STUDENT AGENCY Dovolená
Sdílejte hotel

Hvězda H286 - Fit týden pro zdraví

Česká republika, Slavkovský les, Mariánské Lázne

Recenze

Pro tento hotel nejsou zatím k dispozici žádné recenze od klientů www.dovolena.cz.

O hotelu

Hvězda H286 - Fit týden pro zdraví

Neoficiální popis ubytování

Popis
Lázeňský hotel je součástí komplexu nejkrásnějších budov ve městě z roku 1905. Nachází se nedaleko slavné kolonády v blízkosti kostela Nanebevzetí Panny Marie. Je příkladem lázeňské architektury v kombinaci s moderním komfortem a kvalitou služeb. Vybavení a služby: recepce, restaurace Franz Josef a Sissi, kavárna Café Imperial, 24hod pokojová služba, čištění textilu, prádelní servis, snídaně do pokoje. Součástí hotelu největší hotelový bazén ve městě, vířivka, saunový svět (finská sauna, parní lázeň, tepidarium s čajovým koutkem, relaxační zóna, solná jeskyně), masáže, přírodní péče o pleť. Léčebné oddělení Spa Centre nabízí komplexní lázeňskou péči včetně ordinace lékařů. Terapeutická oblast disponuje 30 místnostmi pro minerální koupele, plynové koupele, masáže, zábaly atd. Aplikuje se zde léčivá voda ze zdejšího Balbínova pramene ke koupelím i k pitné kúře. Budete-li si chtít pobyt zpestřit, můžete využít legendární římské lázně a saunovou zónu v lázeňském hotelu Nové Lázně - dvě minerální jezírka, relaxační bazén, vířivka, Kneippova lázeň. Výlety: Mariánské Lázně - kolonáda, muzeum, Zpívající fontána, vyhlídky Hamelika, Mescéry a Karola, Park Boheminium, Geologický park, památník F. Chopina. Kladská, zámek Kynžvart, cykloturistika, turistika, lesní koupaliště Lido, rybník Betlém, lyžování, Nordic Walking, golf. Domácí mazlíček není povolen. Parkování za poplatek. Hotelová garáž za poplatek 270,- Kč / den. Doporučujeme rezervaci parkovacího místa předem. Parkovací dům u divadla cca 700 m (hlídané parkoviště) za poplatek 140,- Kč / den. Příjezd a odjezd příjezd (check-in): od 14:00 hod odjezd (check-out): do 10:00 hod
Ubytovaní
Neapol Superior - 2lůžkový pokoj s možností přistýlky, cca 20 m², koupelna s vanou nebo sprchou, fén, LED TV/SAT, telefon, minibar, trezor, sada na přípravu kávy a čaje, Wi-Fi. Hotel Hvězda Premium - 2lůžkový pokoj s možností přistýlky, cca 15 m², koupelna s vanou nebo sprchou, fén, LED TV/SAT, telefon, minibar, trezor, sada na přípravu kávy a čaje, WiFi, balkon (lodžie). Superior Plus (s výhledem za příplatek)- 2lůžkový pokoj, cca 18 m², koupelna s vanou nebo sprchou, fén, LED TV/SAT, telefon, minibar, trezor, sada na přípravu kávy a čaje, Wi-Fi, francouzské okno, některé s balkonem (terasa). Junior Suite - 2lůžkový pokoj s možností přistýlky, cca 32 m², koupelna s vanou nebo sprchou, fén, LED TV/SAT, telefon, minibar, trezor, sada na přípravu kávy a čaje, W-Fi. Deluxe Suite - 2lůžkový apartmán s možností přistýlky se samostatným pokojem a ložnicí, s výhledem na Goethovo náměstí, cca 52 m², koupelna s vanou nebo sprchou, fén, LED TV/SAT, telefon, minibar, trezor, sada na přípravu kávy a čaje, Wi-Fi, balkon. Šatní skříní, stolek se židlemi, noční stolek s lampičkou, nástěnné zrcadlo, župany, SPA ručníky a pantofle jsou součástí každého pokoje. Imperial Superior Plus - 2lůžkový pokoj, cca 31 m², koupelna s vanou nebo sprchou, fén, LED TV/SAT, telefon, minibar, trezor, sada na přípravu kávy a čaje, Wi-Fi.
Strava
Stylová restaurace nabízí českou i mezinárodní kuchyni včetně dietní stravy. Snídaně, večeře formou bohatého bufetu. VITAL oběd, salátový bufet, koutek zdravé výživy. Druh stravy v závislosti na programu.
Zájezd zahrnuje
6x ubytování dle zvoleného typu#6x polopenze bufet#Lékařské vstupní a závěrečné vyšetření#1x minerální koupel s přírodním CO2#1x klasická masáž částečná#1x suchá plynová lázeň s přírodním CO2#2x parafínový zábal#BONUS:#volný vstup do hotelového bazénu s vířivkou a sauny#Wifi internet v hotelu zdarma#Ensana Marienbad karta výhod.
Zájezd nezahrnuje
Balíček C cestovního pojištění včetně nevyužité dovolené - cena Kč za osobu 18 - 70let / 7 dní(130.000000 CZK)#Balíček C cestovního pojištění včetně nevyužité dovolené - cena Kč za dítě do 17,99let / 7 dní(100.000000 CZK)#Balíček C cestovního pojištění včetně nevyužité dovolené - cena Kč za osobu nad 70+ let / 7 dní(200.000000 CZK)#Balíček D cestovního pojištění včetně nevyužité dovolené - cena Kč za osobu 18 - 70let / 7 dní(150.000000 CZK)#Balíček D cestovního pojištění včetně nevyužité dovolené - cena Kč za dítě do 17,99let / 7 dní(110.000000 CZK)#Balíček D cestovního pojištění včetně nevyužité dovolené - cena Kč za osobu nad 70+ let / 7 dní(240.000000 CZK)#Parkování: podzemních garážích - cca 320,-Kč, 5 a více nocí 220,- Kč / den. Rezervace parkovacího místa, nutná předem.#Příplatek za osobu samostatně na pokoji (jednolůžkový pokoj)(1590.000000 CZK)#Lázeňský poplatek od 18-70 let 50,- Kč/osoba a den, platba na místě.

Tato stránka je chráněna pomocí Google reCAPTCHA. Platí pravidla ochrany osobních údajů a podmínek společnosti Google.