STUDENT AGENCY Dovolená
Sdílejte hotel

Concertino

Česká republika, Jižní Čechy

Recenze

Pro tento hotel nejsou zatím k dispozici žádné recenze od klientů www.dovolena.cz.

O hotelu

Concertino

Neoficiální popis ubytování

Popis
4* hotel byl otevřen v roce 1996 a nachází se přímo v historickém centru Jindřichova Hradce, bezpochyby jednoho z nejkrásnějších jihočeských měst, je několik málo kroků od hradu a zámku. Komplex hotelu spojuje objekty z období renesance se zcela nově vybudovaným moderním ubytovacím zařízením. Zde máte na dosah architektonické skvosty, jejichž historie sahá až do 13.století. Renomovaný zámek pánů z Hradce, několik kostelů a v poslední době i probouzející se podhradí a městskou památkovou rezervaci. Tip na výlety: města dýchající historií: Třeboň, Slavonice, hrad Landštejn, vodní zámek Červená Lhota. Vybavení a služby: Restaurace, Café Bar, letní terasa, Formanka - česká pivnice, Wi-Fi, masážní a beauty salon (masáže sportovní, aroma, čokoládová, relaxační, medová masáž, masáž horkými lávovými kameny. Zábaly - Rašelinový, Čokoládový a Skořicový zábal…), billiard, stolní fotbal, herna se stolním tenisem, půjčovna kol, doplňkový prodej, kadeřnictví, kosmetické služby půjčovna kol, laserová střelnice, bowling.
Ubytovaní
28 dvoulůžkových pokojů (8 pokojů s možností přistýlky), 4 jednolůžkové pokoje, 3 apartmány a 2 rodinné buňky (dvě ložnice se společnou koupelnou a WC). Každý z pokojů má předsíň, koupelnu se sprchou nebo vanou a toaletou. Pro komfort hostů v nich nechybí telefon s přímou volbou, satelitní televizor, minibar, trezor, vysoušeč vlasů a tlačítko pro přivolání pomoci v tísni. Hotelové pokoje jsou navíc chráněny elektronickými zámky ovládanými magnetickou kartou. Celý hotel je vybudován bezbariérově, včetně jednoho pokoje s koupelnou pro vozíčkáře.
Strava
formou švédských stolů, večeře formou 3chodového menu (výběr). Hotel nabízí prvotřídní českou, mezinárodní a rybí kuchyni v restauraci, příjemné posezení v Café Baru a mnoho dalších možností jako grilování na letní terase.
Zájezd zahrnuje
3x ubytování ve dvoulůžkovém pokoji#3x snídaně formou bufetu#3x večeře formou 3chodového menu#1x vstupenka na Jindřichohradecký zámek (v sezoně) nebo Krýzovi jesličky (mimo hlavní sezonu)#1x vstup do privátní sauny včetně půjčení županů na celý pobyt (60 min.)#WiFi internet.
Zájezd nezahrnuje
Na místě se hradí místní poplatek 21,- Kč / osoba noc.#Balíček C cestovního pojištění včetně nevyužité dovolené - cena Kč za osobu 18 - 70let / 3 dny(42.000000 CZK)#Balíček C cestovního pojištění včetně nevyužité dovolené - cena Kč za dítě do 17,99let / 3 dny(36.000000 CZK)#Balíček C cestovního pojištění včetně nevyužité dovolené - cena Kč za osobu nad 70+ let / 3 dny(81.000000 CZK)
Slevy
Děti 3 - 12 let sleva 50%.

Tato stránka je chráněna pomocí Google reCAPTCHA. Platí pravidla ochrany osobních údajů a podmínek společnosti Google.