STUDENT AGENCY Dovolená
Sdílejte hotel

Meliá Durrës

Albánie, Albánie, Drač (Durrës)

Recenze

Recenzi k hotelům mohou přidávat všichni zákazníci, kteří si u nás zakoupili zájezd. Po návratu z dovolené je jim zaslán odkaz na webovou stránku, kde mohou recenzi na hotel přidat.

Hodnocení hotelů probíhá formou 1 – 10, kdy 1 znamená nejmenší spokojenost a 10 naprostou spokojenost. Výsledné skóre je vypočítáno průměrem všech hodnocení. Recenze se zobrazují podle data přidání od nejnovější po nejstarší.

Hodnocení hotelů neověřujeme.

U textových recenzí upravujeme gramatické a pravopisné chyby, jejich sdělení a obsah ponecháváme beze změny.

V rámci zachování bezpečnosti na internetu nezobrazujeme recenze, které:

  • Obsahují osobní a citlivé údaje
  • Obsahují nadávky, sexuální, rasové, diskriminační a další amorální narážky
  • Obsahují nevhodný, propagační a podvodný obsah nebo spam
  • Obsahují informace, které nesouvisí s pobytem

Vzhledem k neustálé modernizaci hotelů a vylepšování služeb si vyhrazujeme právo nezobrazovat recenze starší 48 měsíců.

Pro tento hotel nejsou zatím k dispozici žádné recenze od klientů www.dovolena.cz.

O hotelu

Meliá Durrës

Neoficiální popis ubytování

Neoficiální právně nezávazný popis ubytování má pouze informativní charakter. Popis ubytování a rozsah služeb se může u jednotlivých cestovních kanceláří lišit.

Vybavení

Hotel je hezky zařízen a nabízí mnoho různých služeb, které hostům zpříjemní pobyt. Je tady například směnárna, restaurace, bar, 24 hodinová bezpečnostní služba, autopůjčovna, transfer-servis a konferenční místnost. Díky WiFi ve společných prostorách se mohou hosté připojit k internetu. Objekt je vybaven celou řadou zařízení pro handicapované. V objektu je plážový bar. V areálu je hezká zahrada a hřiště.

Vybavení pokoje

V pokojích je koupelna. Také je zde sejf a minibar. K základnímu vybavení patří televize a WiFi. Pro maximálně pohodlný spánek si mohou hosté vybart z několika druhů polštářů. V koupelnách je sprchový kout a vana. V hotelu jsou pokoje pro rodiny a nekuřácké pokoje.

Sport/zábava

Objekt má jeden venkovní a jeden dětský bazén. Hosté mohou odpočívat na slunné terase, kde jsou lehátka a slunečníky. Volný čas zde hosté mohou trávit různě, v nabídce je například tenis, basketbal, fitness studio a masáže. Objekt nabízí svým hostům také miniklub a kasino. Copyright GIATA 2004 - 2023. Multilingual, powered by www.giata.com for client no. 123391

Stravování

Lze objednat stravování all inclusive. Podávají se snídaně, obědy a večeře. Hotel nabízí nealkoholické nápoje a alkoholické nápoje.