STUDENT AGENCY Dovolená
Sdílejte hotel

Wyndham Isla Margarita Concorde

Venezuela, Isla Margarita

Recenze

Recenzi k hotelům mohou přidávat všichni zákazníci, kteří si u nás zakoupili zájezd. Po návratu z dovolené je jim zaslán odkaz na webovou stránku, kde mohou recenzi na hotel přidat.

Hodnocení hotelů probíhá formou 1 – 10, kdy 1 znamená nejmenší spokojenost a 10 naprostou spokojenost. Výsledné skóre je vypočítáno průměrem všech hodnocení. Recenze se zobrazují podle data přidání od nejnovější po nejstarší.

Hodnocení hotelů neověřujeme.

U textových recenzí upravujeme gramatické a pravopisné chyby, jejich sdělení a obsah ponecháváme beze změny.

V rámci zachování bezpečnosti na internetu nezobrazujeme recenze, které:

  • Obsahují osobní a citlivé údaje
  • Obsahují nadávky, sexuální, rasové, diskriminační a další amorální narážky
  • Obsahují nevhodný, propagační a podvodný obsah nebo spam
  • Obsahují informace, které nesouvisí s pobytem

Vzhledem k neustálé modernizaci hotelů a vylepšování služeb si vyhrazujeme právo nezobrazovat recenze starší 48 měsíců.

Pro tento hotel nejsou zatím k dispozici žádné recenze od klientů www.dovolena.cz.

O hotelu

Wyndham Isla Margarita Concorde

Neoficiální popis ubytování

Neoficiální právně nezávazný popis ubytování má pouze informativní charakter. Popis ubytování a rozsah služeb se může u jednotlivých cestovních kanceláří lišit.
Popis hotelu

Poloha
Hotel Wyndham Isla Margarita Concorde se nachází ve městě Porlamar, přímo u pláže Playa Concorde a Laguna Blanca. Letiště je vzdáleno cca 36 km.

Pláž
Krásná písečná pláž se nachází přímo u hotelu Wyndham Isla Margarita Concorde. Lehátka a slunečníky pro hotelové hosty zdarma.

Vybavení
Recepce 24h s prostornou lobby, výtah, hlavní restaurace, bary, venkovní bazén s brouzdalištěm, zóna Wellness & SPA, hřiště pro děti, posilovna, herna, klenotnictví, směnárna, služba praní a žehlení prádla na vyžádání (za poplatek).

Strava
All Inclusive: snídaně (07:00-10:30), obědy (12:30-15:00), večeře (18:30-22:30) podávané formou bufetu. Občerstvení je servírováno v baru Las Rocas: pizza, empanády, káva, želé, muffiny (16:00-17:30). Místní alkoholické nápoje (whisky, pivo, rum, vodka, gin, drinky) a nealkoholické nápoje (džusy, voda, sycené nápoje) jsou servírovány od 11:00 do 22:30. Welcome drink pro všechny hosty.

Sport a zábava
Hotel Wyndham Isla Margarita Concorde organizuje tematické večery, diskotéky a taneční vystoupení. Vodní sporty na pláži (za poplatek), v ceně 30minutové zapůjčení kajaku nebo šlapadla (za pobyt). Navíc: herna (kulečník a stolní tenis). Tenisový kurt v areálu hotelu (za poplatek).

Internet
Wi-Fi připojení k internetu - zdarma.

Místní kategorie
*****
Webové stránky
www.wyndhamhotels.com

Náš názor
Luxusní hotel Wyndham Isla Margarita Concorde patří k hotelovému řetězci Wyndham. Rozsáhlá infrastruktura a přímý přístup na pláž zajistí zábavu pro celou rodinu.

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je závazný a je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu nebo změny obsahu vyhrazeny.

Cena

Základní cena zahrnuje: přelet charterovým letadlem LOT typ Dreamliner (přímý let), letištní poplatky, transfer letiště - hotel - letiště, 7 nebo 14 nocí v hotelu, strava dle popisu ubytování, péče polskymluvícího delegáta, pojištění TU Europa ve verzi základní.

Základní cena nezahrnuje: fakultativní výlety, jinou stravu a nápoje než je uvedeno v popisu stravování u každého hotelu, osobní výdaje.

Upozornění k přeletu

Přelet
Komfortní letoun společnosti PLL LOT typu Dreamliner nebo jiné širokotrupé letadlo (přímý let) s možností výběru cestovní třídy. Ve třídě LOT CHARTERS Economy catering zahrnuje 2 jídla (teplé jídlo a sendvič se sýrem nebo šunkou). V rámci bezplatného servisu klienti obdrží také neomezené množství minerální vody. Ostatní nealkoholické nápoje, všechny alkoholické nápoje a další nabídky ze Sky menu jsou na palubě letadla za poplatek. Ve třídě LOT CHARTERS Premium a LOT CHARTERS Business je v ceně zahrnuto bohatší menu včetně vybraných alkoholických a nealkoholických nápojů (v omezeném množství) a navýšení váhových limitů zavazadel. Ve všech třídách je k dispozici v průběhu letu zábavní systém se samostatným monitorem před každým sedadlem. Více informací naleznete ZDE. V případě, že nebude možné uskutečnit let Dreamlinerem, poskytne PLL LOT jiné letadlo v podobném standardu (přímý let).