STUDENT AGENCY Dovolená

Vánoční pobyty a Silvestr zájezdy 2024

Vánoční svátky a Silvestr tradičně i netradičně. Jak se letos chystáte přivítat nový rok? Dopřejte si ladovsky malebnou zimu na horách, nebo to zkuste jinak a vydejte se za teplem a sluncem k moři.

Ať už sníh či pláže, vybrali jsme pro vás ze široké nabídky českých a německých cestovních kanceláří oblíbené destinace vánočních a silvestrovských pobytů a přinášíme tipy, kam na rozlučku se starým rokem vyrazit. Prohlédněte si možnosti silvestrovských pobytů a zájezdů na Silvestra. Ať už máte rádi živé metropole nebo klidnou přírodu, najdete u nás přesně to, co hledáte. Pro páry jsou to pobyty na Silvestra pro dva, kde vás čeká romantika a prvotřídní servis. Pro milovníky hor a odpočinku pobyty na horách na Silvestra a wellness pobyty na Silvestra. Vyberte si místo, kde oslavíte konec roku, a vstupte do nového s novou energií a úsměvem na tváři.

  Na Vánoce a Silvestr za teplem

  Egypt

  Země na Nilu protkaná atmosférou dávných časů. Království faraónů, pyramid a chrámů. Nejbarevnější podmořský svět a bělostné pláže.

  Emiráty

  Emiráty, to jsou Abú Zabí, Adžmán, Dubaj, Fudžajra, Rás al-Chajma, Umm al-Kuvajn a Šardžá. Luxus, dlouhé pláže, magická poušť a zážitky.

  Kapverdy

  Ostrovy zeleného mysu. Ráj uprostřed Atlantiku, kde se potkává Afrika s Evropou. Souostroví 10 ostrovů s nejkrásnějšími plážemi světa.

  Dominikánská republika

  Dominikána, to jsou bílé pláže, tropické pralesy, koloniální městečka, národní parky, pobřežní ostrovy a úchvatné laguny. Merengue and Bachata!

  Mauricius

  Labyrint 16 ostrovů a ostrůvků. Nádherné pláže, pralesy a koloniální vlivy Portugalska, Nizozemska, Francie a Británie. Úchvatná Blue Bay.

  Thajsko

  Ostrovy a pláže jihu, proslulé malebným výhledem a přenádhernou scenérií. Nejrozmanitější kuchyně, typická plovoucí tržiště, či Tuk-Tuk.

  Maledivy

  Velké divy - to jsou Maledivy! Atoly s korálovými útesy, křišťálově průzračné laguny s úchvatným podmořským světem. Skutečný ráj na zemi.

  Seychely

  Přes stovku ostrovů a ostrůvků v Indickém oceánu. Nádherné zátoky a pláže, azurové moře, úchvatný podmořský svět a skvělá kuchyně.

  Kuba

  Země s divokou historií i šarmem. Středobod latinskoamerické kultury! Bílé pláže, průzračné moře, kolorit měst, rum a pověstné doutníky.

  Mexiko

  Ze západu Tichý oceán, z východu Mexický záliv a Karibské moře. Proslulé pláže, mayská kultura, vynikající kuchyně a pestrý noční život!

  Zanzibar

  Vyhledávaný Zanzibar, hora Kilimanjaro, safari. Nejvyšší hora, nejhlubší jezero a největší jezero Afriky. Pláže, korálové útesy a národní parky.

  Kanárské ostrovy

  Souostroví sedmi hlavních ostrovů, Tenerife, Fuerteventura, Gran Canaria, Lanzarote, La Palma, La Gomera, El Hierro a menších ostrůvků.

  Vánoce a Silvestr u moře

  Stahuji data

  Silvestrovský pobyt v Rakousku

  Stahuji data

  Na Silvestr zájezd do Itálie

  Stahuji data

  Na Silvestr zájezd do Francie

  Stahuji data

  Odlety odkudkoliv

  Chcete se vydat na dovolenou z Brna, Prahy, Ostravy nebo třeba z Vídně? Žádný problém. V naší nabídce máme odlety jak z českých, tak z evropských letišť. Oblíbené jsou odlety například z Drážďan, Berlína, Katowic, Lince, Mnichova nebo Budapešti.

  Komplexní zajištění

  Postaráme se o vás od začátku do konce vaší dovolené. Poradíme s výběrem a najdeme vám zájezdy přesně podle vašich představ. Sjednáme vám pojištění za výhodné ceny, obstaráme potřebná víza a zajistíme parkování nebo dopravu na letiště.

  Cestování bez starostí

  K zájezdu si můžete rezervovat také asistenční službu Travel Assistent Maxi, díky které získáte nepřetržitou asistenci na cestách s aktuálními informacemi o Covid-19, odškodném za zpoždění či zrušení letu nebo podporu při problémech se zavazadly.