STUDENT AGENCY Dovolená
Sdílejte hotel

Horský hotel Excelsior

Česká republika, Beskydy

Recenze

Pro tento hotel nejsou zatím k dispozici žádné recenze od klientů www.dovolena.cz.

O hotelu

Horský hotel Excelsior

Neoficiální popis ubytování

Horský hotel Excelsior: Pobyt 3 noci
Informace Dítě do 3 let bez nároku na lůžko a stravu zdarma Cena pro ubytování v chatce není platná v měsících červenec, srpen

Horský hotel Excelsior

Horský hotel Excelsior se nachází v krásné přírodě Moravskoslezských Beskyd, nedaleko hraničního přechodu s Polskem a Slovenskem. Díky své ideální poloze poskytuje hostům klidné prostředí na čerstvém vzduchu, celkový relax, ale i možnost aktivně stráveného času díky množství turistických a cyklistických stezek.

Ubytování

Hosté se mohou ubytovat v hotelových pokojích s vlastním sociálním zařízením, TV/SAT a Wi-Fi připojením. Pokoje jsou nekuřácké.

V blízkosti hotelu (30-80 m) se nachází také chatky, které jsou vhodné pro ubytování rodin s dětmi nebo pro 5členné skupinky osob. Chatky mají vlastní soc. zařízení s rohovou hydromasážní vanou, v přízemí společenskou místnost s krbem a manželskou postelí. V patře se nachází ložnice se třemi samostatnými lůžky. Vybavení: LCD televizor, elektrický krb, malá lednice, Wi-Fi připojení. Chatky jsou nekuřácké.

Restaurace a stravování

Hostům je k dispozici restaurace, banketka a v létě také terasa s výhledem na Beskydy. Snídaně se podávají formou teplého a studeného bufetu, večeře jsou podávány výběrem z menu. Kuchyně je v provozu od 7:30 do 20:00 hod.

Sport a zábava

Milovníky aktivního odpočinku jistě potěší vnitřní a v létě také venkovní bazén, finská a infra sauna, kurt na squash, víceúčelové hřiště, stolní tenis, dvě bowlingové dráhy či možnost zapůjčení elektrokol za cenu 490 Kč/den.

Nezapomnělo se ani na nejmenší návštěvníky, pro které je připravena dětská herna, dětské hřiště s trampolínou a pískovištěm.

Wellness a relaxace

Hosté mají možnost využít širokou nabídku masáží, zábalů, koupelí a wellness procedur, které přinesou to nejlepší pro regeneraci a relax. Velmi oblíbené jsou zde pivní a vinné lázně, vodíkové lázně, přísadové koupele, orientální nebo klasické masáže.

Zvířata

Pobyt s pejskem není v hotelu možný, pouze v předem určených chatkách za poplatek 150 Kč/noc. Pejsci nemají přístup do restaurace a hotelu

Parkování

Své vozidlo si můžete zaparkovat u hotelu zdarma.

Atrakce v místě a okolí

V Horní Lomné se pod kostelem poblíž kapličky Panny Marie nachází studánka se "zázračnou" vodou. Jedná se o poutní místo opředené pověstí o tom, že voda ze studánky uzdravuje. V Dolní Lomné najdete Lomňanské muzeum, pro rodiny s dětmi Zemědělský dvorek s domácími zvířaty, Zbojnickou stezku s průlezkami, lanovým centrem, skluzavky nebo Zážitkové centrum URSUS, které představí zdejší hory a celý ekosystém. Nachází se zde také interaktivní zahrada.

Nezapomeňte navštívit prales Mionší a podnikat turistické či cyklistické výlety, lokalita hotelu k tomu přímo vybízí. V zimě zde najdete běžkařské trasy, lyžařské areály. S dětmi můžete vyrazit do Bukovce nebo Mostů u Jablunkova.

Destinace

Vesnička Horní Lomná je rozložená v hlubokém údolí říčky Lomné, ze všech stran sevřeném zalesněnými kopci. Je to ideální místo pro celoroční rekreaci. V horní části vsi zvané Přelač jsou tři lyžařské vleky. Nenechte si ujít ani poutní kostel sv. Kříže, který byl vystaven na místě starého kříže ze sbírek věřících po ústupu epidemie cholery v 19. století. V zalesněném svahu je moderní křížová cesta. Na úpatí svahu byla vybudována umělá jeskyně s kopií sochy P. Marie Lurdské. Táhlý hřeben mezi Malým a Velkým Polomem je divočina s hlubokými lesy, skalisky a mokřady. Doporučujeme výhledy z Muřinkového vrchu.

Horní Lomná je krásná obec ležícípřímo u slovenských a nedaleko od polských hranic. Je obklopená nádhernou přírodou Beskyd. V okolí obce je k dispozici množství turistických tras, které nabízejí krásné výhledy, jsou zde pěší túry, cyklistika, lyžování v areálu Severka nebo Armáda a další outdoorové aktivity. Dále zde naleznete řadu turistických chat - Kozubová, Skalka, Velký Polom, Severka, Kamenité a další. Po hřebeni lze dojít i na Bílý Kříž. Údolí Lomné je oblíbeným místem pro turisty, což je patrné v každou roční dobu.

Tato stránka je chráněna pomocí Google reCAPTCHA. Platí pravidla ochrany osobních údajů a podmínek společnosti Google.