STUDENT AGENCY Dovolená
Sdílejte hotel

Jurkovičův dům: Relax na pár dní

Česká republika, Morava, Jižní Morava

Recenze

Pro tento hotel nejsou zatím k dispozici žádné recenze od klientů www.dovolena.cz.

O hotelu

Jurkovičův dům: Relax na pár dní

Neoficiální popis ubytování

Jurkovičův dům: Relax na pár dní 4 noci
Informace

Nástup na pobyt je možný v neděli nebo pondělí.

Jurkovičův dům

Hotel Jurkovičův dům **** je unikátní stavba v žánru lidové secese Dušana Jurkoviče se nachází v nejkrásnějším místě Luhačovic, a to přímo u lázeňské kolonády. Jurkovičův dům je památkově chráněná národní kulturní památka. Díky poloze hotelu budete mít na dosah ruky několik luhačovických kras - pramen Vincentka (125 m), Bruselská fontána (250 m) či Lázeňské divadlo (cca 250 m).

Ubytování

Hotel nabízí pokoje jedno nebo dvoulůžkové typu KOMFORT, SUPERIOR, LUX a nebo APARTMA, vybavené TV/SAT, telefonem, WiFi, minibarem, a vlastní koupelnou s vanou nebo sprchovým koutem, fénem a županem k zapůjčení. Hosté mohou využít standardní služby recepce a baru v hotelové lobby. Kromě toho mají hosté k dispozici internetový koutek a letní terasu.

Gastronomie

Snídaně a večeře se podávají formou bufetu, obědy se podávají formou servírovaného menu. Krom toho při ubytování v hotel nabízí hostům (kromě neděle a dne nástupu) v rámci polopenze možnost využití malého občerstvení ve formě svačinky nebo polévky v době od 12 do 13:30 hod.

Wellness a lázně

Všechny léčebné a wellness procedury jsou poskytovány přímo v hotelu. K vybavení hotelu patří také whirlpool, sauna a bazén s masážním programem a protiproudem. Hotel neposkytuje lázeňské služby v rámci komplexní a příspěvkové lázeňské péče - procedury jsou poskytovány v Lázeňské poliklinice (cca 150 m), Centrálních lázních (cca 400 m) a Inhalatorium (cca 100 m).

Rekreace a sport

Okolí nabízí bohatou nabídku sportovních aktivit - tenis, minigolf, kuželky, sauna, fitness centra, squash, golf (cca 30 km od Luhačovic), cyklistika, venkovní a krytý bazén, jízda na koních, rybolov a turistika. Kromě toho hosté mohou navštívit několik hradů v okolí - Buchlov, Buchlovice, Lešná a Kroměříž. Pro ty, co mají rádi pěší turistiku doporučujeme zdolat Okruh Dušana Jurkoviče - trasu s nádhernými výhledy, která obkružuje Luhačovice. Celková délka trasy je 19 km. Součástí prohlídkové trasy je Jezírko lásky, přehrada Luhačovice, Obětová hora a malebné louky a lesy.

Pobyt se zvířetem

Domácí zvířata nejsou v hotelu povolena.

Důležité informace

V hotelu platí zákaz kouření. V Lázeňské kolonádě se nachází Informační centrum, kde můžete získat informace o lázeňské léčbě, zakoupit výlety po okolí nebo vstupenky na kulturní akce.

Parkování

Parkování pro hosty hotelu za příplatek - u Lázeňského divadla (100 Kč/den; cca 150 m) nebo v lázeňské garáži (120 Kč/den; cca 500 m).

Destinace

Charakteristickou tvář dal lázním slovenský architekt Dušan Jurkovič, který zde projektoval řadu budov inspirován valašskou architekturou. V lázních založených roku 1902 se dnes léčí zejména nemoci trávicího, dýchacího a zažívacího ústrojí a poruchy látkové výměny. Luhačovice patří právem mezi nejkrásnější lázeňská města a o jejich slávu se zasloužily i léčivé prameny, které jsou považovány za jedny z nejúčinnějších v Evropě nejenom pro vysoký obsah minerálních látek, ale i pro kvalitní proplynění, např. Vincentka, Aloiska a další.

Tato stránka je chráněna pomocí Google reCAPTCHA. Platí pravidla ochrany osobních údajů a podmínek společnosti Google.