STUDENT AGENCY Dovolená
Sdílejte hotel

Wellness hotel Bohemia

Česká republika, Západní Čechy, Frantiskovy Lázne

Recenze

Pro tento hotel nejsou zatím k dispozici žádné recenze od klientů www.dovolena.cz.

O hotelu

Wellness hotel Bohemia

Neoficiální popis ubytování

Balíček 1
Cena pobytu Relax pobyt (2 noci) zahrnuje 2x ubytování s polopenzí, procedury (1x solná jeskyně, 1x perličková koupel, 1x částečná masáž), 1x vstup do sauny na 1 hodinu.
Balíček 4
Cena pobytu Relax pro seniory (3 noci) zahrnuje: 3x ubytování s polopenzí, procedury (1x rašelinový zábal, 1x částečná masáž, 1x parafínový zábal na ruce), 1x vstup do solné jeskyně.
Balíček 5
Cena pobytu Letní osvěžení (6 nocí) zahrnuje 6x ubytování s polopenzí, welcome drink, procedury (1x vstup do solné jeskyně, 1x bylinkový zábal zad, 1x částečná masáž s třezalkovým olejem, 1x mátový peeling nohou, 1x reflexní masáž nohou, 1x mátový zábal nohou, 1x bylinková péče s šípkovým olejem, 1x peeling obličeje s vinnými jadérky, 1x bylinná obličejová maska, 1x parafínový zábal rukou s levandulí).
Balíček 6
Cena pobytu Nabitá lázeňská péče (6 nocí) zahrnuje 6x ubytování s polopenzí, welcome drink, procedury (2x Částečná masáž, 1x Bylinková koupel, 1x Rašelinový zábal, 2x Parafínový zábal, 2x Lymfatická masáž, 2x Oxygenoterapie), 2x Vstup do sauny na 1 hodinu, 1x Vstup do solné jeskyně.
Balíček 7
Rekreační pobyt zahrnuje ubytování se snídaní v počtu dle zvolené délky pobytu, parkování na hlídaném hotelovém parkovišti.
Balíček 11
Cena pobytu Beauty (2 noci) zahrnuje 2x ubytování se snídaní, wellcome drink, procedury (1x Peeling celého těla, 1x Aroma koupel, 1x Masáž horkými kameny, 1x Luxusní Anti-Age maska).
Balíček 12
Cena pobytu Romantika pro páry (2 noci) zahrnuje: 2x ubytování se snídaní, 1x večeři při svíčkách, welcome drink, 1x láhev sektu na pokoj, pro ni: bylinnou koupel a čokomasáž, pro něj: pivní koupel acelkovou masáž, pro oba: 1x vstup do sauny na 1 hodinu.
Balíček 15
Cena balíčku Jarní relax (6 nocí) zahrnuje: 6x ubytování s polopenzí, welcome drink, procedury (1x vstup do solné jeskyně, 2x vstup do sauny na 1 hodinu, 1x medový zábal, 1x mátová masáž, 1x oxygenoterapie, 1x parafínový zábal rukou, 1x peeling nohou, 1x masáž nohou, 1x levandulový zábal nohou).
Balíček 16
Cena pobytu Exotické Vánoce (3 noci) zahrnuje: 3x ubytování s polopenzí (v rámci polopenze 1x slavnostní večeři 24. 12.), wellcome drink, procedury (1x čokoládová masáž, 1x kokosový zábal, 1x parafínový zábal se skořicí a pomerančem), 1x vstup do sauny na 1 hodinu.
PROČ JET S NÁMI PRÁVĚ SEM?
Hotel Restaurant Bohemia se nachází v klidném prostředí, a přesto kousek od centra. Poskytuje kvalitní ubytování za dobrou cenu - moderně vybavené pokoje a pro ty nejnáročnější luxusní apartmán s vířivkou. Přímo u hotelu je hlídané parkoviště - pro hosty zdarma. Umístěný je přímo v lázeňském parku a poskytuje masáže, koupele a zábaly. Vyzkoušejte léčivé mořské klima nebo třeba vyhlášenou kuchyni, skvělé sushi či to nejlepší víno z Moravy i ze světa.
Poloha
v lázeňském parku, v blízkosti centra Františkových Lázní. Františkovy Lázně byly pojmenovány podle císaře Františka I., který je považován za jejich zakladatele. Velice rychle se z nich staly jedny z nejvyhledávanějších evropských lázní. Aby se vytvořilo skutečně lázeňské prostředí, obklopili františkolázeňští dnešní historické centrum širokým pásem anglických parků, které měly dát obci podobu zahradního města. Všechny nové ulice pak vedly vždy po obvodu zeleně a vytvořily tak jedno z nejkrásnějších lázeňských míst v Evropě - vytvořily lázně v moři parků a lesoparků. V roce 1992 jsou Františkovy Lázně vyhlášeny městskou památkovou rezervací.
