STUDENT AGENCY Dovolená
Sdílejte hotel

Ensana Butterfly: Relaxační pobyt

Česká republika, Slavkovský les, Mariánské Lázne

Recenze

Pro tento hotel nejsou zatím k dispozici žádné recenze od klientů www.dovolena.cz.

O hotelu

Ensana Butterfly: Relaxační pobyt

Neoficiální popis ubytování

Hotel Ensana Butterfly: Relaxační pobyt 3 noci
Informace Dítě do 4 let se dvěma dospělými osobami ve dvoulůžkovém pokoji zdarma Dětské ceny nezahrnují procedury

Hotel Ensana Butterfly

Hotel Butterfly **** se nachází v centru města u lázeňského parku. Moderní stavba ve stylu Art Nouveau s originálním interiérem má přímo v hotelové hale vývěr Ferdinandova pramene k pitné kúře a k unikátním sulfátovým minerálním koupelím.

Ubytování

Hosté se mohou ubytovat v pokojích typu Superior, Superior Plus a Junior Suite. Bezbariérový pokoj na vyžádání.

Pokoje jsou vybaveny soc. zařízením, TV, telefonem, Wi-Fi internetem, minibarem, trezorem, fénem, županem a pantoflemi.

Pokoj Superior Plus je navíc vybaven bidetem a rychlovarným setem na kávu a čaj.

Junior Suite jsou prostornější pokoje s výhledem do parku a kromě standardní výbavy mají také rychlovarný set na kávu a čaj.

Restaurace a stravování

Hostům je k dispozici restaurace La Fontaine, kde se v příjemném prostředí s hudebním doprovodem harfy nabízí speciality české i mezinárodní kuchyně a dietní menu. Snídaně a večeře jsou podávány formou bufetu, VITAL obědy servírované, salátový bufet, koutek zdravé výživy. Hosté dále mohou navštívit kavárnu Café de Paris, lobby bar s letní terasou nebo pool bar.

Sport a zábava

Milovníky aktivního odpočinku jistě potěší bazén s vířivými proudy (12 x 6 m), whirlpool, sauna a fitness.

Svým hostům tento lázeňský hotel nabízí tradiční lázeňskou léčbu s využitím místních přírodních léčivých zdrojů (minerální koupele, slatinné zábaly, suché plynové koupele, vodoléčba atd.). Ferdinandův minerální pramen k pitné kúře a ke koupelím s unikátním účinkem přírodních sulfátů. Léčebné oddělení a ordinace lékařů jsou přímo v hotelu. Za poplatek je možné využít kadeřnictví, pedikúru, manikúru a kosmetické studio Beauty Comfort Zone. Pořádají se také pravidelné hudební večery, přednášky, kulturní a animační programy, výlety a vycházky městem s průvodcem.

Pro nejmenší návštěvníky je připraven dětský koutek.

Lázně a okolí

Mariánské Lázně jsou vyhledávány především lázeňskými hosty s nemocemi pohybového aparátu, ledvin a močových cest a jsou také vhodné pro léčbu respiračních a gynekologických nemocí a poruch metabolismu.

Ve volných chvílích nezapomeňte navštívit kolonádu se Zpívající fontánou, kolonádu Ferdinandova pramene, procházet se Goetheho cestou či Královskou cestou s vyhlídkami. Můžete si udělat výlet do nedalekých Františkových Lázní nebo světoznámých Karlových Varů. Zajímavý je i výlet na okolní hrady jako například Ostroh nebo Loket. Doporučujeme navštívit i Kynžvart, přírodní rezervaci SOOS, Doubravu nebo historické muzeum města Cheb.

Destinace

Toto město je architektonickou perlou západních Čech. Je obklopeno překrásnými lázeňskými parky a navštívit můžete známou novobarokní Kolonádu, klasicistní pavilon Křížového pramene, několik krásných kostelů, divadlo a další zajímavé stavby. V našich nejvýznamnějších lázních najdete více než 100 minerálních pramenů, z nichž 40 vyvěrá přímo ve městě. Zachyceno a využíváno je 53 pramenů. Využívají se zde klasické i moderní metody a hlavně tradiční pitné kúry. Léčí se zde ledviny, močové cesty, dýchací ústrojí, pohybový aparát, poruchy látkové výměny, zažívání a nervová onemocnění.

Tato stránka je chráněna pomocí Google reCAPTCHA. Platí pravidla ochrany osobních údajů a podmínek společnosti Google.