STUDENT AGENCY Dovolená

Dovolená Česká republika - Beskydy

Lysá hora, Pustevny, Rožnov pod Radhoštěm, Medvědí stezka, Satinské vodopády, Gruň - Beskydy nabízí spoustu nádherných míst, kde můžete se svou rodinou prožít aktivní dovolenou. Na dovolenou do Beskyd můžete vyrazit v průběhu celého roku. Ať už hledáte luxus, nebo levné ubytování za super ceny, tak v Beskydech najdete vše. Vybírat můžete z nabídky kvalitních hotelů s wellness službami, penzionů, apartmánu, chat a chalup.

Beskydy jsou protkány hustou sítí turistických a cyklo stezek všech náročností a nabízí svým návštěvníkům mnoho zážitků. Mnohé stezky jsou vhodné i pro kočárky, což ocení především rodiny s malými dětmi. Pokud se rozhodnete prozkoumat krásy Beskyd se sedla horského kola, můžete využít služeb půjčoven horských kol a koloběžek, které nejdete např. na Pustevnách, v Bílé nebo u rekreačního střediska Sepetná.

Za historií a tradicemi se vyjdete do Skanzenu v Rožnově pod Radhoštěm, na Hukvaldy, nebo do Šramberku. Za návštěvu stojí také Ostrava, která leží jen cca 40 km od Beskyd. Oblast Dolních Vítkovic je místo, které vás ohromí. Najdete zde muzea (Malý a Velký svět techniky), kavárny, koncertní sály, vyhlídkovou věž Usiana Bolta a můžete se zde vydat na některý z naučných okruhů. Za historií hornictví se vydejte do Landeku.

Beskydy jsou také častým cílem golfistů. Golfová hřiště najdete v Ostravici, Čeladné, ve Velkých Karlovicích u hotelu Horal, na Hukvaldech a v Ropici.

Pokud vás chození po kopcích přestane bavit, můžete se vydat k vodě. U vodní nádrže Olešná nedaleko Frýdku - Místku je velký krytý i venkovní aquapark, kde se vyřídí především děti. Milovníci jízdy na in-line bruslích pak mohou vyrazit na projížďku na in linech okolo přehrady. Trasa je dlouhá cca 4,5 km a k dispozici je zde také půjčovna in line bruslí a koloběžek.

Dovolenou v Beskydech můžete pořídit za super ceny. Tak se nenechte dlouze přemlouvat a rezervujte si svoji dovolenou v Beskydech za výhodné ceny. Porovnejte si nabídku ubytování v Beskydech a vyberte si dle vašich přestav - na dovolena.cz najdete nabídku hotelů, penzionů, chat i chalup.

  Základní informace

  Stát: Česká republika
  Hlavní město: Praha
  Jazyk: čestina
  Mezinárodní předvolba: + 420
  Měna: CZK
  Napětí el. proudu: 230 V, adaptér není nutný
  Dovolená Česká republika | STUDENT AGENCY

  Nejoblíbenější hotely v Beskydech s polopenzí

  Stahuji data