VYBAVENÍ UBYTOVACÍHO ZAŘÍZENÍ
recepce, restaurace, hotel. trezor, venkovní posezení, konferenční služby, pro děti - hřiště, postýlka, herna, stolička a strava; parkoviště a garáže, úschovna a půjčovna kol, solárium, Bohemia wellness studio (masáže, koupele, aromaterapie, pedikúra, manikúra, kosmetika, kadeřnictví), parkoviště.
VYBAVENÍ POKOJŮ
2lůžkové pokoje s možností přistýlky, vlastní soc. zařízení (sprcha, WC) a 2lůžkový apartmán Lux (prostornější, DVD, vlastní soc. zařízení (rohová vana s vířivkou, WC)), možnost přistýlky, lednička, TV-SAT, rádio, minibar, Wi-Fi (zdarma). 1 bezbariérový pokoj.
Stravování
polopenze (snídaně - bufet, večeře - výběr z menu).
TIPY PRO SPORT A VOLNÝ ČAS
Sport: v okolí - Aquaforum (3 vnitřní a 3 venkovní bazény s mnoha vodními atrakcemi), tenis, značené trasy pro pěší a cykloturistiku, v okolí minigolf, golf (3 km). AQUAFORUM (850 m od hotelu - přes park 10 min pěšky) - multifunkční komplex s krytými a otevřenými bazény a řadou lázeňských, společenských a obchodních služeb. Uvnitř budovy je velký zábavný bazén, 25 m dlouhý plavecký a mělký dětský bazén. Venku před budovou je letní nevyhřívaný bazén a bazén vyhřívaný i v zimě. O zábavu dětí i dospělých se postarají vodní atrakce v podobě vln, vírů, velkého tobogánu a menší skluzavky. Komplex dále nabízí moderní fitness studia s posilovnou a tělocvičnami pro aerobic a spinning, saunu, infrasaunu, finskou saunu, aromaterapii, masáž, dvě squashová hřiště, rychlé občerstvení, restauraci a hlídání malých dětí sportujících rodičů. Práce na Aquaforu byly zahájeny v létě roku 2003 a stavba byla slavnostně otevřena 3.prosince 2005. Aquaforum je jednou z nových, výrazných dominant Františkových Lázní. HAZLOV - GOLF RESORT FRANTIŠKOVY LÁZNĚ (9 km od hotelu) - 10. srpna 2003 bylo slavnostně otevřeno nové 18-ti jamkové mistrovské hřiště GOLF CLUBU FRANTIŠKOVY LÁZNĚ v obci Hazlov - Ovčín, vzdálené 6 km od města. Golfový areál je umístěn v chráněné krajinné oblasti Halštrov v ašském výběžku nedaleko hraničních přechodů do Bavorska a Saska a tím je předurčen jako místo rozvoje přátelské přeshraniční spolupráci mezi sportovci různých národů. Je to první česko-německé golfové hřiště v Čechách. Františkovy Lázně si dodnes zachovaly jedinečný historický ráz především empírového a klasicistního stylu. Okouzlující jsou i rozsáhlé parky a lesoparky obklopující lázeňskou zónu. Do Františkových Lázní však nelákají pouze zachovalé architektonické památky a pohádková příroda. Ve Františkových Lázních nezapomeňte navštívit: Meteorologický sloup (1882), INGO Casino - společenský dům (1877), Divadlo Boženy Němcové (1928), Městské muzeum (1912), Salingburg - podivná rozhledna (1906), Zámeček (1916), Chrám sv. Jakuba (1740), Evangelický kostel (1880)Pravoslavný kostel sv. , Olgy (1889), Kostel povýšení sv. Kříže (1819)
CENA ZAHRNUJE
ubytování se snídaní nebo s polopenzí (dle výběru pobytu), welcome drink, místní poplatek, parkování.
CENA NEZAHRNUJE
dopravu, komplexní cestovní pojištění.

Tato stránka je chráněna pomocí Google reCAPTCHA. Platí pravidla ochrany osobních údajů a podmínek společnosti Google.