STUDENT AGENCY Dovolená

Nejlepší dovolená se psem 2023/24

Pokud se rozhodnete vyrazit na dovolenou se psem, u nás v Česku existuje mnoho možností, jak si dovolenou se svým čtyřnohým členem rodiny užít. A nepotřebujete řešit nic víc, než jen jestli je ubytovací zařízení "dog friendly" a můžete vyrazit. K oblíbeným destinacím v Česku pro dovolenou se psem patří Šumava, Beskydy, Krkonoše, Jeseníky, Jižní Čechy. Lesy, doliny, pohoří, potoky, rybníky, vše, co oceníte nejen vy, ale i váš psí parťák.

Při cestě do zemí EU potřebuje váš zvířecí mazlíček pro vycestování očipování, platné očkování proti vzteklině, veterinární osvědčení nebo platný pas zvířete v zájmovém chovu, který je v zemi, do níž cestujete, uznáván. Potvrzení o odčervení potřebujete, pokud cestujete do Finska, Irska, Severního Irska, Norska nebo na Maltu. Tyto požadavky se vztahují i na asistenční psy.

Pokud plánujete s pejskem k moři, zjistěte si, na které pláže se psem můžete. Ne všude je povolen pohyb psů na pláži a jejich koupání v moři. Zákaz cestování za hranice platí pro štěňátka do 3 měsíců.

Doporučujeme vždy před cestou ověřit pravidla země, do které cestujete, zda neobsahují další omezení nebo požadavky. Abyste si mohli dovolenou se svým psím miláčkem v klidu a bez omezení užít. Krásnou a hravou dovolenou!

  Dovolená se psem v Česku

  Stahuji data

  Dovolená se psem na Slovensku

  Stahuji data

  Dovolená se psem v Chorvatsku

  Stahuji data

  Dovolená se psem v Itálii

  Stahuji data

  Dovolená se psem v Rakousku

  Stahuji data

  Dovolená se psem v Polsku

  Stahuji data

  Dovolená se psem v Bulharsku

  Stahuji data

  Dovolená se psem v Řecku

  Stahuji data