STUDENT AGENCY Dovolená
Sdílejte hotel

Maloka Boutique & Spa

Venezuela, Isla Margarita

Recenze

Recenzi k hotelům mohou přidávat všichni zákazníci, kteří si u nás zakoupili zájezd. Po návratu z dovolené je jim zaslán odkaz na webovou stránku, kde mohou recenzi na hotel přidat.

Hodnocení hotelů probíhá formou 1 – 10, kdy 1 znamená nejmenší spokojenost a 10 naprostou spokojenost. Výsledné skóre je vypočítáno průměrem všech hodnocení. Recenze se zobrazují podle data přidání od nejnovější po nejstarší.

Hodnocení hotelů neověřujeme.

U textových recenzí upravujeme gramatické a pravopisné chyby, jejich sdělení a obsah ponecháváme beze změny.

V rámci zachování bezpečnosti na internetu nezobrazujeme recenze, které:

  • Obsahují osobní a citlivé údaje
  • Obsahují nadávky, sexuální, rasové, diskriminační a další amorální narážky
  • Obsahují nevhodný, propagační a podvodný obsah nebo spam
  • Obsahují informace, které nesouvisí s pobytem

Vzhledem k neustálé modernizaci hotelů a vylepšování služeb si vyhrazujeme právo nezobrazovat recenze starší 48 měsíců.

Pro tento hotel nejsou zatím k dispozici žádné recenze od klientů www.dovolena.cz.

O hotelu

Maloka Boutique & Spa

Neoficiální popis ubytování

Neoficiální právně nezávazný popis ubytování má pouze informativní charakter. Popis ubytování a rozsah služeb se může u jednotlivých cestovních kanceláří lišit.
Popis hotelu

Poloha
Maloka Boutique & Spa je exkluzivní hotel obklopený zelení, který se nachází na východním pobřeží ostrova Margarita. V centru Playa Guacuco vzdáleném cca 2 km lze najít restaurace, bary a místní obchody. Transfer z letiště Porlamar trvá cca 20 minut. Vzdálenost do tohoto města je cca 25 km.

Pláž
Veřejná písečná pláž se nachází cca 1,5 km od hotelu Maloka Boutique & Spa. V areálu hotelu je hostům k dispozici autobus, kterým lze dojet na pláž. Plážový servis za poplatek.

Vybavení
Recepce 24h, komplex bazénů se sladkou vodou a oddělenou části pro děti (slunečníky, lehátka a plážové osušky zdarma), bar s nápoji, bar u bazénu s občerstvením, restaurace a'la carte servírující pokrmy venezuelské a mezinárodní kuchyně, butik, obchod. V areálu hotelu je wellness centrum a posilovna, které lze využívat za příplatek.

Strava
All Inclusive a'la carte - možnost výběru libovolného počtu jídel a nápojů z vyhrazeného jídelního lístku (humr, šampaňské, prosecco, cava, energetické nápoje a importované pivo nelze objednat v rámci All Inclusive). Snídaně: 7:00-10:00, oběd: 12:00-15:00, večeře: 18:00-22:00 - v restauraci Mezklum. Vybrané alkoholické/nealkoholické nápoje a občerstvení se podávají v baru Mylocopas od 9:00 do 23:00, v baru u bazénu od 10:00 do 17:00. Pokojová služba je zahrnuta v ceně pobytu.

Sport a zábava
V hotelu je posilovna (běžecký pás, kolo a další cvičební náčiní), kterou lze využívat od 7:00-22:00. SPA & Wellness centrum nabízí různé druhy pleťových a tělových terapií a také masáže - je nutná dřívější rezervace. Posilovna a wellness je za poplatek.

Internet
V areálu celého hotelu Wi-Fi připojení k internetu - zdarma.

Místní kategorie
*****

Webové stránky
www.hotelboutiquemaloka.com

Náš názor
Hotel Maloka Boutique & Spa je ideálním místem pro ty, kteří si cení modernost a eleganci spojenou s krásným výhledem. Je to hotel pro milovníky přírody, kteří mají rádi klid a pohodu. Módní interiéry, rozmanitá příroda, chutná a znamenitá jídla okouzlí všechny klienty. Doporučujeme!

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je závazný a je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu nebo změny obsahu vyhrazeny.

Cena

Základní cena zahrnuje: přelet charterovým letadlem LOT typ Dreamliner (přímý let), letištní poplatky, transfer letiště - hotel - letiště, 7 nebo 14 nocí v hotelu, strava dle popisu ubytování, péče polskymluvícího delegáta, pojištění TU Europa ve verzi základní.

Základní cena nezahrnuje: fakultativní výlety, jinou stravu a nápoje než je uvedeno v popisu stravování u každého hotelu, osobní výdaje.

Upozornění k přeletu

Přelet
Komfortní letoun společnosti PLL LOT typu Dreamliner nebo jiné širokotrupé letadlo (přímý let) s možností výběru cestovní třídy. Ve třídě LOT CHARTERS Economy catering zahrnuje 2 jídla (teplé jídlo a sendvič se sýrem nebo šunkou). V rámci bezplatného servisu klienti obdrží také neomezené množství minerální vody. Ostatní nealkoholické nápoje, všechny alkoholické nápoje a další nabídky ze Sky menu jsou na palubě letadla za poplatek. Ve třídě LOT CHARTERS Premium a LOT CHARTERS Business je v ceně zahrnuto bohatší menu včetně vybraných alkoholických a nealkoholických nápojů (v omezeném množství) a navýšení váhových limitů zavazadel. Ve všech třídách je k dispozici v průběhu letu zábavní systém se samostatným monitorem před každým sedadlem. Více informací naleznete ZDE. V případě, že nebude možné uskutečnit let Dreamlinerem, poskytne PLL LOT jiné letadlo v podobném standardu (přímý let).