STUDENT AGENCY Dovolená
Sdílejte hotel

Amelia Mare

Albánie, Albánie

Recenze

Pro tento hotel nejsou zatím k dispozici žádné recenze od klientů www.dovolena.cz.

O hotelu

Amelia Mare

Neoficiální popis ubytování

Středisko
Dürres    
Poloha
Nově vybudovaný hotel se nachází v klidnější části letoviska Dürres. Nejbližší bary a obchody jsou vzdáleny cca 50 m od hotelu, autobusová zastávka cca 300 m a mezinárodní letiště v Tiraně cca 45 km.
Pláž
Veřejná písčitá pláž s pozvolným vstupem do moře se nachází cca 20 m od hotelu. Přístup přes místní komunikaci. Na pláži je vyhrazený hotelový úsek s lehátky a slunečníky zdarma.
Vybavení
Vstupní hala s recepcí, restaurace, bazén s oddělenou částí pro děti s lehátky a slunečníky zdarma, WiFi zdarma.
Ubytování
Standardní dvoulůžkové pokoje mají vlastní sociální zařízení (koupelna, WC, fén), klimatizaci, minibar, TV, balkón nebo terasu, trezor (za poplatek). Za příplatek standardní pokoje s výhledem na moře a prostornější Family pokoje s možností až dvou přistýlek.
Stravování
All inclusive zahrnuje snídaně, obědy a večeře formou bufetu, rozlévané nealkoholické a místní alkoholické nápoje + odpolední snack v časech a místěch určených hotelem.
Sport a zábava
Příležitostně večerní zábava. Vodní sporty na pláži za poplatek.
Cena zahrnuje
* leteckou dopravu v turistické třídě včetně tax a příplatků  * transfery v cíli zájezdu  * počet noclehů dle smlouvy o zájezdu  * stravování v rozsahu uvedeném u ubytovacího objektu  * služby delegáta  * pojištění dle zák. 159/99 Sb.
Informace
V období 15.06.2024 - 25.09.2024 je v hotelu v provozu Aktivity Club ČEDOK (při naplnění počtu min. 7 osob).

Kluby Čedok jsou poskytovány zcela zdarma a za jejich zrušení nenáleží náhrada. Zrušení klubu je plně v kompetenci cestovní kanceláře Čedok.

Dětský klub ČEDOG:
Animační programy pro děti probíhají v období od 01. 07. do 10. 09. 2024

Podmínky: Dětský klub Čedog je pro Vaše děti přichystán při naplnění počtu min. 7 dětí. V případě nenaplnění není bohužel možné náš klub realizovat. Dětský klub Čedog je poskytován zcela zdarma a za jeho zrušení nenáleží náhrada. Zrušení klubu je plně v kompetenci cestovní kanceláře Čedok.

Tato stránka je chráněna pomocí Google reCAPTCHA. Platí pravidla ochrany osobních údajů a podmínek společnosti Google.