STUDENT AGENCY Dovolená
Sdílejte hotel

Antonie

Česká republika, Jizerské hory

Recenze

Pro tento hotel nejsou zatím k dispozici žádné recenze od klientů www.dovolena.cz.

O hotelu

Antonie

Neoficiální popis ubytování

Popis

Hotel Antonie je malý, velmi komorní, poklidný hotel s pouhými
23 pokoji a velkorysou architektonickou koncepcí, která i při plné
obsazenosti nabízí každému hostu pocit velkého prostorového komfortu a
klidu. Díky mimořádně prostorným pokojům není i pro delší pobyt
kvalitní přistýlka překážející součástí pokoje. V případě více
dětí se nabízí vnitřní propojení dvou sousedních pokojů ve velmi
prostorný a luxusní apartmán, ve kterém mají soukromí jak rodiče, tak
děti. Dětem je přizpůsobena část jídelního lístku, děti milují náš
wellness a vodní atrakce v něm, magnetem pro ně je přírodní, avšak
regulovaný meandr potůčku protékajícího hotelovými zahradami.
Samozřejmě je dětem k dispozici velké a bezpečné dětské hřiště.
Naprostým hitem je neuvěřitelná kombinace stanování s luxusem. V letním
období nabízíme rodinám s dětmi veškerý luxus hotelového pobytu
s možností s možností stanování a pravého táboření!

Ubytovaní

Ve dvoulůžkových pokojích typu Standard s možnosti přistýlky, které se nachází v hlavní budově, odkud máte neuvěřitelný výhled na celé město Frýdlant včetně zámku a panoramat Jizerských hor. Všechny pokoje mají celoprosklenou jižní stěnu, za kterou se nachází soukromá terasa. Můžete si vybrat pokoj v přízemí s přímým vstupem do zahrady, nebo vše sledovat z výšky 1. patra. Ve všech pokojích naleznete minibar, LCD TV, fén, pracovní stůl, kabelové i wi-fi připojení k internetu a spousty pohodlí. Nechybí klimatizace ani světelný management. Koupelny jsou vybavené dvěma umyvadly i bidetem.
Ve dvoulůžkových pokojích s krbem s možnosti přistýlky Jedinečnost těchto dvou komfortních pokojů je v krásném vestavěném kamenném krbu. Pokoje se nachází v 1. patře v hlavní budově a mají tak okouzlující výhled na celé město Frýdlant, zámek i Jizerské hory. Večerního posezení u sklenky dobrého vína a rozpáleného krbu si tak můžete maximálně vychutnat. Ve vybavení pokoje nechybí minibar, LCD TV, fén, pracovní stůl, kabelové i wi-fi připojení k internetu a spousty pohodlí. Samozřejmostí je klimatizace i světelný management. Koupelny jsou vybavené dvěma umyvadly i bidetem.
Ve dvoulůžkových pokojích wellness Tyto pokoje se nachází ve wellnessové budově hotelu Antonie a jsou tak v nejbližší možné vzdálenosti od bazénu a biotopu. S hlavní budovou jsou propojené 70 m podzemní chodbou, kde na Vás čeká nevšední zážitek. Pokoje disponují předokenními roletami, froté župany i fénem. Interiér je z ušlechtilých přírodních dýh a přírodního kamene. Nechybí minibar ani LCD televizor.
Dvoulůžkový pokoj Antonie s možnosti přistýlky je nadstandardně prostorný, disponuje vlastním kamenným krbem, soukromou terasou s výhledem na frýdlantský zámek a Jizerské hory, obrovskou postelí o rozměrech SUPER KING a nejen sprchovým koutem, ale i vanou. Nechybí minibar, LCD TV, fén, pracovní stůl, kabelové i wi-fi připojení k internetu a spousty pohodlí. Samozřejmostí je klimatizace i světelný management.
Dvoulůžkový designový pokoj s možnosti přistýlky je velmi prostorný, má v sobě integrovanou přenádhernou celoprosklenou koupelnu s volně stojící romantickou vanou. Interiér je z ušlechtilých přírodních dýh a přírodního kamene. Výhled budete mít do hotelových zahrad a na venkovní biotop. Samozřejmostí je klimatizace i světelný management. Ve vybavení pokoje nechybí minibar, LCD TV, fén, pracovní stůl, kabelové i wi-fi připojení k internetu a spousty pohodlí.

Slevy

Dítě do 3 let bez nároku na lůžko v doprovodu dvou dospělých zdarma.
Parkování zdarma u hotelu. BONUS: Neomezený vstup Wellness
a Spa i sport zóny.

Tato stránka je chráněna pomocí Google reCAPTCHA. Platí pravidla ochrany osobních údajů a podmínek společnosti Google.