsou zatím k dispozici žádné recenze od klientů www.dovolena.cz.

O hotelu

Předvánoční New York

Neoficiální popis ubytování

Neoficiální právně nezávazný popis ubytování má pouze informativní charakter. Popis ubytování a rozsah služeb se může u jednotlivých cestovních kanceláří lišit.
Program zájezdu
1. den: Odlet z Prahy do New Yorku. Transfer do hotelu, ubytování. Při dobrých časových možnostech individuální návštěva některého ze zajímavých míst.  2. den: Dopoledne plavba na Liberty Island se světoznámou Sochou Svobody a také ostrov Ellis Island s muzeem emigrace, jenž se stal symbolickým milníkem pro miliony přistěhovalců.  Pak, už suchou nohou – případně metrem, procházka po jižním Manhattanu a jeho nejznámějších místech např. finanční čtvrť Wall Street s vlivnou burzou cenných papírů, novogotický kostel Trinity Church obklopený hradbou výškových budov, rušnou Čínskou a také Italskou čtvrť či noblesní SoHo (South of Houston), která je největší čtvrtí litinových fasád na světě. Z terasy mrakodrapu Empire State Building (381 m) si v podvečer vychutnáme zvolna se rozsvěcující předvánoční město.  3. den: Prohlídka oblastí v okolí Central ParkuTimes Square, Rockefellerovo centrum (prohlídka při dobrých časových možnostech), divadelní čtvrť a obchody na Páté Avenue. Večer rozzářené náměstí Times Square, všeobecně považované za místo, kde bije srdce New Yorku, nabízí ideální příležitost vstřebat jedinečnou atmosféru města.  4. den: Volný program. Večer odlet.  5. den: Přílet do Prahy.
Fakultativní služby
- příplatek za jednolůžkový pokoj 13 990 Kč
- příplatek za oddělená lůžka 1 290 Kč
Informace
Minimální počet pro realizaci je 10 osob. Autorizaci si zajistěte nejpozději tři dny před cestou; platí dva roky. Občané, kteří od března 2011 cestovali do Iránu, Iráku, Sýrie, Súdánu, Jemenu, Líbye, Somálska a po 12.01.2021 na Kubu, nemohou o ESTA registraci žádat a musí požádat o turistické vízum. Od 12.5.2023 se ruší povinnost být očkovaný proti CoVID-19. Negativní test se stále doporučuje, povinný ale není. Odddělené postele v hotelu za doplatek, na vyžádání.
Cena zahrnuje
- leteckou přepravu Praha – New York (s přestupem) a zpět vč. letištních tax
- 3 noclehy v hotelu *** v New Yorku se snídaní
- transfery z/na letiště
- lodní výlet k soše Svobody a na ostrov Ellis
- služby českého průvodce pojištění dle zák. č. 159/99Sb.

Cena nezahrnuje:  spropitné splatné na místě, vstupní autorizaci ESTA do USA (na vyžádání zajistíme), vstupy cca. 130 USD